Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други градове

Има ли хора от...

ГостDenki4a_* 19 ноември 2006 - 18:31

:beer: Абе момчета какво ще кажете да се съберм да речем др седмица в събота или неделя по точно 25 или 26.11 на OMW и тове е нема нищо сложно ако някои е съгласен да пише ако не пак да пише е това е от мен който има некви др идеи нека да даде предложение чао за сега!!!
Отговори

peterl снимка peterl 19 ноември 2006 - 19:37

Идеята е добра.Ама аз ще съм в София чак до 20.12.2006 :beer:
Отговори

Ball_buster снимка Ball_buster 25 декември 2006 - 04:09

Малко със закъснение ама бройте ме и мене! Дайте да направиме едно малко събиране покрай Нова Година (щот истървах всички други :beer: ) ...и Весела Коледа!
Отговори

tiho_flirt снимка tiho_flirt 07 януари 2007 - 19:16

Ball_buster, на Dec 25 2006, 04:09 AM, каза:

Малко със закъснение ама бройте ме и мене! Дайте да направиме едно малко събиране покрай Нова Година (щот истървах всички други :knee:  ) ...и Весела Коледа!
 


Какво стана със сбирката? И аз барабар Петко с мъжете си взех кадет та мога да идвам поне за бира с други опелджии. Във Видин и без това нищо не се случва та поне да си измислиме нещо ние. :knee:
Отговори

Taz снимка Taz 08 януари 2007 - 00:17

tiho_flirt, на Jan 7 2007, 07:16 PM, каза:

Във Видин и без това нищо не се случва та поне да си измислиме нещо ние. :knee:

Момчета, според мен трябва малко организация!
Едно време ставаше... предполагам се сещата преди 3-4год. какво ставаше на летището и на ОМВ почти не можеше да се влезе.
Пък и доста опелджии има в града така, че със сигурност може да се събирате голяма компания.
Помислете, според мен, малко ви трябва.
Аз ако се прибера скоро, ще опитам да ви сабера, поне тези които познавам. За другите ще пиша тук.
Айде, със здраве на всички :knee:
Отговори

manta снимка manta 10 януари 2007 - 20:47

пи4ове сега видqх темата и аз сам за сабиране то си го правиме сабирането на пистата...4ух 4е пистата искали да q оправqт за да се използва за самолети пак да е лети6те...
Отговори

tiho_flirt снимка tiho_flirt 11 януари 2007 - 12:47

manta, на Jan 10 2007, 08:47 PM, каза:

пи4ове сега видqх темата и аз сам за сабиране то си го правиме сабирането на пистата...4ух 4е пистата искали да q оправqт за да се използва за самолети пак да е лети6те...
 


Ще се возиме м/у самолетите какво толкова?! :flag:
Отговори

AstraGSi снимка AstraGSi 13 януари 2007 - 16:01

Айде пичове, малко организацийка - аз съм си половин видинчанин, имам и рода във видин. Като се организирате и аз ще се метна да ви навестя :unsure:
Отговори

Taz снимка Taz 16 януари 2007 - 00:13

AstraGSi, на Jan 13 2007, 04:01 PM, каза:

Айде пичове, малко организацийка - аз съм си половин видинчанин, имам и рода във видин. Като се организирате и аз ще се метна да ви навестя  :unsure:
 

Я виж ти :beer: и седиш и си траеш :icon1_biggrin:
Може някой път да се организираме и да ги навестиме тези видинчани :mhihi:
Отговори

Ball_buster снимка Ball_buster 19 март 2007 - 20:19

То се е видяло че така няма да стане :3:
Предлагам ви направо да се избере дата и час за среща всяка седмица и готово(Така са направили колегите от Благоевград). Ако се продължава така тая тема -> няма да се събереме никога :nau:
Аз ви предлагам срещата да е всяка Неделя в 1:00ч на заведението на "Съни ойл" (на околовръстното точно до пътя за Иново)
Там е идеално, защото има много голям паркинг и никога няма много хора. Пък след това който е мераклия направо отпрашва за летището.

Като след месец-два някой видинчанин види какво съм написал, нека си каже мнението. Аз в момента не съм във Видин, така че ако се организирате скоро, най-вероятно ще изпусна първите срещи... Но най-важното е да давам акъл :3:

... който е съгласен да си признае! :3: :3:
Отговори

Ka4o_pi4a снимка Ka4o_pi4a 29 март 2007 - 18:18

Ае Киро, в неделя в 1 на Сънито да се видиме (ако си дойдеш разбирасе). Ако може и колегата neroni да дойде да му хвърля едно око на астричката, че май е с двг като моя :25: Ако се нави е някой да се събираме пишете и мен :25:
Отговори

tiho_flirt снимка tiho_flirt 10 април 2007 - 18:33

БО4КО, на Apr 10 2007, 05:16 PM, каза:

Братя по марка аз сам от Видин ама няма лична кола.Ползвам ОПЕЛА  на баща ми аиде пишете кога се сабирате и каде може да мина някои път защото ми писна всичките ми приятели дато имат коли да се сабират с техните клубове а аз да гледам като извънземен
 


Ами Брате ние май сме най-несериозните от всички в този форум. Така че незнам дали има или е имало збирки във Видин. Всеки по отделно има желание но накрая се разминаваме.
Отговори

deforse снимка deforse 11 април 2007 - 13:05

Има и други. Аз сам от 1 ден регнат.
Отговори

Ball_buster снимка Ball_buster 11 април 2007 - 15:11

Проблема е в това, че всеки пише, ама проверява какво са му отговорили чак след месец. Влизайте във форума по-често и ще се организираме за нула време. Пишете на Ka4o_pi4a. Той си е във Видин (аз не съм в момента) и винаги е навит за среща.

P.S. Sori za latinicata! Kredora ne6to go nqma...
Мнението беше редактирано от kaka: 11 април 2007 - 15:14
Отговори

deforse снимка deforse 11 април 2007 - 15:30

Ball_buster, на Apr 11 2007, 03:11 PM, каза:

Проблема е в това, че всеки пише, ама проверява какво са му отговорили чак след месец. Влизайте във форума по-често и ще се организираме за нула време. Пишете на Ka4o_pi4a. Той си е във Видин (аз не съм в момента) и винаги е навит за среща.

P.S. Sori za latinicata! Kredora ne6to go nqma...
 



Ето аз проверявам. :c010:

Ka4o_pi4a, на Mar 29 2007, 06:18 PM, каза:

Ае Киро, в неделя в 1 на Сънито да се видиме (ако си дойдеш разбирасе). Ако може и колегата neroni да дойде да му хвърля едно око на астричката, че май е с двг като моя  :c010:  Ако се нави е някой да се събираме пишете и мен  :c010:
 



Аз съм навит да се организираме за срещи. Нека само е през почивните дни.
Отговори

deforse снимка deforse 11 април 2007 - 15:40

Аз съм навит за срещите да бъдат в неделя 13.00 на СЪНИ-то.
Отговори

tiho_flirt снимка tiho_flirt 11 април 2007 - 19:18

o.kamenov, на Apr 11 2007, 03:40 PM, каза:

Аз съм навит за срещите да бъдат в неделя 13.00 на СЪНИ-то.
 


Ами хайде да се видиме който може в тази неделя?! Аз ще доида с каруцата си.
Отговори

deforse снимка deforse 11 април 2007 - 22:21

tiho_flirt, на Apr 11 2007, 07:18 PM, каза:

o.kamenov, на Apr 11 2007, 03:40 PM, каза:

Аз съм навит за срещите да бъдат в неделя 13.00 на СЪНИ-то.
 


Ами хайде да се видиме който може в тази неделя?! Аз ще доида с каруцата си.
 



И аз ще дойда с моята :c010:
Отговори

Ball_buster снимка Ball_buster 13 април 2007 - 15:02

:c010: Пишете ако стане срещата момци! Аз тази Неделя ще дойда на срещата на Опелджиите (самоче в Благоевград) Поздрави! ...и ако качите некоя снимка няма да е зле... :3:
Отговори

tiho_flirt снимка tiho_flirt 13 април 2007 - 15:07

Ball_buster, на Apr 13 2007, 03:02 PM, каза:

:c010:  Пишете ако стане срещата момци! Аз тази Неделя ще дойда на срещата на Опелджиите (самоче в Благоевград) Поздрави! ...и ако качите некоя снимка няма да е зле...  :3:
 


Абе ние да се събереме па чак до снимки невярвам да се стигне.........
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg