Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за потребителите

Спирам да чета форума

kalin09 снимка kalin09 12 септември 2013 - 22:40

Спирам да влизам,да проверявам ЛС и да пиша в този форум.
Техническите теми са ос*ани отвсякъде,неразбиращи дават съвети,абе ужас.
А щото само този раздел ме интересува и ми писна от спорове с идиоти-напускам.
Ако някои има въпроси към мен-kalin09 във offroad форума.
СБОГОМ!!!
Отговори

помагащ снимка помагащ 13 септември 2013 - 07:50

 kalin09, на 12 септември 2013 - 22:40, каза:

...

Да още един трезво мислещ любимата ми фраза е "ако не ти е ясно по-добре не пишете глупости" , но май повечето използват слечая да запишат участие .
Отговори

ШУМЕН снимка ШУМЕН 13 септември 2013 - 09:36

Прав в Калин, тук е практика неграмотните да дават акъл и да натделяват.
Това води до изтощение на знаещите и те спират да пишат.
Предлагам на модераторите, да измислят начин да маркират незнаещите и да се знае че те още не са наясно с техниката.
Може да се направи тест за техническа грамотност, които всеки да попълни и да се отрази в профила и ще е ясно колко му е познанието.
Аз лично знам двама много грамотни които са се отказали тук да пишат, защото нахални неграмотници, се мъчат винаги да ги оборят.
Трябва нещо да се промени.
Отговори

JorkataG снимка JorkataG 13 септември 2013 - 09:53

 ШУМЕН, на 13 септември 2013 - 09:36, каза:

...

Колега предложението ти е добро и относно теста мога само да допълня предложението теста да е за време защото в противен случай и аз ще попълня тест за пилоти с помоща на чичко Гугъл.
Отговори

stei снимка stei 13 септември 2013 - 10:02

+1. И най забавното е, че тези които не знаят и не разбират влизат в спорове и заяждане с хора които са много напред с материала. Не визирам себе си.
Отговори

ulieliadi снимка ulieliadi 13 септември 2013 - 10:44

Ама какво по дяволите ме интересува, че някой спира да пише или влиза във форума. Като не им харесва - прав им път!
А по въпроса кой пише и кой кого слуша , то май си е виновен този който дава баницата- нали така.
Далеч съм от идеята да ми трябва съвет и да чакам някой от форума, който дори не познавам да ми дава наклони :smile3560:

А това с теста и за незнаещите пък как го измислихте изобщо незнам. Ще се самоопределям и то в авто форум на знаещ или не :doh:
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 13 септември 2013 - 10:50

Vectra B Power вече го няма... темата беше изпусната от контрол...

Жалко, знаещи останаха малко тука, kalin09 беше един от тях.
Отговори

dimitarmark снимка dimitarmark 13 септември 2013 - 19:33

Ами направете нещо, модератори и други колеги, измислете начин за някакъв контрол. Аз се самоопределям от незнаещите и искам да получавам достоверна информация от темите на колегите когато ги чета. Постоянно попадам на определени хора с "меродавно" мнение и "образовани Майстори". Не че ми е писнало, но не е приятно да спориш за нещо което се учи в училище с някой които си тика образованието пред очите ти.
Благодаря на целия форум и всички потребители, спестил съм си много ядове и пари със информация от тук. Поздрави на всички.
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 13 септември 2013 - 20:07

Наистина се забелязва падане на нивото на форума. Преди години имаше куп знаещи и можещи колеги и аз съм се учил на много неща от тях. Сега е пълно с ученици и тийнейджъри, които дават и "практически", и "теоретически" съвети, полуграмотни са, но за сметка на това с високо самочувствие и изпълнени с непукизъм. Нищо лично към младите хора, те са бъдещето, но това са факти. Особено във ФБ страницата на Опел е нещо страшно...
Отговори

GSM_BOSS снимка GSM_BOSS 13 септември 2013 - 21:35

............ само от уважение към марката...............
Отговори

fanatic снимка fanatic 13 септември 2013 - 21:38

Както винаги съм казвал, форума го правят тия които пишат в него, така че е въпрос на вътрешно усещане.

А някои хора само чакат да се изсерат, колко години вече станаха...
Отговори

Cecko2.0 снимка Cecko2.0 13 септември 2013 - 23:25

Аз забелязах, че когато си купих колата преди 3 години имаше много помагащи и знаещи, но забелязах, че с времето се навъдиха много индивиди, които не си правят теуда да пишат грамотно и съответно повечето разбиращи не пишат. За това и аз спрях да давам съвети и спрях да чета такива "мнения/теми".
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 14 септември 2013 - 11:51

Форумът зависи много и от админ/мод екипа- те трябва да дават тон на обсъжданията и всички потребители да взимаме пример от тях- на коректни, интелигентни, знаещи, можещи, възпитани и т.н., защото те са лицето на форума.
Мнението беше редактирано от zdravkop: 14 септември 2013 - 12:30
Отговори

Rosen Popov снимка Rosen Popov 14 септември 2013 - 15:18

Аз в повечето случаи в които мога да отговоря, пиша на питащите Л.С., именно за да избегна глупавите спорове, които са крайно неприятни, но от друга страна това не носи полза в форума. Ако имам въпроси, пак предпочитам да ги задам на конкретни колеги от форума на ЛС. за които съм изградил мнение, че са специалисти в дадената област, вместо да пускам тема, в която много субекти да се изс...т.
Ще съжалявам, ако още един от знаещите колеги ни напусне, въпреки оставената обратна връзка.
Форумът е супер, но определено има нужда от по-строга ръка!
Отговори

mladeN_ снимка mladeN_ 15 септември 2013 - 17:42

 GSM_BOSS, на 13 септември 2013 - 21:35, каза:

............ само от уважение към марката...............

:thu: <_<
Мнението беше редактирано от mladeN_: 15 септември 2013 - 17:51
Отговори

fanatic снимка fanatic 16 септември 2013 - 13:12

 zdravkop, на 14 септември 2013 - 11:51, каза:

Форумът зависи много и от админ/мод екипа- те трябва да дават тон на обсъжданията и всички потребители да взимаме пример от тях- на коректни, интелигентни, знаещи, можещи, възпитани и т.н., защото те са лицето на форума.


10 Модератора на не знам колко хиляди юзъра....Здравко, понякога си мисля, че си от вчера в тоя форума а не от 100 години.
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 16 септември 2013 - 13:43

Ами тогава нека станат 20, че дори 30. Обмислете го.
Отговори

GT 51 снимка GT 51 16 септември 2013 - 14:02

Тест за интЕлЕгентност трябва да се направи....Ахахахахах
Всеки сам за себе си си решава дали да посещава форума, какво да чете и какво да пише.Модераторите не са падари, пък и не са длъжни да ходят по гъза на всеки шошорко.Това им време не се заплаща , а е на доброволни начала.В свободен форум не можеш да ограничиш достъпа и без да познаваш някой да решаваш дали е грамотен или не.Айде наздраве и не се занимавайте с глупости. :kinggrin: :drinkin: <_<
Отговори

opel4o снимка opel4o 16 септември 2013 - 14:20

На първо време предлагам да има администратор с българска филология - три правописни грешки в тема и бан за 1 седмица. Забелязал съм, че технически неграмотните са си неграмотни по принцип и по този начин участието им във форума ще бъде силно ограничено. Това е в рамките на шегата, но пък от друга страна...
Мнението беше редактирано от opel4o: 16 септември 2013 - 14:21
Отговори

ШУМЕН снимка ШУМЕН 16 септември 2013 - 14:24

 opel4o, на 16 септември 2013 - 14:20, каза:

На първо време предлагам да има администратор с българска филология - три правописни грешки в тема и бан за 1 седмица. Забелязал съм, че технически неграмотните са си неграмотни по принцип и по този начин участието им във форума ще бъде силно ограничено. Това е в рамките на шегата, но пък от друга страна...


подкрепям идеята
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg