Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Двигатели, горивни системи, съединители, ск.кутии

незнам какво става с корсата ми x14xe

корса снимка корса 09 май 2008 - 17:12

здравеите значи прегрях я сменихме гарнитурата не сам шлаифал главата варвя 6 месеца бес проблем сега като язапаля трагвам минавам стотина метра гаснеи и така четри пет патя оправя се но някак си се тресе двигателя мерих компресия 13 егр клапан затапих няма оправия инжекторите почистих на ултра звук пак сащата работа помогнете моля ви се

 корса, на May 9 2008, 06:05 PM, каза:

здравеите значи прегрях я сменихме гарнитурата не сам шлаифал главата варвя 6 месеца бес проблем сега като язапаля трагвам минавам стотина метра гаснеи и така четри пет патя оправя се но някак си се тресе двигателя мерих компресия 13 егр клапан затапих няма оправия инжекторите почистих на ултра звук пак сащата работа помогнете моля ви се
а и да не забражяме че гори 16на 100 мирише от аспела яко на бенц
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 09 май 2008 - 18:16

Да не би да подава много обогатена смес, това трябва да се провери.
А за прегряването - мерена ли е главата, че е добре, че не е шлайфана?
Ако е пропуснато нещо тогава, то сега избива с двойна сила...
Отговори

корса снимка корса 09 май 2008 - 18:19

[quote name='Peshotiger' date='May 9 2008, 07:16 PM' post='441247']
Да не би да подава много обогатена смес, това трябва да се провери.
А за прегряването - мерена ли е главата, че е добре, че не е шлайфана?
Ако е пропуснато нещо тогава, то сега избива с двойна сила...
[/qмереха я уш незнам голяма загатка е
Отговори

doolettle снимка doolettle 09 май 2008 - 20:53

явно работи с богата смес. Причините може да са много. Прочети и грешките за да се насочиш, но аз на твое място ако тряа да се изръся 4-500лв за ремонти ще и шибна една газова и :opel_forever:
Отговори

корса снимка корса 12 май 2008 - 16:22

 doolettle, на May 9 2008, 09:53 PM, каза:

явно работи с богата смес. Причините може да са много. Прочети и грешките за да се насочиш, но аз на твое място ако тряа да се изръся 4-500лв за ремонти ще и шибна една газова и :opel_forever:

искат ми 1300 лв за газова ас по добре да си взема за тея пари 2000 кубика 115 коня щот корсата има отличен тунинг поне като е бегачка да е наистена
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg