Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Car Audio

плс помогнете паинера проблем

mart снимка mart 07 февруари 2007 - 18:29

Значи проблема е следния преди малко си сложих новия касетофон Pioneer 2900MP
обаче работи само когато колата е на контакт кои кабели трябва да размена за да работи по сяко време защото така не ми помни станциите.Благодаря предварително на сички.

П.П. Колата е Астра комби 1992 година.

Поздрави
Отговори

yasmania снимка yasmania 07 февруари 2007 - 18:42

какво беше при мен... май свързах червеният с жълтият, за да си работи независимо от контакта.
Отговори

mart снимка mart 07 февруари 2007 - 21:09

Да вида дали съм разбрал правилно червеният и жълтият които влизат в плеара ги връзвам на едно и това едно го съединявам с червения които е на колата.Добре по пътя на логиката да разбирам че един кабел ми отпада от колата жълтия които е на евро буксата няма да го ползвам така ли????

П.П. И още едно въпросче каква е разликата между червения и жълтия кабел смисъл от колата какво върви по червения и жълтия каква е разлиакта

Благодаря ви много
Отговори

yasmania снимка yasmania 07 февруари 2007 - 21:39

Да правилно си разбрал, а това което остава просто го изолираш с изолирбанд и си ТОК
Отговори

calibul снимка calibul 07 февруари 2007 - 21:44

...или просто разменяш местата на жълтия с червения, за да нямаш излишни кабели и да си ти е сврзан както трябва :flag:
Отговори

mart снимка mart 07 февруари 2007 - 21:47

демек жълтият от касетофона на местото на червения от колата и червения от касетофона на местото на жълтия от радиото ми ще пробвам и по двата начина пък ше видим този ми харесва повече няма нищо стърчащо.
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 17 март 2007 - 17:00

Червения и жълтия, които излизат от плеъра ги вържи заедно към червения, който ти идва от купето. Жълтия ти е импулсно захранване и служи за контакт, когато подадеш контакт на колата, дефакто тогава се задейства плеъра.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg