Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Монтана

монтанска история и полицай

Тази тема е заключена

Corsaрка снимка Corsaрка 20 януари 2014 - 11:52

здравейте :helpsmilie:

аз съм 30 годишна жена,несемейна,която си има сериозни проблеми с самозабравил се полицейски шеф в монтана,който всячески похотливо ме преследва и досажда и нищо законно не мога да сторя поради високия му ранг в институцията в която работи :surrender:
жалбите ми се игнорират от прокуратурата и това продължава вече година

обръщам се към вас с молба да открия адреса му
той е семеен и разговор с жена му би имал отрезвяващ ефект върху разгонения недосегаем коч =@

търсих адреса му по Държавен контролен номери опела му излезна тук с

Цитат

Към дата /11/2013 МПС с ДКН M :25: има активна застраховка "Гражданска отговорност"
Серия Номер
:25:
става все по-нагъл и мога да загубя работата си :thd:

ако има връзки някой от вас у ОЗК Застраховане да му вземе адреса,защото се сетих с такси да го проследя,но това е рисковано-таксиджиите са гъсти с катаджиите да не ги глобяват им бутат,а и не ги познавам таксиджиите
номера му го давам на лс при сериозна заявка
много благодаря
Отговори

ivooo снимка ivooo 20 януари 2014 - 12:01

Как можем да сме сигурни, че разказаната история от Вас е истина, а не измислица с цел да се стигне до конкретния човек и да му бъде теглен един бой :), защото ти дължи 2к примерно ;)

защо ще го следиш с такси ? Хвани някой приятел и с личен автомобил го проследи и си реши проблема!
Отговори

kirenski снимка kirenski 20 януари 2014 - 12:15

:doh: :doh:

Ние от къде да сме сигурни в твойте твърдения ???
Ами ако е обратното ?? и ти и искаш да развалиш неговото семейство :newsm05_41: :mhihi:
Мнението беше редактирано от kirenski: 20 януари 2014 - 12:16
Отговори

pitbula74 снимка pitbula74 20 януари 2014 - 12:31

Твоето решение се казва "Господари на ефира".Пиши им и те ще ти помогнат.
Отговори

miron 2.2 снимка miron 2.2 20 януари 2014 - 13:02

И как се казва този началник за да видим с какво може да помогнем че така малко е не сериозно, някои те бил тормозил. Те началници в МВР Монтана моного. И другото което ме съмнява е, че всички в Монтана знаят къде живеят началниците от МВР нещо не ми се връзва в тоз голям град и никой твои познат да не знае къде живее въпросното лице израснал съм там и винаги са се знаели шефоветъе на КАТ Монтана как се казват и къде живеят, шефа на Пожарната, Шефа на криминологията има нещо гнило в цялата ти молба.
Мнението беше редактирано от miron 2.2: 20 януари 2014 - 13:05
Отговори

ivooo снимка ivooo 20 януари 2014 - 13:44

 miron 2.2, на 20 януари 2014 - 13:02, каза:

И как се казва този началник за да видим с какво може да помогнем че така малко е не сериозно, някои те бил тормозил. Те началници в МВР Монтана моного. И другото което ме съмнява е, че всички в Монтана знаят къде живеят началниците от МВР нещо не ми се връзва в тоз голям град и никой твои познат да не знае къде живее въпросното лице израснал съм там и винаги са се знаели шефоветъе на КАТ Монтана как се казват и къде живеят, шефа на Пожарната, Шефа на криминологията има нещо гнило в цялата ти молба.



Миро.... а шефа на изтрезвителя....къде живее :)

тази история много прилича на онази със сменените номера Астра/Бус :), че и там рег.табели бяха монтански...
Отговори

miron 2.2 снимка miron 2.2 20 януари 2014 - 14:05

 ivooo, на 20 януари 2014 - 13:44, каза:

Миро.... а шефа на изтрезвителя....къде живее :)

тази история много прилича на онази със сменените номера Астра/Бус :), че и там рег.табели бяха монтански...


Сега е нов шефа на изтрезвителя и не го знам но за минути мога да разбера хихихихихи, а това за Астра/Бус не го знаех :)))))))
Отговори

JorkataG снимка JorkataG 20 януари 2014 - 15:44

Трите имена и всичко ще излезе, жена, деца и т н. Нема невъзможни неща ама си е рискче подобна информация :naughtynono: :col01cop:
Отговори

Corsaрка снимка Corsaрка 20 януари 2014 - 20:44

 ivooo, на 20 януари 2014 - 12:01, каза:

Как можем да сме сигурни, че разказаната история от Вас е истина, а не измислица с цел да се стигне до конкретния човек и да му бъде теглен един бой :), защото ти дължи 2к примерно ;)

защо ще го следиш с такси ? Хвани някой приятел и с личен автомобил го проследи и си реши проблема!


боя нее опция,ако беше до бой той си има работа с паркинг и е лесен за хващане там

да си хвана някой няма да е скоро,понеже съм стресирана от всичко това


'miron 2.2' timestamp='1390215765' post='1155804']
И как се казва този началник за да видим с какво може да помогнем че така малко е не сериозно, някои те бил тормозил. Те началници в МВР Монтана моного. И другото което ме съмнява е, че всички в Монтана знаят къде живеят началниците от МВР нещо не ми се връзва в тоз голям град и никой твои познат да не знае къде живее въпросното лице израснал съм там и винаги са се знаели шефоветъе на КАТ Монтана как се казват и къде живеят, шефа на Пожарната, Шефа на криминологията има нещо гнило в цялата ти молба.
[/quot

в града съм трета година и му знам първото име,но е достатъчно,а колежките като го виждат как слиза от патрулката и ме вика от работа не желаят да си имат проблеми и отказват..

уви,града нее голям,а страха е голям от големците,щом и тук даже у виртуалния форум сте нерешителни...


 ivooo, на 20 януари 2014 - 13:44, каза:

Миро.... а шефа на изтрезвителя....къде живее :)

тази история много прилича на онази със сменените номера Астра/Бус :), че и там рег.табели бяха монтански...


да кара с чужди номера лична кола шеф от мвр не съм се замисляла

 JorkataG, на 20 януари 2014 - 15:44, каза:

Трите имена и всичко ще излезе, жена, деца и т н. Нема невъзможни неща ама си е рискче подобна информация :naughtynono: :col01cop:

инфото може безрисково да получа на пощата,даже и тук на лс също-не познавам никой тук

благодаря ви
Мнението беше редактирано от Corsaрка: 20 януари 2014 - 20:56
Отговори

borro снимка borro 20 януари 2014 - 20:57

Има два варианта:
Единия да казваш истината, а другия да плетеш плетки от немай какво.
Относно първия: незнам какъв човек си и що човека от властта се отнася така с теб. Предистория нещо?... Нема такава сапунка хахах.
Втория за ся не го мисля - и тъшак да е, веселба да става.
Ама на чуж гръб зная...
Отговори

_shady снимка _shady 21 януари 2014 - 00:18

Ще ме прощавате колеги за изказа,че не ми е в стила....

Путак залюхан или по-скоро чеп недодялан,че си смущаващо прост през фалшивия си профил, няма да го коментирам....бързо марш у бг мама с гнусните ти интриги.... Единствения страхливец тук си ти и не прави жалък опит да ни обиждаш....другия път изпипай малко лъжата си......хахаха слизал бил от патрулка-смех безподобен! Айде беги....
Отговори

JorkataG снимка JorkataG 21 януари 2014 - 07:54

Няма безрисково предаване. Има една повест може и да си я чувала "Следите остават". Особенно тук в нета.
Отговори

Corsaрка снимка Corsaрка 21 януари 2014 - 08:19

 borro, на 20 януари 2014 - 20:57, каза:

Има два варианта:
Единия да казваш истината, а другия да плетеш плетки от немай какво.
Относно първия: незнам какъв човек си и що човека от властта се отнася така с теб. Предистория нещо?... Нема такава сапунка хахах.
Втория за ся не го мисля - и тъшак да е, веселба да става.
Ама на чуж гръб зная...


предисторията е,че въпросния е фетишист-притежавам особеност на тялото,по която е луд

 _shady, на 21 януари 2014 - 00:18, каза:

Ще ме прощавате колеги за изказа,че не ми е в стила....

Путак залюхан или по-скоро чеп недодялан,че си смущаващо прост през фалшивия си профил, няма да го коментирам....бързо марш у бг мама с гнусните ти интриги.... Единствения страхливец тук си ти и не прави жалък опит да ни обиждаш....другия път изпипай малко лъжата си......хахаха слизал бил от патрулка-смех безподобен! Айде беги....


комплексарите са нагли,особено ако са му колеги....

 JorkataG, на 21 януари 2014 - 07:54, каза:

Няма безрисково предаване. Има една повест може и да си я чувала "Следите остават". Особенно тук в нета.

има сигурност
Ето ти анонимна поща
Мнението беше редактирано от Corsaрка: 21 януари 2014 - 08:30
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg