Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Продава / Платени Обяви / Сервизи и Магазини ...

Диагностика на автоклиматици --->10 лв!ПРОМО 2019г. Всякакви ремонти!

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 30 май 2012 - 20:27

ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ!!!

На Тунинг Шоу 2012 , което ще се състои в София на 2-3 Юни в Експо центъра, ще се раздават флаери ( тип ВАУЧЕР) от очарователните ни промоутърки , чрез които ще можете да се възползвате от :
Сервиз за климатици и автоклиматици:
ОТСТЪПКА ЗА ДИАГНОСТИКА ЗА ТЕЧОВЕ И ЦЯЛОСТНО ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ - 59 ЛВ. ( ДО КРАЯ НА ЛЕТНИЯ СЕЗОН) с Гаранция!!!
Автомивка:
ОТСТЪПКА ПРИ ПОКМПЕКСНО ИЗМИВАНЕ НА АВТОМОБИЛ - 9.90 ЛВ

ПЪТНА ПОМОЩ В РАМИТЕ НА СОФИЯ - 40 ЛВ.

ВАЖНО!
Ако имате желание да се възпозлвате от промоционалните ни оферти ,ЗАПАЗЕТЕ ФЛАЕРИТЕ, за да ни го представите ,когато доидете при нас.
ЕДИН ФЛАЕР ВАЖИ ЗА ПОВЕЧЕ ОТ 1 АВТОМОБИЛ ( Без значение от марка и модел)
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 13 юни 2012 - 20:31

НОВИ ЦЕНИ ЗА ПЪЛНЕНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ от 1 ЮНИ до 30 ЮНИ 2012г.:
1. Диагностика - 15лв
2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система - 39 лв
3. Диагностика + Цялостно зареждане - 69 лв
4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 15-20 лв) в засвисимост от местоположението на автомобила).
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 01 юли 2012 - 21:12

НОВИ ЦЕНИ ЗА ПЪЛНЕНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ от 1 ЮЛИ до 15 АВГУСТ 2012г.:
1. Диагностика - 15лв
2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система - 39 лв
3. Диагностика + Цялостно зареждане - 59 лв
4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 15-20 лв) в засвисимост от местоположението на автомобила).
Мнението беше редактирано от Corsa 1.616v: 30 юли 2012 - 01:43
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 25 август 2012 - 21:52

 Corsa 1.616v, на 01 юли 2012 - 21:12, каза:

НОВИ ЦЕНИ ЗА ПЪЛНЕНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ от 1 Септември 2012г.:
1. Диагностика - 15лв
3. Диагностика + зареждане - 59 лв
4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 15-20 лв) в засвисимост от местоположението на автомобила).

Мнението беше редактирано от Corsa 1.616v: 25 август 2012 - 21:52
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 06 март 2013 - 16:49

ЦЕНИ ЗА ПЪЛНЕНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ МАРТ-АПРИЛ:
1. Диагностика - 15лв
2. Диагностика + дозареждане - 39 лв
3. Диагностика + зареждане - 59 лв
4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 15-20 лв) в засвисимост от местоположението на автомобила).
Мнението беше редактирано от Corsa 1.616v: 17 април 2013 - 07:13
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 18 април 2013 - 20:21

Колеги, обаждайте се предварително, за да си записвате час :)
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 02 май 2013 - 20:06

Цените остават същите и през месец Май!!! :)
Отговори

Mario_Ludiq снимка Mario_Ludiq 24 май 2013 - 19:03

Колега,отстранявате ли електрически проблеми по климатика? Става въпрос за Опел Калибра 2.0 16В,екотек.
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 25 май 2013 - 19:21

 Mario_Ludiq, на 24 май 2013 - 19:03, каза:

Колега,отстранявате ли електрически проблеми по климатика? Става въпрос за Опел Калибра 2.0 16В,екотек.


Зависи от проблема. Не сме електро-майстори, но като цяло се справяме.Ако ние не успеем имаме майстор, който може да викнем и на място, или да те изпратим при него.
Отговори

ГостAstraLa_* 30 май 2013 - 15:55

Абсолютно безотговорни и не оборудван добре сервиз!!

На думи са големите "майстори", но в същност май не рабират много от климатици и особено от тези в колите!!!!!!!
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 01 юни 2013 - 13:37

Г-н Дерменджиев,

Когато плюете наляво и надясно не бъдете анонимен, моля Ви се! Кое от случилото се Вие намерихте за некоректно към Вас?! Обяснихме ли Ви предварително какво можем да направим за Вас, обяснихме! Казахме ли Ви колко ще струва, казахме Ви! Вие съгласихте ли се, съгласихте се! Платили сте точно толкова, колкото струва това, което сме направили и не сме Ви карали насила! Вие плюете с/у нашата честност и лоялност, която проявяваме! Също така Ви казахме, че след включването на компресора трябва да проверим къде е пропускът, а сумата, която заплатихте ще Ви я приспаднем, но това не го казвате по форумите?! Обаждате ни се по телефона с явни заплахи, с обиди и дори след предложението ни да заповядате да Ви върнем парите, Вие отказвате с мотива, че по-сладко ще Ви бъде да влезнете по форумите и да ни оплюете :-? ! Г-н Дерменджиев, очевидно е, че търсите скандал, но Ви съветвам да преосмислите ситуацията - дали сте прав наистина!
Отговори

ГостAstraLa_* 02 юни 2013 - 12:16

Вижте, какво - нямам намерение да споря по форумите, но когато дойдох при Вас ми обяснихте че климатика на колата ми ще започне да работи, а той НЕ заработи. После когато Ви се обадих и поисках да поемете отговорност, за причинените от Вас неудобства - Вие ми предлагате да дойда да ми източите фреона, който сте ми сложили и да ми върнете парите, а моя въпрос беше (и все още е) тези пари, който съм дал на майстор за да пусне компресора на климатика - кой ще ми ги възстанови, защото ако източите всичко компресора пак ще се блокира. НО Вас не Ви интересува за последствията причинени от НЕКОМПЕТЕНТНОСТТА Ви. Главно за това не съм дошъл да ми източите фреона и да ми върнете парите, иначе бих го направил!!!

ПП: Не съм заплашвал никого, ако нещо Ви е прозвучало, като заплаха то явно Вие така сте го разбрали, казах ви просто, че от такива "майстори", като Вас страда нашата МИЛА РОДИНА!!!!
Отговори

ГостAstraLa_* 03 юни 2013 - 10:03

А между другото, май не сте прочели ЗЗЛД чл.2 ал.(2) и чл42 ал.(1), та пишете така смело имена из форумите!!!
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 03 юни 2013 - 13:52

Противоречието е проява на слабост! Благодарим за мнението, което изказвате (макар и тенденциозно и некомпетентно )! Ценим и уважаваме позицията на всеки, но не толерираме агресивно и не обективно поведение от страна на клиент, на когото му е обяснено, че трябва да посети специализиран сервиз, в който да бъдат отстранени грешките от софтуера на компютъра на автомобила. Също така считаме, че би било коректно, когато давате мнение, било то негативно или позитивно, да го правите заставайки с името си, а не анонимно! Не е достойно и достоверността на критиката намалява тежестта си!

Относно чл.2 ал.(2) и чл.42 ал.(1) от ЗЗЛД, подчертаваме дебело, че по смисъла на действащия и цитиран от вас закон, нарушение няма! Споменаването на фамилно име не се тълкува като излагане на публична показ на защитени лични данни. Следвайки обаче вашата логика, екипът ни съвсем законосъобразно може да предяви съдебен иск за Обида и уронване на авторитета. Екипът ни работи с хиляди клиенти, които са ни доверили автомобилите си и до сега подобен род пошло поведение не е демонстрирал никой!

Това моментално оборва опита Ви за уронване на името ни и омаловажаване на професионалните ни умения! С това смятаме да прекратим словесната битка, която подехте с нас и да Ви пожелаем успешна и ползотворна седмица!



П.П. В случай, че желаете да продължим разговора в започнатия от вас тон, моля обадете се в сервиза да Ви пренасочим към адвоката на дружество!



!!! ПРОМОЦИЯ ЗА МЕСЕЦ ЮНИ !!!



1. Автоклиматици
- диагностика и откриване на проблеми 15 лв.

- дозареждане ( вкл. цена за диагностика ) 29 лв.

- цялостно зареждане 49 лв !!!



...очаквайте още летни и изненадващи промоции съвсем скоро ! az.gif
Мнението беше редактирано от Corsa 1.616v: 04 юни 2013 - 09:28
Отговори

ГостAstraLa_* 03 юни 2013 - 14:56

Явно сте на много високо ниво в оправданията, като в работата никакви Ви няма. Аз нямам какво повече да кажа за Вас и Вашето отношение към клиентите Ви, защото аз бях такъв.

ПП: Установеният проблем от сервиза се оказа лъжа, в друг сервиз, в който ходих не установиха проблем в системата на автомобила и климатика работи, вече втори ден без проблем!!!

Просто искат да Ви вземат парите!!!
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 18 юни 2013 - 23:16

!!! ПРОМОЦИЯ ЗА МЕСЕЦ ЮНИ !!!



1. Автоклиматици
- диагностика и откриване на проблеми 15 лв.

- дозареждане ( вкл. цена за диагностика ) 29 лв.

- цялостно зареждане 49 лв !!!
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 02 юли 2013 - 21:22

ПРОМОЦИЯ ЗА МЕСЕЦ ЮЛИ!!!

!!!БОНУС ЗА ВСЕКИ КЛИЕНТ, ВЪЗПОЛЗВАЛ СЕ ОТ ПРОМОЦИИТЕ НИ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИК ПРЕЗ МЕСЕЦ ЮЛИ!!! БЕЗПЛАТНО !!! Най-новият метод за отстраняване на неприятни миризми и бактерии РЕАЛНА ЦЕНА - 35 ЛЕВА
ПРЕМАХВАНЕ НА МИРИЗМИ И БАКТЕРИИ ОСВЕН ОТ ВЪЗДУХОВОДИТЕ НА АВТОМОБИЛА И ОТ ЦЯЛОТО КУПЕ.Особено е подходящ за хора които возят малки деца,тъй като унищожава 99.9% от всички бактерии в купето !!!
Обработката на купето трае около 12 - 20 минути
Препоръчва се след като бъде обработено купето да се смени поленовият филтър/климатичният филтър/.
ГАрантиран метод за премахване на бактериите и неприятните миризни в купето!


1. Диагностика - 15лв
2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система - 29 лв
3. Диагностика + Цялостно зареждане - 49 лв
4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 15-20 лв) в засвисимост от местоположението на автомобила).

АДРЕС НА СЕРВИЗА : София, Бул. Инж. Иван Иванов 67 ( ж.к. Сердика ) Обаждайте се предварително, за да си запазите час :)
Работно време:
08 - 20 часа ( ВСЕКИ ДЕН )

Телефон за контакт: 0888813124
Мнението беше редактирано от Corsa 1.616v: 09 юли 2013 - 08:53
Отговори

mirco снимка mirco 17 юли 2013 - 21:10

Здравейте,

Крам Alfa Romeo 156 от 1999 г. и реших да пиша във всички форуми, в който намеря реклама на klimatici-dd.com, clima-dd.com или avtoklimatici.org, за да ви обясня за тяхната ГАРАНЦИЯ и ценообразуване и начин на работа! Телефоните им за връзка са 0888813124; 0877713124. Ходих първоначално при тях за дозареждане на климатика, казаха че има 50гр фреон, дозаредиха го и казаха че вече имам ГАРАНЦИЯ до края на сезона. 1 месец по-късно на връщане от почивка в Гърция, климатика ми не работеше - компресора не се включваше видимо и отидох отново, защото все пак имах ГАРАНЦИЯ. Въпреки ГАРАНЦИЯТА ми взеха отново 15лв. за диагностика и остановиха, че компресора ми е заминал, а ремонта му е 350лв.

Потърсих второ мнение и се оказа, че имам спукана алуминиева тръбичка и заради това защитата на компресора не му позволявала да се включи. Общо за 70лв.!!! ми завариха тръбичката, монтираха я, напълниха системата с фреон и ми изчистиха филтъра на климатика, който беше целия в кал и листа и системата тръгна перфектно. А, за тези 70лв. ми сложиха и двата дълги болта на компресора, които липсваха и дори двигателя стана по-тих, защото явно е имало вибрации от въртенето на ремъка върху хванатия само с 2 болта отдолу (от общо 4 - 2 горе и 2 долу) компресор.

Разсъждавам логично ако не бях потърсил второ мнение и бях дал 350лв. на тези пичове какво щеше да стане. Щяха да ми оправят компресора и после сигурно щяха да кажат, "Ами ние компресора ти го оправихме ама явно има и още нещо". И колко ли още пари щеше да ми струва това "още нещо" освен тези 350лв.?

Аз работя като програмист, но имам и някакви технически познания. Интересно ми е как може да се определи, че един компресор е развален, а да се пропусне дребният факт, че системата не е вакуумирана и че компресора се тресе целия, защото едвам се държи на 2 болта?

Понеже двата пъти като ходих в този сервиз виждам, че имат много работа и клиенти и за това моят съвет към Вас бъдещи или настоящи клиенти на тези МАЙСТОРИ, чиито сервиз за климатици се намира в дъното на бул. Инженер Иван Иванов - пряка на бул. Академик Иван Гешов. НЕ ИМ ВЯРВАЙТЕ НА ТЕЗИ МОШЕНИЦИ, защото не допускам, че такава грешка се прави от некомпетентност, а изключително съм се нагледал на пишман майстори в София, който са безобразни лъжци!.

След тази негативна статия целяща да Ви предпази от това да се чувствате излъгани като мен искам да Ви пожелая едно хубаво и слънчево лято.

Миро
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 17 юли 2013 - 21:11

 mirco, на 17 юли 2013 - 21:10, каза:

Здравейте,

Крам Alfa Romeo 156 от 1999 г. и реших да пиша във всички форуми, в който намеря реклама на klimatici-dd.com, clima-dd.com или avtoklimatici.org, за да ви обясня за тяхната ГАРАНЦИЯ и ценообразуване и начин на работа! Телефоните им за връзка са 0888813124; 0877713124. Ходих първоначално при тях за дозареждане на климатика, казаха че има 50гр фреон, дозаредиха го и казаха че вече имам ГАРАНЦИЯ до края на сезона. 1 месец по-късно на връщане от почивка в Гърция, климатика ми не работеше - компресора не се включваше видимо и отидох отново, защото все пак имах ГАРАНЦИЯ. Въпреки ГАРАНЦИЯТА ми взеха отново 15лв. за диагностика и остановиха, че компресора ми е заминал, а ремонта му е 350лв.

Потърсих второ мнение и се оказа, че имам спукана алуминиева тръбичка и заради това защитата на компресора не му позволявала да се включи. Общо за 70лв.!!! ми завариха тръбичката, монтираха я, напълниха системата с фреон и ми изчистиха филтъра на климатика, който беше целия в кал и листа и системата тръгна перфектно. А, за тези 70лв. ми сложиха и двата дълги болта на компресора, които липсваха и дори двигателя стана по-тих, защото явно е имало вибрации от въртенето на ремъка върху хванатия само с 2 болта отдолу (от общо 4 - 2 горе и 2 долу) компресор.

Разсъждавам логично ако не бях потърсил второ мнение и бях дал 350лв. на тези пичове какво щеше да стане. Щяха да ми оправят компресора и после сигурно щяха да кажат, "Ами ние компресора ти го оправихме ама явно има и още нещо". И колко ли още пари щеше да ми струва това "още нещо" освен тези 350лв.?

Аз работя като програмист, но имам и някакви технически познания. Интересно ми е как може да се определи, че един компресор е развален, а да се пропусне дребният факт, че системата не е вакуумирана и че компресора се тресе целия, защото едвам се държи на 2 болта?

Понеже двата пъти като ходих в този сервиз виждам, че имат много работа и клиенти и за това моят съвет към Вас бъдещи или настоящи клиенти на тези МАЙСТОРИ, чиито сервиз за климатици се намира в дъното на бул. Инженер Иван Иванов - пряка на бул. Академик Иван Гешов. НЕ ИМ ВЯРВАЙТЕ НА ТЕЗИ МОШЕНИЦИ, защото не допускам, че такава грешка се прави от некомпетентност, а изключително съм се нагледал на пишман майстори в София, който са безобразни лъжци!.

След тази негативна статия целяща да Ви предпази от това да се чувствате излъгани като мен искам да Ви пожелая едно хубаво и слънчево лято.

Миро


Колега...това "ако" ; "Сигурно" и така нататък... са само предположения... това ,че е била спукана тръба не означава,че лагера на компресора не ти е за смяна...той може да работи и така...но след известно време може да си създадеш по-голям проблем. Избора дали ще го смениш , или не е лично твой.
И сам казваш...винаги има много клиенти...мислиш ли ,че ако не си вършим работата както трябва ще ги има?!?!
Това,че компресора е хванат на 2 ,а не на 4 болта без да качим колата на крика и да проверим по-обстойно,както и щеше да се случи ,когато я оставиш за смяна на лагера няма как да го разберем.
Всеки явно търси по-лесния и евтин начин на решаването на проблемите си с автомобил ,чиито климатик видимо не е поддържан както трябва ("защото едвам се държи на 2 болта?")...и това какво общо има с гаранцията...Гаранцията се отнася за фреона , не за частите по системата на автомобила ,които са на 15 години...
Късмет и дано в бъдеще да нямаш проблеми.
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 06 август 2013 - 10:41

Промоциите и цените важат и за АВГУСТ МЕСЕЦ :)
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg