Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Стара Загора

Стара Загора - 24.07.2005

Тази тема е заключена

Гостstreet_vagabont_* 21 юли 2005 - 18:39

[B] :unsure: Я да взема и да намина. Как ли се забавляват Опел маниаците в Стара Загора.
Сега карам и Вектра А, старичка, пораждясъла.
Там съм! :dancin:
Отговори

peponio снимка peponio 21 юли 2005 - 18:53

само така :unsure: хайде рацери и рацерки,фенове и фенки със орлета от всички страни сбирайте се :D
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 21 юли 2005 - 20:11

Ааа кефя се вече, май ще се съберем този път хубава компания :unsure:

street_vagabont отговорих ти на ЛС преди да видя че си писъл и тук, но и теб ще чакаме :mhihi: ОМВ-то по това време може да има навалица така че не спирайте до колонките а от далечната страна има много място там ще са опелите :no: ако не можете да се ориентираме къде сме седнали запишете си този ГСМ 0898783444 моя е звънете да ви измахам :)
Отговори

Shades снимка Shades 22 юли 2005 - 08:01

Проблем, колеги! Нещо ми се отвори пътуване тази неделя и не знам дали ще мога да дойда във Зарата. Имам голямо желание пък и гледам, че бая хора се събирате.
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 22 юли 2005 - 08:12

Еее как така бе колега :( точно вървеше добре организацията а и другите от пловдив май не го знаят това ОМВ? Но щом си зает какво да се прави :unsure:
Отговори

Fdex снимка Fdex 22 юли 2005 - 08:15

:unsure: :mhihi: :no:
май и аз ще пропусна..... :no: поради семеен ангажимент :no: :no:
ще се опитам до 2 часа да се върна в Пловдив че да дойда,но не обещавам :no:
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 22 юли 2005 - 08:16

Ееее айде сега всичките подред се откажете !!!
Отговори

peponio снимка peponio 22 юли 2005 - 08:22

ее колеги недейте така,измислете нещо,каква е тази верижна реакция :ph34r:
Отговори

Fdex снимка Fdex 22 юли 2005 - 08:32

ами аз както казах имам семеен ангажимент :unsure: :crazy: ии в момента умувам каква е вероятността да дойда да се видим :mhihi:
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 22 юли 2005 - 10:45

Софийското участие се обажда =)

Ако някой от Пловдив няма възможност а има желание - мога да го взема! Пътя за СЗ минава все пак през Пловдив =)
Отговори

ГостAmbarev_* 22 юли 2005 - 13:37

аз съм там на 100% ще видя обаче как да се оправя из зарата а евентуално ще ти звънна вектрагт !!! Ака аде де Пловдив по сериозно ... що се отказвате така ... а и бтв сигурно ще минавам през Казанлък и ще звънна някой да дойде да ме вземе от Загорката (завода)
Отговори

peponio снимка peponio 22 юли 2005 - 14:21

kravarka, на Jul 22 2005, 11:45 AM, каза:

Софийското участие се обажда =)

Ако някой от Пловдив няма възможност а има желание - мога да го взема! Пътя за СЗ минава все пак през Пловдив =)

ооо аде аде,таман ще видим и плазмата ;)
Отговори

ГостAmbarev_* 22 юли 2005 - 14:30

и кво става сега уж пловдив + стара загора а то .. нема има никой от пловдив ... а дончевки ?!?! ще идва ли ?
Отговори

peponio снимка peponio 22 юли 2005 - 14:44

Ambarev, на Jul 22 2005, 03:30 PM, каза:

и кво става сега уж пловдив + стара загора а то .. нема има никой от пловдив ... а дончевки ?!?! ще идва ли ?

е то да преименуваме срещата ако не доде никой от пловдив :unsure:
Отговори

madmaxxx снимка madmaxxx 22 юли 2005 - 14:44

А такаааааааааа
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 22 юли 2005 - 15:15

Абе тя организацията на Националния събор беше по-слаба :) Много се радвам че ще има и участници от София идвайте ще се съберем на ОМВ и после можи и до пистата да отскочим за някое друго замерване и някоя гонка! Моя ремонт го оставихме за следващата неделя но тогава може до София да дойдем хайде сега организирайте се по повече хора в 1 кола важно е да се видим пък и да ви излезне по ефтино.

Ambarev няма проблеми да ми звъниш аз затова съм си оставил GSM-a който има проблем да се обажда поне с това съм известен в форума, че който се е обадил съм го уредил :unsure:

madmaxxx и ти ли ще наминеш давайте обади се на другите из София да вземеш и някой друг да ставаме голяма навалица ;) а ако останете и за по късно може и по бира да пием :mhihi:
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 22 юли 2005 - 15:38

За всички който не знаят къде се намира това ОМВ направих 1 карта ;) надявам се да се ориентирате ако не звънкайте но не е сложно :mhihi: Там където съм писал кръгово, то не е баш такова ама така му викат има някакви островчета :) надолу улицата става тясна ще се оправите :unsure:

Публикувано изображение
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 22 юли 2005 - 16:27

peponio, на Jul 22 2005, 03:21 PM, каза:

kravarka, на Jul 22 2005, 11:45 AM, каза:

Софийското участие се обажда =)

Ако някой от Пловдив няма възможност а има желание - мога да го взема! Пътя за СЗ минава все пак през Пловдив =)

ооо аде аде,таман ще видим и плазмата ;)

Живи и здрави ще го видите ;-)
Сега е разкачено заради проблема с едни диоди които са пробили! =)
До утре ще се постарая да го оправя! =)
Отговори

ГостIvo Opela_* 22 юли 2005 - 18:49

и аз сам там :unsure:
Отговори

ГостAmbarev_* 22 юли 2005 - 22:14

ВектраГТ ще ти званна никакав проболем нямаш ... аз когато бех по миналата седмица из Казанлък оставих няколко стикерчета и сега виждам че има успех ... нали Иво Опела ... та минавам през Казанлък взимам го и идваме :) :unsure:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg