Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Оптичен Тунинг

Тема за тунинг циферблати

IGNEV снимка IGNEV 27 септември 2006 - 13:16

Добре е станало.....а дали не може да смениш шрифта на цифрите с някакъв по-модерен, че този ми прилича на Доктор Куин - Лечителката....

Иначе е :mhihi: :mhihi:
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 27 септември 2006 - 13:24

schumi.fan, на Sep 27 2006, 02:16 PM, каза:

Добре е станало.....а дали не може да смениш шрифта на цифрите с някакъв по-модерен, че този ми прилича на Доктор Куин - Лечителката....
 

Не съм се замислял над този вариант, защото шрифта ме кефи (или поне цифрите му...трябва да видиш как са буквите... :mhihi: за тях вече не го ползвам), ама то не пречи да се пробва...шрифтове бол :-)
Отговори

rumpalan снимка rumpalan 28 септември 2006 - 12:11

Преработения вариант е станал доста добре, поздравления! Имало е смисъл от критиката ;) Аз също се зарибих по направата на нови циферблати но не ми е много ясно като технология. Би ли обяснил по-подробно как стоят нещата с цветовете (тези дъги сините ще светят ли нощем, или ще минава светлина само през цифрите)?
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 28 септември 2006 - 12:15

rumpalan, на Sep 28 2006, 01:11 PM, каза:

Би ли обяснил по-подробно... 

Като приключа на 100% с изработката ще пусна тема със снимки и подробно описание. В момента съм в процен са размисъл, защото до сега не съм правил цветни и явно ще има тестове преди да светне както искам...та ако пиша сега, то няма да е 100% сигурно и може да заблудя някой, а не е това идеята :-)

Отново благодаря на всички за мненията. Мисля, че ме насочиха в правилна посока. На този етап - :devil-smiley-019:
Отговори

ГостLUdfen85_* 01 октомври 2006 - 00:32

Здравейте колеги,моля ви помогнете!!!Преди няколко дни си купих едни бяли циферблати,но нямат нищо общо със старите,затова ви моля някой ако знае да ми каже от каде да си намеря свестни циферблати за Вектра Б(1.8 16V ecotec) до 220км и 7000об. :devil-smiley-019:
Отговори

Maiky снимка Maiky 02 октомври 2006 - 21:34

Колега,
ако си от София ще ти кажа от къде си взех аз. Даже заради мен докараха бели и светло сиви и аз взех сивите по обясними причини. Белите още са в магазина! И са точно като оригиналните!
Отговори

Добрин снимка Добрин 03 октомври 2006 - 10:30

http://hedonistbg.com/ -Колега виж тук ,има колкото ти душа иска :devil-smiley-019:
Отговори

Ivanov`` снимка Ivanov`` 04 октомври 2006 - 08:25

аз съм от Ямбол и има една фирма която се занимава с лепенки за коли и други такива простотии като реших да си правя цветен километража ми казаха да го сваля и да им го дам да ми го сканират и вече както искам теи да ми го направят
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 23 януари 2007 - 14:20

Попаднах на сканирани плаки за километраж на Астра Ф и Кадет Е.
Ще ги дам като линкове, че са големи и ще бавят яко докато се заредят. И така:
Кадет Е:
Оборотомер
Уреди
Скоростомер

Астра Ф:
Оборотомер
Скоростомер
Уреди

За съжаление на този сайт има само до 7000 об/мин и 220 км/ч =)
Ако някой има до 8000/240 за Астра да свирка, че трябва да доразкрасим една много убава златна :fire:
Отговори

chrisb снимка chrisb 23 януари 2007 - 15:39

Аз ще се поразровя, ама скоро мисля да сканирам моя дори и улющен!!! След като го сканирам ще се опитам да го направя него! Ако заприлича на нещо ще ти го прата!!!! :) :fire: :fire: :fire: :eko:
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 23 януари 2007 - 15:42

Сканирай го. Дори и олющен ми върши работа.
Отговори

Toni_montana снимка Toni_montana 24 януари 2007 - 02:25

Хора кажете къде в софия могат да ми сложат бели циферблати(ако трябва може и с мои)понеже ме е страх да не осера нещо.И ако може ориентировъчна цена за монтажа(ако циферблатите са мои)Благодаря предварително
Отговори

Vassil снимка Vassil 24 януари 2007 - 07:26

Имаш ли циферлати? Ако е така, по-добре да ти обясним как да си ги смениш сам. Не е голяма философия, само със стрелките е малко играчка, но не вярвам да успееш да ги усереш :icon1_wink:
Иначеее деа знам, extuners се занимават с монтажи по принцип. Можеш да провериш :angry:
Отговори

Maiky снимка Maiky 24 януари 2007 - 09:09

Ndoe, на Jan 24 2007, 07:26 AM, каза:

Имаш ли циферлати? Ако е така, по-добре да ти обясним как да си ги смениш сам. Не е голяма философия, само със стрелките е малко играчка, но не вярвам да успееш да ги усереш  :icon1_wink:
Иначеее деа знам, extuners се занимават с монтажи по принцип. Можеш да провериш  :angry:
 


Васко, ако не се лъжа беше xtuners.com или нещо такова. :flag:
Отговори

Toni_montana снимка Toni_montana 24 януари 2007 - 10:24

мерси много,само че като им разгледах сайта имаше едно мноого интересно изречение е всичко почва от 100 лв на горе.А според мен само за смяна на циферблати които са мои малко не ми се връзва.И май ще се пробвам сам.
А някой да ме светне само трябва ли да се маха страрият или може и върху него и с какво трябва да се залепи :angry:
Отговори

Maiky снимка Maiky 24 януари 2007 - 10:40

Toni_montana, на Jan 24 2007, 10:24 AM, каза:

мерси много,само че като им разгледах сайта имаше едно мноого интересно изречение е всичко почва от 100 лв на горе.А според мен само за смяна на циферблати които са мои малко не ми се връзва.И май ще се пробвам сам.
А някой да ме светне само трябва ли да се маха страрият или може и върху него и с какво трябва да се залепи :angry:
 


100лв не е за смяната! Там правят цялостна изработка на плаки+осветяване! Иначе кой ще даде 100лв за смяна? Заслужава си! Ако все пак ще сменяш плаките, махни старите, защото иначе светлината намалява съвсем!
Отговори

sheko снимка sheko 24 януари 2007 - 12:02

Вече има писано по въпроса, опитай с търсачката!
Отговори

Toni_montana снимка Toni_montana 24 януари 2007 - 13:54

вече писах на момчетата и чакам отговор.Ама предварително проверих че цената на бял циферблат при тях е 70 лв само че на разбрах дали с монтажа или без.Какво мислите как е като цена?Незнам дали съм скръндза ама на мен пак ми се жижда много само за смяна на една хартийка да ми вземат толкова.Дайте съвет
Отговори

Maiky снимка Maiky 24 януари 2007 - 14:00

Toni_montana, на Jan 24 2007, 01:54 PM, каза:

вече писах на момчетата и чакам отговор.Ама предварително проверих че цената на бял циферблат при тях е 70 лв само че на разбрах дали с монтажа или без.Какво мислите как е като цена?Незнам дали съм скръндза ама на мен пак ми се жижда много само за смяна на една хартийка да ми вземат толкова.Дайте съвет
 


Пич, за 70лв ще ти го направят професионалисти! Сметни колко ще ти излезе ако прецакаш някоя стрелка или някой уред! :angry:
Отговори

Vassil снимка Vassil 24 януари 2007 - 21:35

70 кинта, та толко е цялото!?!? Драсни едно ЛС на DJ IMC първо :icon1_wink:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg