Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Автомобилни Газови Уредби [АГУ]

ГИ на Зафира А

Тошко Ковачев снимка Тошко Ковачев 09 май 2022 - 06:44

Здравейте , от известно време ми се явява следният проблем : Сутрин когато запаля и поизчакам няколко минути на място автомобилчето си работи перфектно , загрява си до нужните градуси и всичко е ОК . Но когато ми се наложи да я угася и запаля отново почти веднага ми светва чека и си минава във авариен режим , на ОБД-то ми дава грешка Р201 , проблем със инжектор 1 , след изчистване на грешката си работи известно време и пак излиза същата грешка. Когато я изчакам 2-3 часа и я запаля отново всичко е наред и ме ми излиза нищо , работи си перфектно . Как да оправя това "Явление" ?
Отговори

VeselinP снимка VeselinP 01 юни 2022 - 08:15

 Тошко Ковачев, на 09 май 2022 - 06:44, каза:

Здравейте , от известно време ми се явява следният проблем : Сутрин когато запаля и поизчакам няколко минути на място автомобилчето си работи перфектно , загрява си до нужните градуси и всичко е ОК . Но когато ми се наложи да я угася и запаля отново почти веднага ми светва чека и си минава във авариен режим , на ОБД-то ми дава грешка Р201 , проблем със инжектор 1 , след изчистване на грешката си работи известно време и пак излиза същата грешка. Когато я изчакам 2-3 часа и я запаля отново всичко е наред и ме ми излиза нищо , работи си перфектно . Как да оправя това "Явление" ?


Здравей колега, моя проблем беше същия като твоя с тази разлика,че при мен беше на втори цилиндър инжектора.Сменях го същия сдруг,същата работа.Нещата при мен се оправиха след ремонт на компютъра.И други неща си дойдоха на мястото след ремонта/дойде и силицата/възвърнаха се кончетата които ги нямаше.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg