Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

ПЕТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР

Тази тема е заключена « Prev

Maiky снимка Maiky 05 юни 2013 - 17:41

УС на Опел Клуб България има удоволствието да Ви съобщи, че през настоящата 2013г ще се проведе Пети Национален Опел Клуб Събор под надслов
"От зори до здрач".
Датата за провеждане на събора е 28.09.2013г, а мястото е добре известно - Писта Дракон, село Калояново!

Програмата ще я пуснем официално другата седмица, след като уточним всички подробности!

Новото за тази година е, че както виждате събора ще се проведе в един ден с много каране, игри за публиката и забавления!

Поздрави на всички фенове и се стягайте, Септември наближава!
Отговори

vanmukan85 снимка vanmukan85 05 юни 2013 - 18:23

Ами страхотна новина какво друго мога да кажа.
Отговори

Dundi снимка Dundi 05 юни 2013 - 18:42

само мога да съжалявам,че няма да съм тук :(
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 05 юни 2013 - 19:27

Ще се разцепим от каране - целият събор в един ден.
Времето хладно идеално за състезатели и кибици
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 05 юни 2013 - 20:17

Ще се разцепя от пийне , добра компания и приятели.
Отговори

Globe снимка Globe 05 юни 2013 - 20:34

както се казва ТАМ СМЕ :) Традицията го изисква не може да се пропусне просто :newsm05_41:
Отговори

EkO снимка EkO 05 юни 2013 - 20:38

Супер там сме живот и здраве... :love_opel:
Отговори

milko spasovski снимка milko spasovski 05 юни 2013 - 20:58

Нямам търпение да стане време за събора.Тази година ми е първа и много се вълнувам.Там съм на 100%
Отговори

Eltoro снимка Eltoro 05 юни 2013 - 21:05

Само искам да съм жив и здрав до тогава,за да дойда.Но защо само един ден?И баваристите бяха само един,това какво значи ?
Отговори

Герасим снимка Герасим 05 юни 2013 - 22:18

Много смеее, мачкамеее!
Отговори

surrado снимка surrado 05 юни 2013 - 22:30

Добра новина, там сме...
Отговори

GT 51 снимка GT 51 05 юни 2013 - 23:26

Добра и очаквана новина.Тази година лично аз забелязах, че чисто организационно почти всички автомобилни форуми , да не кажа всички, си правят еднодневни трипчета.Това е логично с оглед ситуацията в страната ни.Когато сме на по два дни и разходите са повече.За организаторите също.Другото положително нещо е , че събора пак е на Дракона и ще си позволя да кажа защо е така от моя гледна точка:
Пистата е единствената лицензирана в България !
Разполага с подготвени маршали и сигналисти !
Има вече бани и тоалетни , ресторант , място за къмпинг, ток и вода, което е много важно !
Има времеизмерване , което може да се наеме от организатора, ако той няма собствено , или не наеме от друго място !
Има Пожарна кола, което е много важно при провеждането на такива мероприятия !
Има място за паркиране на всички движещи се Опели в БГ , ако те все пак решат да присъстват !
Има няколко хотела наблизо до пистата, за тези дето не желаят да къмпингуват !
И не на последно място локацията на Събора е кажи - речи на достъпно място за всички,почти в Центъра на БГ. :drinkin: <_<

Чакам с нетърпение програмата , за да можем да преценим с моето семейство дали ще можем да се включм, защото датата съвпада с едно култово мероприятие за ретро-средите а именно ретро рали "Родопи".Също така ще си позволя да дам и един съвет на Организаторите : Програмата, каквато и да е тя ще трябва да се спазва стриктно по график, защото има ли забавяне някакво , това неминуемо ще доведе до разтегляне във времето и продължителността на събора ! Желая успех на участниците във всички дисциплини,на зрителите и на Организаторите ! Поздрави и Наздравец ! :kinggrin: :drinkin: <_<

п.п. Да ти го турим...:)
Мнението беше редактирано от GT 51: 06 юни 2013 - 00:51
Отговори

Tonko снимка Tonko 06 юни 2013 - 00:21

Няма как да се пропусне :drinks: чакаме с нетърпение
Отговори

Пресиян Василев снимка Пресиян Василев 06 юни 2013 - 07:43

А какво пречи събора да е 2 дни? При разтегляне на мероприятията (както и винаги става) кога ще сколасаме ? А веселата част ....... Нали трябва да се нашмулим и да спим.
Отговори

BALKY снимка BALKY 06 юни 2013 - 08:09

Супер новина, само кофтито е, че е само един ден.
Отговори

-=(RANGER)=- снимка -=(RANGER)=- 06 юни 2013 - 08:25

Да е един ден мисля, че е перфектно. През деня каране, вечерта пиене, преспиване в Пловдив и на другия ден си тръгваш спокойно когато ти е кеф
Отговори

fanatic снимка fanatic 06 юни 2013 - 10:21

Преценихме, че с много по-добра организация ще можем да натоварим асфалта до максимум в рамките на 1 ден, без шикалкавения и с повече неща извън самите състезания.От друга страна хората може да нямат възможност да наемат хотели и да плащат за храна а да искат да видят всичко- тоест ако успеем да се справим по-добре от минали събори ще сте по-доволни за по- малко пари.

Да не забравяме, че ние сме длъжни да мислим за всички, независимо от парите....прозвуча малко като комунистите ама разбрахте какво имаме предвид...

Иначе е почти все едно 1 или 2 дни...


Междувпрочем се заформя сериозен палатков лагер на входа на пистата в събота вечер, аз лично, гледам и Майки сме 100 % там!
Отговори

Пресиян Василев снимка Пресиян Василев 06 юни 2013 - 13:27

 fanatic, на 06 юни 2013 - 10:21, каза:

Преценихме, че с много по-добра организация ще можем да натоварим асфалта до максимум в рамките на 1 ден, без шикалкавения и с повече неща извън самите състезания.От друга страна хората може да нямат възможност да наемат хотели и да плащат за храна а да искат да видят всичко- тоест ако успеем да се справим по-добре от минали събори ще сте по-доволни за по- малко пари.

Да не забравяме, че ние сме длъжни да мислим за всички, независимо от парите....прозвуча малко като комунистите ама разбрахте какво имаме предвид...

Иначе е почти все едно 1 или 2 дни...


Междувпрочем се заформя сериозен палатков лагер на входа на пистата в събота вечер, аз лично, гледам и Майки сме 100 % там!

Това исках да чуя,Габровсите палатки ще се разпъват наблизо.
Отговори

miro_rz снимка miro_rz 06 юни 2013 - 13:35

Дал Господ здраве на есен сме там :)
Отговори

Mery81 снимка Mery81 07 юни 2013 - 09:08

Ето това е добра новина! Още повече, че събора ще е септември и няма да е в летните жеги! Живи и здрави, дано се съберем и се видим старите мацуни :)
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg