Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Проблем с хидравлика на сигнум

MomoV6 снимка MomoV6 30 януари 2019 - 11:22

Здрвейте колеги, имам следния проблем.

Собственик съм на сигнум 3,2 V6 бензин 2004 година. на скоро започна да ми светва лампата за хидравликата на таблото, не всеки път светеше просто след определено време зад волана. Отначало не забелязах никакъв проблем, но онзи ден се появи, когато въртя волана в началото е леко твърд като, че ли прекъсва и после се оправя , по време на път нямам проблем, само когато съм спрял. Ходих на един майстор и той каза, че може да е или помпата на хидравликата или алтернатора понеже когато го замери видя, че на 2 хиляди оборота няма проблем и волтажа не пада, обаче когато не подава газ и върти волана напрежението пада. Няма течове на хидравлично масло проверено! Акомулатора е нов БОШ.

Много ще съм благодарен ако ми дадете съвет, къде в София разбират от тези неща и където няма да ми съдерат кожата или ако е нещо което сам мога да проверя преди да тръгна по майстори.

Благодаря предварително.
Мнението беше редактирано от MomoV6: 30 януари 2019 - 11:27
Отговори

ГостDokov_* 07 април 2019 - 15:46

Аз съм със Астра h 1.9 150 к.с
При мен няма светене а просто като запаля и трагна да вътъя волана на първия оборот и затяга волана а докато е запалена също се чува звук от помпата като загадя двигатела и запаля пак по същия начин половин оборот и затяга
Моля ако някои знае нщо да пише
Благодаря предварително
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg