Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Car Audio

какви елипси да си взема?

cronen снимка cronen 13 май 2009 - 19:27

Търся си елипси 6x9 до 200-250 лева, няма да ги пускам през усилвател и съм решил задължително да не са pioneer. Да уточня, че си имам едно басче в багажника, така че не ми е необходимо да блъскат като животни, а по-скоро да вадят по-добър от сегашните ми елипси pioneer TS-A6901 :knee:
Отговори

freakjr снимка freakjr 13 май 2009 - 19:36

аз бих ти препоръчал ето тези: елипси
Отговори

ceko снимка ceko 13 май 2009 - 19:47

http://destaudio.com...d&productId=155

Страшни елипси!Щом искаш звук това е твоя избор!Просто...перфекшън :knee:
Отговори

cronen снимка cronen 13 май 2009 - 20:16

колеги трябва да ви призная че сте много бързи, за което ви благодаря :knee: . Секо ти си третият, който ми препоръчва тези елипси и май това ще е избора. Просто три умни глави не могат да грешат :doh:
Отговори

Agamemnon снимка Agamemnon 13 май 2009 - 21:01

Зависи и какъв ти е плейъра, иначе по темата Пайнер. И кръгли е по добре от елипси.
Отговори

oska снимка oska 13 май 2009 - 21:06

и аз съм за кръглите
Отговори

IvanGrigorov снимка IvanGrigorov 13 май 2009 - 22:21

ДЛС-а е на светлинни години пред пайнера. Това да блъска по-вече е различно от това да свири красиво. Ако е за блъскалка земи пайнер :knee: . На мен ушите ми трябват и сега и след години.
Отговори

ceko снимка ceko 13 май 2009 - 23:23

Е сега кръглите са си класика но са по подходящи за фронт с хубав усилвател и при това да са компонентни,не че на тези елипси няма да им хаереса едно усилвателче но ако плеъра има high pass filter като ги отреже на 50 60 херца и басчето ще допълва ще е много добре!
Отговори

cronen снимка cronen 16 май 2009 - 17:35

колеги съжалявам че не ви отговорих, но бях командировка до Силистра за три дена. Засега купуването на елипси се отлага, защото възникнаха непредвидени разходи, но твърдо съм решил да си взема DLS 962. Благодаря на всички ви за помоща Публикувано изображение Публикувано изображение
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg