Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

ОПЕЛ УИКЕНД

bugatti снимка bugatti 05 февруари 2006 - 14:39

Прекарахме си чудесно, беше весело и забавно....по важно е за момента да преминем към снимковия материал :smile3560:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Това бяха хората които осуетиха пускането на ПОП ФОЛК
Публикувано изображение

И рожденика
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Отговори

Дамян снимка Дамян 05 февруари 2006 - 15:07

И аз се чудя къде сте,а то виж :drinkin:
Сигура е било яко,бравос :smile3560:
Отговори

Vassil снимка Vassil 05 февруари 2006 - 19:16

Хехе, ми кво да кажа, просто немам думи да опиша всичко което се случи. Беше наистина много приятно, Като започнем от пътуването, та стигнем до глупостите които правихме там. Радвам се че се запознах с още от момчетата. По пътя се получи на места доста добра колона, за радост на зрителите. Атракций нямаше кой знае колко, хаха, освен Аудито на shopa и хондата на bugatti, които бяха със стикери Опел Клуб. Аааа на отиване ми драснеха един бърз Акт...........и най якото беше че въпреки че казах да ме чакат на ОМВ Дупница колегите, те бяха отбили на 100 метра и ме изчакаха, Благодаря ви пак. Вечерта беше супер, доколкото си спомням. Имаше много добри разговорчета, Аз лично за два дни се подмладих много от тоя смях. После ходихме в някъф нощен бар и там беше най-лудата част. Абе нямам думи, всичко беше просто супер :2bg:
Днес навръщане обаче не беше както на отиване. Пътувахме 3 часа някаде, пътя беше в трагично състояние и на влизане в София имаше яко задръстване. Не ми се мисле на Момчил и Иво кво ще им е до Старата Загора. Сигурно утре сутринта ше принстигнат да го еба.
Еми тва е общо взето, айде някой друг да сподели та да може да стане лафчето, че така си забравам мислите :drinkin:

Между другото имам и снимки некви, ама после ще ги сложа защото сега нямам време :smile3560:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 05 февруари 2006 - 20:45

Здравейте на всички!

Искам да ви благодаря, че ни приехте сред вас така радушно, че направихте така, че да си прекараме фантастично. Цялото ми семейство остана страшно доволно! Особенно най-малкия опелист! Купона беше страхотен, колегите всички сте невероятни! :drinkin: От тук на татък ще гледам да съм на всички такива сбирки! Благодарности и на Мрънки за супер условията който подсигури! На рожденика да е жив и здрав и всичко най-хубаво в живота! На ВектраГТ благодарности за суперските стикери, за жалост моя падна някъде на връщане а аз исках много да си го запаза за спомен. На Аскона1.6 благодарности за флакчетата, то поне все още си стой :smile3560: . На всички още веднъж БЛАГОДАРЯ МОМЧЕТА И МОМИЧЕТА СТРАХОТНИ СТЕ!!!
Много се кефех когато минавахме из Дупница и хората ни гледаха като не виждали. Бяхме атракцията на деня. Сигурен съм, че е имало доста коментари вечерта. Надявам се да видим скоро всички снимки и видео материали. Благодарности на всички видеооператори! Надявам се колегите от Стара Загора да са пристигнали благополучно. Аде беше направо върха, който не доиде може само да съжалява! :nau:

:nau: :nau:
:2bg:
:thu:
:nau: :dancin:

П.С.
За жалост не мина и без кофти момент. Пътя обратно към Благоевград се оказа истинки ад. Рано сутринта днес станала катастрофа и запушили пътя. До 4 следобед не бяха пуснали движението, когато стигнахме на Мурсалево висяхме 30мин. без да мръднем и половин метър, понеже малкия вече взе да се секлетисва в колата реших да се опитам да мина по едни селски пътища и да стигна по обходен път до Благоевград. Минахме през Смучево, по едни баири, завои без мантинели по 30см. пресен девствен сняг. Как излезе Астрата незнам още немога да го осъзная, утре ще я прегледам основно щото такъв зор никога не е виждала. Зимните гуми си изплатиха парите. След хиляди мъки и затъвания и 4 часа се прибрахме у дома. За жалост обаче в обратната посока беше пълно с софийски коли, хора които се прибираха и бяха закъсали из селата и пущинаците. Много се надявам всички да са се измъкнали и да са се прибрали живи и здрави. Благоевград беше пълен със софийски коли и хората не знаеха какво да правят. Трагично беше. Аз все още немога да осъзная как се прибрахме и се чувствам все едно съм мъкнал цял ден цимент. Но за щастие суперския спомен от прекарания уикенд с колегите и колешките в Паничище измества всичко негативно, което преживяхме на връщане!

П.С.2
Колега HEFE видя ли шоуто с конете дето тичаха по платното и влачеха едно дърво след тях на слизането от Паничище? Удариха на хората преди нас колата. А те се хилеха и снимаха с камера! Абе какво ли не се видя тази Събота и Неделя :)
Отговори

ГостBuxalkata_* 05 февруари 2006 - 21:09

Още пресни и замръзнали новини и впе4атления от мене....Прекарах ме с приятелката ми невероятен Уикенд....много маняшко се попързаляхме по рилските писти и напраоо нямам думи ...още от софия атмосферата беше :dancin: и до там беше много весело ....На Мрънки евала правя :drinkin: за невероятната организация ...и у4аквам с нетърпение още и още подобни събирания...Дано някой е снимал и размазващата природа :nau: ...
Малко на връщане веше доста не приятно смисъл пътя беше ужасен и 2-ро гърнето на Краварка което ..... :nau: с вси4ка сила ...и си направихме стабилна разходка из Дупница да намерим някой майстор да го завари ама.... :smile3560: Много благодарим на Каби който до София беше плътно с нас и ставаше голям майтам с радиостанцийте :2bg: и въпреки лошите обстоятелства се прибрахме живи и най-ве4е здрави :nau:

П.С дано и Вектра да е стигнал на време за там кадето трябваше да ходи....... :thu: :nau: Еми това е от мене...и прекрасния УИКЕНД... ;)
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 05 февруари 2006 - 22:00

Върнахме се хорааа!!! Успешно и благополучно прибрах се преди нема и 5мин. Този уикенд беше направо супер, немога да повярвам че мога да си изкарам толкова готино с някакви пияници чалгари "ЗАКЛЕВАМ СЕ". Много ви се кефя на всички и съм супер сигурен че ако се съберем пак така на националната среща ще ни е още по хубаво. За пътуването какво да кажа беше дълго и много кофти но нека шофьора да си каже аз само гледах. А много благодаря и на Ndoe и другите че ни изчакаха и изпроводиха до София. Супер сте момчета. Но както каза някой там "Ама ние не сме от тука ние сме от СОФИЯ... АААААА" :smile3560: :drinkin: :2bg: :nau: :nau:

П.С. Снимките утре че кабела е у zag.
Мнението беше редактирано от VectraGT: 05 февруари 2006 - 22:04
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 05 февруари 2006 - 22:11

Леле, не ви е било леко с тези летни гуми направо незнам... :smile3560: Иначе беше супер, на отиване ние си се забавихме, на връщане тировете и снега и така :dancin: Иначе верно се подмладихме, толкова смях леле... И да изрежете кадри от видео-то :drinkin:
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 05 февруари 2006 - 22:14

А това за 2-та коня и аз го видях много се смяхме с Иво. Обаче хора колко катастрофи имаше по пътя....... дано да няма повече инциденти и тешки случай. :smile3560:

П.С. Специялни поздрави на адаша vectra, и без лоши чуства колега, а за камерата ще си помисля какво да трием нека да видим кой какво дава сега.
Отговори

zag снимка zag 05 февруари 2006 - 22:14

Беще супер яко изкарване и много се накефих че се запознаехме с бая народ. Толкова много и аз не бях се смял скоро...Условията бяха повече от добри.Благодаря на организаторката.Абe общо взето тея които не дойдоха изпуснах и то много. А пътя на връщане не ми се говори 6 часа ...баси зора и тъпата магистрала в сняг не е истина.Не мина и без инциденти ма то си е за мен...
Важното е че всички за живи и здрави и им е било кеф.

А за летните гуми беше все едно карам снегокат той Ndoe видя и знае за какво говоря при слизането

Айде :drinkin: :smile3560:
Отговори

vectra снимка vectra 05 февруари 2006 - 23:21

Естествено като останалите и аз няма да спестя суперлативите за целия уикенд!Беше супер яко...хора яко, всички с усмивки до ушите, свеж хумор и доста пиене!Евала на Мрънки за цялата организация!Евала на каби за радиостанциите!Иначе Бухалка стигнах бе...малко с два часа по-късно ама стигнах!Тук е мястото да благодаря и на Ндое и Влад0 за супер якото пътуване и за това, че ме приеха да пътувам с тях!Благодаря :drinkin: !Надявам се това да се повтори в бъдеще и да ни е все по-яко


п.п.И държа да отбележа..а Хефе гей але але! :smile3560:
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 05 февруари 2006 - 23:49

Мда мога да опиша преживяните моменти като едни крайно трансцедентални дихтодомиии на темпоратлната реалност породени от менталното състояние на билогичните единици упражнили физическо и от части психическо присъствие на предприетото мероприятие свързано с идеализирането и популяризирането на определен символ на комерсиалния отрасъл определящ личните предпочитания на единиците!
Отговори

Vassil снимка Vassil 06 февруари 2006 - 00:24

:newsm65: Мишо луд си човек, иначе съм напълно съгласен с тебе. Иво аз кат ви гледах отзад как слизахте направо ти се чудех на ъкъла, на Момчил на неговия не защото той си няма принципно. Шегувам се. Конете да го еба съм пропуснал ама ми разказаха че било лудница. Абе Миташки гей малък, за тва ли дава толко зор, за да се прибереш в 23:00, я глей Vlad0 още го нема да се появи, вместо да зимаш пример от него ти.........иначе и на нас ни беше яко весело пътуването с тебе, особенно на паветата в София, знаеш кога. Абе супер беше всичко пак да си кажа. Наистина както каза някой по горе, който не дойде може много да съжалява, незнаете какво испуснахте, ЛУДНИЦА :smile3560:
Отговори

Vassil снимка Vassil 06 февруари 2006 - 00:47

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 06 февруари 2006 - 01:11

Абре не мога да разбера бре!
Тоя владо да кажеш че е пил не е - а спа сума ти време и сега пак спи!!!
Направо не разбирам :smile3560:


PS: Пичове има адски много снимки които показват голата истина и ще се постарая утре да ги обработя - в по-малък размер!
От момчил искам снимката на zag с цигарената кутия ;-)
Отговори

vlad0 снимка vlad0 06 февруари 2006 - 03:29

кой спи бе :smile3560:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 06 февруари 2006 - 09:21

Mного се радвам, че всички са се прибрали живи и здрави! :)

Хайде давайте още снимков матереал, толкова много се снима, че сигурно има за цяло ДВД да напълним! :smile3560:

А и филмчетата да не забравите ей! :drinkin: :)
Отговори

yasmania снимка yasmania 06 февруари 2006 - 09:35

Уникални Сте!!! Ямно всички си имат супер впечатления и незабравими спомени....

Пожелавам все по- често така, колеги!!!!
Отговори

zag снимка zag 06 февруари 2006 - 09:36

Спокойно ище има и още снимки и филм ще има :) ...само не знам дали всички трябва да са спокойни за филма :smile3560:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 06 февруари 2006 - 09:42

zag, на Feb 6 2006, 09:36 AM, каза:

Спокойно ище има и още снимки и филм ще има :) ...само не знам дали всички трябва да са спокойни за филма :drinkin:
 


Хайде де за какво да се притесняват! Че нали сме си наши хора я! Ние ще си гледаме сеира! :smile3560:
Отговори

vectra снимка vectra 06 февруари 2006 - 09:42

zag, на Feb 6 2006, 09:36 AM, каза:

Спокойно ище има и още снимки и филм ще има :) ...само не знам дали всички трябва да са спокойни за филма :2bg:
 


особено владо :smile3560: :drinkin: :nau: Иво ти слагай сега снимките пък после ще му мислите за филма!А Климент да не се покрива..при него има супер добри клипчета!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg