Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Car Audio

FM трансмитер

dinio84 снимка dinio84 30 март 2012 - 21:51

Привет колеги, интересувам се от въпросните устройства, понеже CD-то ми е старичко, няма MP3 и вече прескача доволно, но пък вади страхотен звук и не ми се сменя. Та въпроса ми е някой ползвал ли ги е, вадят ли добър звук и евентуално да ме насочите към някой модел.
Мерси на всички отговорили предварително.
Отговори

RAPTOR снимка RAPTOR 30 март 2012 - 22:26

Преди 2-3 години няколко приятели си бяха взели трансмитери и ги ползваха с касетофони. Лично за мен това си е чиста загуба на пари. Звука не ми харесваше изобщо, появяваха се смущения, с времето копчетата спряха да работят и накрая на момчетата им писна да се занимават с глупости и си взеха по едно CD.
Ако си с оригиналното CD разгледай тази тема http://www.opelclub....showtopic=61987
Мнението беше редактирано от RAPTOR: 30 март 2012 - 22:28
Отговори

TOTTI868 снимка TOTTI868 30 март 2012 - 22:28

аз пък съм много доволен от моя трансмитер.Вади си перфектен звук,даже изкарва и името на песента на дисплея.Но не е от най-ефтините от 10лв.Струва 30лв-почти акто този е http://torba.bg/5332...nsmiter-rds.jpg
Отговори

titan22 снимка titan22 31 март 2012 - 09:32

Колега,извънредно много има писано по тази тема,трябва само да я прочетеш.ето тук
Мнението беше редактирано от titan22: 31 март 2012 - 09:33
Отговори

dinio84 снимка dinio84 31 март 2012 - 16:09

 titan22, на 31 март 2012 - 09:32, каза:

Колега,извънредно много има писано по тази тема,трябва само да я прочетеш.ето тук

Ами радвам се че има писано, но за съжаление не ми върши работа защото не съм с фабрично CD,а с някакво JVC,което няма нито USB,нито AUX входове. За това събирам мнения за трансмитер който да си работи като такъв. Иначе това което са направили доста от колегите включително и ти е страхотно за което евала.
Отговори

juliustheceaser снимка juliustheceaser 31 март 2012 - 16:32

Ами ето ти една идея-по добра от трансмитера,но по-скъпа.В някой модели на Нокия има такава функция като трансмитерите-излъчват ти съдържанието на папката с музика,ти си го търсиш на честотата на радиото.Доста по-качествено е,не ти настърча неква грозна пишка от запалката,но е по-скъпо,все пак.
Отговори

titan22 снимка titan22 31 март 2012 - 16:37

Колега,няма да ти хареса качеството на звука от трансмитера така както мислиш да го ползваш.Затова сме вградили трансмитера в касетофонона-за да няма смущения.
Отговори

ГостZafira2_* 31 март 2012 - 20:05

Аз също притежавам Nokia C7 и съм си купил стойка за колата и тя има трансмитер, който за мое очудване предава ми без никакво пращане а звука е все едно съм си пуснал CD а плюс това ми предава целия звука от телефона гледам си клипове и от youtube със звук в колата, както и навигацията на Garmin с подробна карта, предуппреждения за камери съм си направил навигацията също ми прехвърля на колоните и всичко е перфектно!
Мнението беше редактирано от Zafira2: 31 март 2012 - 20:07
Отговори

adora снимка adora 31 март 2012 - 22:41

Първо смущенията се чуват само в паузите между песните когато има звук няма как да чуеш пращенето, и качеството е далеч от това на CD,с USB. Имам от тия за 30 лв. и накрая го изхвърлих.
Отговори

ГостZafira2_* 01 април 2012 - 15:09

На мен между песните с трансмитера на C7 пак няма пращане и звука си е много чист!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg