Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Car Audio

Навигация

Орлин Хинков снимка Орлин Хинков 06 юни 2012 - 17:52

Най-накрая се сдобих с желания диск за навигационната система на Опел Инсигния. Имам въпрос? Как да накарам навигацията да ме заведе до София, ж.к. Дружба бл. *** примерно? В полетата могат да се пишат само улици и булеварди. Ще съм изключително благодарен ако някой може да помогне със съвет. Колата ми е със CD 500 NAVI. Благодаря предварително.
Отговори

INSIGNIA 2.0 TURBO снимка INSIGNIA 2.0 TURBO 07 юни 2012 - 13:11

 Орлин Хинков, на 06 юни 2012 - 17:52, каза:

Най-накрая се сдобих с желания диск за навигационната система на Опел Инсигния. Имам въпрос? Как да накарам навигацията да ме заведе до София, ж.к. Дружба бл. *** примерно? В полетата могат да се пишат само улици и булеварди. Ще съм изключително благодарен ако някой може да помогне със съвет. Колата ми е със CD 500 NAVI. Благодаря предварително.


Честито, и аз имам СД500, и все още търся карта за БГ!Кажи ми от къде се сдоби с карта и дали е подробна?
Успех!
Отговори

bgfrayman снимка bgfrayman 07 юни 2012 - 13:50

от тука:
http://www.navigatio...-/Default-Start

избираш, марка, модел, година, тип навигация... аз също съм със CD 500 и диска 2012 с карта и за БГ е 99 GBP, тъй като обаче се оказа че мойто CD 500 без проблеми чете DVD-та се чудя дали да не рискувам да си поръчам DVD за 2012 за DVD 800 където цената е 199 GBP но пък е за цяла Европа.... ще се почудя още малко, и ще споделя резултата :-)
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg