Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Astra H

Настройка на часовника на Астра Н

leon2609 снимка leon2609 07 януари 2015 - 17:11

Здравейте колеги и Щастлива Нова 2015 г.,
реших да си направя подарък като си взех Астра Н 2005г.,но как ли не пробвах и така не можах да стигна до начина за настройка на часовника на Астричката.Зна че някъде във форума може да намеря отговор,но се рових доста и не открих такъв.Дисплея е GID(График Инфо Дисплей).Така че моля ако някой може да ми помигне да ми опъте по етапно кои бутончета се натискат за да се настрои часовника.Мног ще съм Ви благодарен.Предварително благодаря..http://www.opelclub.bg/public/style_extra/post_icons/icon2.gif
Отговори

gerov снимка gerov 07 януари 2015 - 17:59

Изтегли си инструкциите на български език, имаги и във форума! http://www.opelclub....showtopic=70855
Мнението беше редактирано от gerov: 07 януари 2015 - 18:14
Отговори

stei снимка stei 07 януари 2015 - 21:29

Изтегли ги както ти е казал колегата ще ти трябват и друг път.А по въпроса натисни бутон setings на CD то и със стрелките от CD то отиди до часовника и го настрой и него и датата. Успех
Отговори

Julian_nikolovv снимка Julian_nikolovv 18 юни 2016 - 00:39

 stei, на 07 януари 2015 - 21:29, каза:

Изтегли ги както ти е казал колегата ще ти трябват и друг път.А по въпроса натисни бутон setings на CD то и със стрелките от CD то отиди до часовника и го настрой и него и датата. Успех


а ако нямаме оригинално сд и нямаме бутон сетинг ? какви са другите опции
Отговори

gerov снимка gerov 18 юни 2016 - 08:13

С оп-ком!
Отговори

Julian_nikolovv снимка Julian_nikolovv 18 юни 2016 - 21:58

[quote name='gerov' timestamp='1466230393' post='1244256']
С оп-ком!

благодаря ти само това ми остана да пробвам, ... сега ако има и някои от надежда или люлин с оп ком да удари едно рамо за часовника също и отключване на някои други функции :П ще бъда благодарен и ще има заплащане :П
Отговори

Бърз отговор

Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg