Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общо за интериора,купето и екстериора на нашите Опели

Тема за затъмняване на стъкла, фарове и стопове

Жоро снимка Жоро 03 юни 2005 - 16:03

LET's fly, на Jan 5 2005, 08:16 AM, каза:

izzzo, на Jan 5 2005, 06:55 AM, каза:

Колеги, някой има ли представа бива ли го това фолио avi-j и дебели ли са цените?



това май е някво защитно фолио...

Извадка от сайта: "Продуктите от сериите Onyx® and Charcool® представят най-наситения черен и най-истинския сив цвят, които можете да откриете в покритията за автостъкла, като едновременно с това предлагат почти 100% УВ защита. Тези покрития са върхът в съвременните технологии и няма по-добра комбинация от качество, функционалност и добър външен вид.
Отговори

madmaxxx снимка madmaxxx 07 юни 2005 - 15:15

мом4ета карам с тамни стакла от 5 години.ролките от 5 лв. са менте и като се монтира се драска и наи ве4е след 1 2 години по4ват да избеляват.на моита е оригинално американско с 5 години гаранция и за цялата кола ми взеха 300лв.и ми монтираха синъо огледало.аз ли4но мога да го монтирам но на АСТРА предните стакла са наи 6ибаните от вси4ки коли които сам правил.така 4е на LET"S FLY iskm da go posavetvam kato q pravi6 unikalna po sebesi 6e te zaveda da ti q napravqt.razbira se ako ima6 vazmojnost nadqvam se 4e ne sam te zasegnal s ne6o :unsure:
Отговори

vlad0 снимка vlad0 07 юни 2005 - 18:06

madmaxxx, на Jun 7 2005, 03:15 PM, каза:

мом4ета карам с тамни стакла от 5 години.ролките от 5 лв. са менте и като се монтира се драска и наи ве4е след 1 2 години по4ват да избеляват.на моита е оригинално американско с 5 години гаранция и за цялата кола ми взеха 300лв.и ми монтираха синъо огледало.аз ли4но мога да го монтирам но на АСТРА предните стакла са наи 6ибаните от вси4ки коли които сам правил.така 4е на LET"S FLY iskm da go posavetvam kato q pravi6 unikalna po sebesi 6e te zaveda da ti q napravqt.razbira se ako ima6 vazmojnost nadqvam se 4e ne sam te zasegnal s ne6o :unsure:

ти ни кажи какво разрешително да си извадим за да го направим това на всички прозорци ;)
Отговори

madmaxxx снимка madmaxxx 07 юни 2005 - 18:18

Е ТУКА НЕ МОГА ДА ПОМОГНА!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :unsure: ЗА МЕН АЗ СИ СЕ ОПРАВЯМ САМ. :thu:
Отговори

vlad0 снимка vlad0 07 юни 2005 - 20:02

madmaxxx, на Jun 7 2005, 06:18 PM, каза:

Е ТУКА НЕ МОГА ДА ПОМОГНА!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :unsure: ЗА МЕН АЗ СИ СЕ ОПРАВЯМ САМ. :thu:

хахах то ясно... :wall: :thu:

Аз се чудех дали има такова разрешително и какво е изискваното за да го използваш ;)
Отговори

madmaxxx снимка madmaxxx 07 юни 2005 - 20:18

и кое е ясното............
Отговори

NetBuster снимка NetBuster 26 юни 2005 - 16:10

Купих си едно спрейче с прозрачна черна боя и си пръснах фаровете и мигачите. За мен изглежда добре, обаче не знам куките дали няма да направят проблем?
Отговори

Zender снимка Zender 26 юни 2005 - 16:27

NetBuster, на Jun 26 2005, 02:10 PM, каза:

Купих си едно спрейче с прозрачна черна боя и си пръснах фаровете и мигачите. За мен изглежда добре, обаче не знам куките дали няма да направят проблем?

Дай снимки да видим какво си направил! :cen:
Отговори

GT PoWeR снимка GT PoWeR 26 юни 2005 - 19:49

Преди карах едно Волво и му бях затъмнил фаровете - не са ми правили проблеми никога, ама без халогените вечер нищо не се виждаше :cen:
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 26 юни 2005 - 19:56

Работаат е да ги пръснеш от вътрешната страна по-яко изглежда :) ама на Вектрата мигачите и са залепени :cen:
Отговори

vectra снимка vectra 26 юни 2005 - 22:10

а снимка може ли да дадеш давидим резултата?!
Отговори

NetBuster снимка NetBuster 26 юни 2005 - 23:06

С удоволствие ще Ви изпратя стига да имам с какво да снимам. В момента си ремонтирам изпускателния колектор, и като ида на работа с колата ще накарам колегата да снима.
Иначе в тъмното си светят добре фарчетата, току що проверих:)
Отговори

peponio снимка peponio 27 юни 2005 - 00:41

дай инфо за спрейчето,специално за това ли е,марка и модел ;) аз лично съм пробвал ама доста слабо светеха фаровете и го махнах
Отговори

Гостcossy_* 27 юни 2005 - 08:32

Пред нас снимаха филм преди време и имаше една вектра с такива фарове :) Ето малко снимки ;)
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Според мен изглежда добре ;)
Отговори

Жоро снимка Жоро 27 юни 2005 - 08:48

По принцип ако няма за какво да се заядат може и за това да ти се хванат. Имах един приятел на който след като не можали да му намерят друг кусур му се бяха заяли за веждите на фаровете "били ограничавали светлопотока........" така че...... :cen:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 27 юни 2005 - 10:00

Zhoro, на Jun 27 2005, 08:48 AM, каза:

По принцип ако няма за какво да се заядат може и за това да ти се хванат. Имах един приятел на който след като не можали да му намерят друг кусур му се бяха заяли за веждите на фаровете "били ограничавали светлопотока........" така че...... :cen:

Така си е... Само се чудят как да ти вземат паричките гадните копеленца :p :wall: :puke: Иначе с черни фарове е готино ако си спомняте идваше преди време на срещите една черна Вектра с лепенки Цунами, на която също и бяха черни фаровете и стоеше cool :dancin:
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 27 юни 2005 - 10:23

Чесно да си кажа като гледам тея снимки с затъмнени само фаровете ми се струва доста тъпо. Абе според мен цялото това боядисване на фарове мигачи и стопове си заслужава само на черна кола както е при колегата NetBuster
Отговори

fanatic снимка fanatic 27 юни 2005 - 12:55

Такова нещо съм виждал при един френд с форд ескорт. Много хубаво е станало напомня за Ауди ТТ и някои модели на мазда. Той ми каза че е прави със специално фолио което се полага на фара като се обдухва с подобно на това кадето лепят броните. Фолиото се опъва по фара и след това се изрязва излишното. Почти не се губи осветеност а ефекта е наистина изключително елегантен и седи много добре. Аз си поръчах такова фолио за мен ( не е като спрей за стопове, той седи ужасно) и като го направя ще постна снимки да видите резултата но се изисква както разбирам търпение а и да си го правил че иначе е боза. Не съм чувал полицайте да правят проблем за тъмни фарове. Аз лично даже имах щори на задното и станичните стъкла и не са ми правили проблеми. Не знам ......
Отговори

Жоро снимка Жоро 27 юни 2005 - 21:04

Щора са ме карали да я развивам и да си я прибирам в багажника!!!
А за затъмнени стопове съм готов да слезна и да направя скандала /сейра/ като некой прост дървар си ги е затъмнил толкова, че ме кара да си изправям колата на предна броня за да не му ги махна когато той спира ама азс не знам!!! :cen:
Отговори

dionisi снимка dionisi 27 юни 2005 - 21:15

До колкото аз знам щората на задния прозорец не е разрешена, но за тъмни задни стъкла съм почти 100% сигурен че не са забранени.
бтв fanatic след като получиш това фолио дай малко инфо за него като например цена от къде може да се поръча как става поставянето и др такива
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg