Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за потребителите

Хобито на всеки от нас

Гостstan40_* 28 март 2005 - 20:18

Моте хобита са 3:ФИТНЕС,КОЛИ И КОМПИУТРИ,това са основните хобита ,а другите са по не основни като дискотеки,у4ене(в по голиамата 4аст от времето)
приатели и мацки :dancin: :D B) <_< !!!!!!!!!!!А оби4ам и екстремностите като каране на колело максималната скорост коиато сум дигал е 75км/ч :thu: !
Отговори

ASTRA GL снимка ASTRA GL 31 март 2005 - 20:50

И аз имам няколко хобита - волейбол леко професионално, лов и риболов, от време на време прая някои дребни работи по колата. Ходя на училище и излизам по кафета най-вече.
Отговори

ГостZXR12RR_* 01 април 2005 - 09:38

като гледам има доста потребители като мен - маниаци на тема Компютри :) та като съм свободен обичам да си чопля Нет-а че не се знае къде и какво може да падни :) и напоследък се занимавам с колата ;) и не на последно място - Дискотеки и подобните ;)
Отговори

Гост|`oTuH_* 01 април 2005 - 10:49

хоби - коли, музика, спорт, жени :-)
тренирам Муай Тай
Отговори

TurboManiak снимка TurboManiak 01 април 2005 - 18:14

Хобита
зимата сноуборд
лятото уиндсърфинг, делтапланеризъм, колелото

Иначе когато не става за тия работи, съм под колата или над нея. Тя ми е най-хоби май тъй като и отделям доста време. Правя всичко сам по нея, освен тенекета и неща изискващи скъпоструващо обурудване.
Отговори

ARTU снимка ARTU 04 май 2005 - 09:32

Основно хоби - стендов моделизъм... Мащаб 1:72, предимно Втора световна, предпочитания - немска техника. В началото авиация, а сега и бронетехника.
Иначе правя и всичко останало, стига да ме кефи за момента...
Отговори

Жоро снимка Жоро 04 май 2005 - 10:43

Шефа ми се кара, че ако не съм в авто форуми, съм в сайтове дет има жени.......
Вика ми "няма ли да работиш" - еми да, като се прибера ще поработя, върху себе си................. :rf:
Мнението беше редактирано от Жоро: 15 март 2010 - 23:33
Отговори

Magelan снимка Magelan 04 май 2005 - 11:29

:lol: :lol:
И аз съм същия!!!
Откакто си взех Мантата хобито ми е само: Повече мощност, повече скорост, повече звук.
Отговори

Tosheto снимка Tosheto 04 май 2005 - 18:41

моито хоби са колите.
жалко че нямам много време и вазможност да се занимавам с тях.
иначе обичам да се занимавам повече с интериора и
най-вече с музиката, нали уча електроника и от тва разбирам.
двигателите са ми слабата част.
освен колите обичам и футбола и компютрите.
тва е от мен :unsure:
Отговори

Filev снимка Filev 04 май 2005 - 21:27

колици,риболов,фитнес,оръжие....малко сухо,ама в общи линии дава представа.
Отговори

Гостevans_* 11 юни 2005 - 21:36

Хобито ми е силовите спортове тренирам карате-до ,иначе се занимавам с музика свиря на ударни инструменти и се надявам някой ден това да ми стане професия ,харесвам бързите коли и хубавите жени
Отговори

SGP снимка SGP 30 юни 2005 - 16:06

Интересувам се от електроника, компютри и се опитвам от скоро да попрочитам и за колите /ел. инсталации и пр./
Отговори

madmaxxx снимка madmaxxx 01 юли 2005 - 21:02

Рядко имам свободно време.Преди ходех фитнес ти4ане и други спортове<а сега имам време само да си по4ина не6о да изпипам по бега4а и наи ве4е време и на семеиството.но ина4е по колата ми е наи интересно да се заигравам.Хубавото е 4е ви има и вас да се уважим и наи ве4е е хубаво да си сред приятели :cen: :p
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 06 юли 2005 - 08:40

хобито ми е да си карам мотора след работа, отморява много като го опъна към нови хан с над 170км и се разтапям от кеф а и на нервната система ми действа добре :thu:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 06 юли 2005 - 10:14

BENITO, на Jul 6 2005, 08:40 AM, каза:

хобито ми е да си карам мотора след работа, отморява много като го опъна към нови хан с над 170км и се разтапям от кеф а и на нервната система ми действа добре :thu:

Само внимавай моля те, защото имам един приятел дето беше супер добър с мотор, със скутер на задна гума правеше от черни връх светофара чак горе до ндк-то и по магистралата го беше цепнало врабче в каската като карал 110-120 и сега като се качи на мотор трепери... :thu: :thu:
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 06 юли 2005 - 12:43

благодаря ти за съвета ще имам 1 на ум винаги :thu:
Отговори

orionbg снимка orionbg 16 юли 2005 - 12:45

Ами по принцип Компютрите са моята страст! на 23 съм и от 12 години се занимавам основно с това! Сега като имам и кола се опитвам да комбинирам двете неща но ще ми излезе солено това което съм замислил! :lol: :thu:
Отговори

tybaman снимка tybaman 16 юли 2005 - 16:04

футбол, музика и ходене по кръчми с приятели!
Отговори

Maka снимка Maka 17 юли 2005 - 11:36

на 18 съм, тренирам бейзбол от 5 години .. много е изродско :) по принцип харесвам да спортувам! разбира се излизам и често с приятели и т.н и т.н.
Отговори

icko снимка icko 17 юли 2005 - 13:53

Коли, корси, форумчето :thu: :thu: , малко спортче, ядене, спане, абе общо взето много неща.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg