Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други градове

КЪРДЖАЛИ

Shmortz снимка Shmortz 24 септември 2008 - 22:01

много отдавна не ми беше оставало време да влизам тук, радвам се че все пак има хора от Кж, може пък и да успеем да организираме нещичко, важното е да почнем някак пък надявам се нешата ще потръгнат с опел клуб в Кж, ако някой измисли нещо да ми пише в скайпа, има го в профила ми и е постоянно включен, ако ме няма ще отговоря като седна на компа че напоследък съм станал малко работохолик
:icon_wink2:

 Lari(Valeri), на Sep 24 2008, 10:46 AM, каза:

ееее пичове никои не дойде. ако ми засе4ете колата на OMV през събота 7:00 вечерта (19:00) то зна4и сам там и чакам някои да доиде. организирайте се малко де. пишете нещо в форума.


хубава машина колега, ако мога ше мина в събота към 7 да видя дали няма да си там случайно
:thu:
Отговори

Бисо снимка Бисо 27 октомври 2008 - 20:48

 Shmortz, на Sep 24 2008, 10:01 PM, каза:

много отдавна не ми беше оставало време да влизам тук, радвам се че все пак има хора от Кж, може пък и да успеем да организираме нещичко, важното е да почнем някак пък надявам се нешата ще потръгнат с опел клуб в Кж, ако някой измисли нещо да ми пише в скайпа, има го в профила ми и е постоянно включен, ако ме няма ще отговоря като седна на компа че напоследък съм станал малко работохолик
:beer:



хубава машина колега, ако мога ше мина в събота към 7 да видя дали няма да си там случайно
:flag:


Привет на всички. От месец август подкарах Опел (Смених си ладата за мокет).Доста време не ми позволяваха регистрация във форума .От Кърджали съм и бих се включил в някоя среща в града може и в Хасково. Имам колеги с опели може и тях да доведа да обменим информация и пийнем по кафе.
за контакти biser1856@abv.bg :kuku: :beer:
Отговори

Sarafov76 снимка Sarafov76 23 март 2009 - 09:48

Колега, само кажи кога и къде и пристигам



 Shmortz, на 03 Mar 2006, 06:38 PM, каза:

Има ли хора от Кърджали и региона в този форум. :mhihi:
Пишете и дайте да измислим и ние една среща.
Видях, че в някой градове се събирали на OMV, и нашето е много удобно за сбирка, айде помислете и давайте идеи. :mhihi:

:mhihi: :mhihi: :c010:


Колега, само кажи кога и къде и пристигам
Отговори

The_Hobbit снимка The_Hobbit 23 март 2009 - 11:33

Колеги , всеки ден съм в Кърджали само че със служебната кола - Фиат Добло червено с надписи БГ ЕКСПРЕС. Ако някой има желание да свирка да пием кафе , че и без това се чудя от 12 до 17 часа какво да правя а не познавам почти никой там.
Отговори

Sarafov76 снимка Sarafov76 24 март 2009 - 08:41

 The_Hobbit, на 23 Mar 2009, 11:33 AM, каза:

Колеги , всеки ден съм в Кърджали само че със служебната кола - Фиат Добло червено с надписи БГ ЕКСПРЕС. Ако някой има желание да свирка да пием кафе , че и без това се чудя от 12 до 17 часа какво да правя а не познавам почти никой там.



Няма проблем.Ще ти пратя ЛС с моя тел.Като дойдеш звънкай.
Отговори

Shmortz снимка Shmortz 24 май 2009 - 12:08

Имам скайп в профила, който има желание да пише, време е да организираме нещо вече :20ashley_results:
Отговори

Shmortz снимка Shmortz 27 юни 2009 - 22:24

Еййй мисля да скокна до събора поне единия ден, ако има желаещи можем да ходим заедно :doh:
Отговори

Shmortz снимка Shmortz 08 септември 2009 - 23:14

малеее града е фрашкана с опели и никой не пише тук, сами си пиша като немормален в темата
аз че не отидох на събора не отидох, но поне още един да се появи че да направим сбирка бе мама му стара, па макар и да е от двама, все от някъде трябва да се почне нали :flag:
Отговори

Lari(Valeri) снимка Lari(Valeri) 09 септември 2009 - 17:11

 Shmortz, на 09 Sep 2009, 12:14 AM, каза:

малеее града е фрашкана с опели и никой не пише тук, сами си пиша като немормален в темата
аз че не отидох на събора не отидох, но поне още един да се появи че да направим сбирка бе мама му стара, па макар и да е от двама, все от някъде трябва да се почне нали :flag:



колега аз тази седмица ще си се прибера как ти звучи петък вечер (11.09.2009) към 7 или 8 на някоя бензиностанция примерно OMV?
Отговори

Shmortz снимка Shmortz 09 септември 2009 - 19:39

по принцип добре ми звучи, само че имам уговорка за петък, а в събота съм извън града, чак в неделя ще съм свободен ако те устройва :flag:
Отговори

Lari(Valeri) снимка Lari(Valeri) 10 септември 2009 - 16:33

Може и още тази вечер, защото в неделя трябва да бъда в Пловдив. Пиши ми в skype.
Мнението беше редактирано от kaka: 12 септември 2009 - 12:03
Причина за редактиране:: Писането на кирилица е задължително.
Отговори

Lari(Valeri) снимка Lari(Valeri) 11 септември 2009 - 11:35

Еее, колега, не се получи нещо май. Може другата седмица да успеем да се съберем някъде.
Мнението беше редактирано от kaka: 12 септември 2009 - 12:04
Причина за редактиране:: Писането на кирилица е задължително.
Отговори

Shmortz снимка Shmortz 13 септември 2009 - 16:25

ами съжалявам но не бях свободен, чак тази вечер ми остава време, между другото днес по обед бях в пловдив и към 2 часа си тръгнах, но не съм влизал да погледна кво си писал, защото така или иначе намаше да намеря време до довечера.
Пиши ми в скайп, кога ще си идваш пак оредварително и ще се разберем нещо.

Поздрави,
Иван
Отговори

Zlostar198 снимка Zlostar198 09 май 2010 - 07:30

Айде народе от кърджали видим има ли кандидати да си спретнем една срещичка на омв-то в нашия хубав град.Датата за стещата предлагам да е 10.05.2010 а мястото омв-то .Разбирасе за час на срещата предлагам 9.00 вечерта.Лека и който иска да заповяда! :mhihi: :mhihi:
Отговори

FLexX снимка FLexX 18 юни 2010 - 20:06

Здравейте колеги... има ли мераклии да пътуваме заедно за срещата... да се организираме няколко коли ...
Отговори

aris снимка aris 29 юни 2010 - 20:58

Колеги,

Я кажете къде в Кърджали има магазин, в който мога да си купя боя по каталог във флакон :)

Поздрави!
Отговори

FLexX снимка FLexX 29 юни 2010 - 21:57

Има един магазин срещу църквата до у-ще отец Паисий, там има много голям избор, но незнам дали ще ти свърши работа ...
Отговори

aris снимка aris 29 юни 2010 - 22:10

 FLexX, на 29 Jun 2010, 22:57, каза:

Има един магазин срещу църквата до у-ще отец Паисий, там има много голям избор, но незнам дали ще ти свърши работа ...

Благодаря! Що да не ми свърши работа ?
Отговори

emoleon снимка emoleon 29 юни 2010 - 22:40

Има едно магазинче срещу стадиона, на улицата. Там смесват и разливат, но не съм сигурен за флакони.
Отговори

aris снимка aris 29 юни 2010 - 23:07

 emoleon, на 29 Jun 2010, 23:40, каза:

Има едно магазинче срещу стадиона, на улицата. Там смесват и разливат, но не съм сигурен за флакони.

Някакъв по-точен адрес колега ? 10х
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg