Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Плевен

09.09.2007г.

Тази тема е заключена

steevy снимка steevy 08 септември 2007 - 22:00

да взема да намина ли ? :) да сложа едно рамо на астрите и още едно на караудио маниаците ? :icon_wink:
Отговори

Myyy снимка Myyy 08 септември 2007 - 22:28

Ела, няма да те върнем. Ще стане весело. :icon_wink:
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 08 септември 2007 - 23:09

 steevy, на Sep 8 2007, 11:00 PM, каза:

да взема да намина ли ? :) да сложа едно рамо на астрите и още едно на караудио маниаците ? :icon_wink:


Колкото повече толкова повече е казал Мечо Пух така, че добре дошъл :thu:
Отговори

666 снимка 666 09 септември 2007 - 10:29

Дано волейбола свърши навреме, но то и без това ако е като вчера може и да не го догледам докрая! :icon_wink:
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 09 септември 2007 - 12:37

 666, на Sep 9 2007, 11:29 AM, каза:

Дано волейбола свърши навреме, но то и без това ако е като вчера може и да не го догледам докрая! :icon_wink:

И волейбола ще е като вчера, пък и ще заприлича на мача с Холандия, затова по- добре гледай Ф1.
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 09 септември 2007 - 19:25

Колеги мога да кажа само че срещата беше невероятна и не съм и предполагал, че толкова много народ може да се съберем :thu: другата седмица дано пак сме в този състав, че и разширен даже :icon_wink:

снимки ...... :thu: coming soon
Отговори

chepa_2001 снимка chepa_2001 09 септември 2007 - 19:45

Бе бегаи ко говориш, страшна среща.

П.С. Роси е нашия фотограф, давай снимките да се видим какви сме хубавци :thu:

 steevy, на Sep 8 2007, 11:00 PM, каза:

да взема да намина ли ? :) да сложа едно рамо на астрите и още едно на караудио маниаците ? :thu:

Стиви ми ти дойде и взе че бега :icon_wink:
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 09 септември 2007 - 19:54

 cecko_pleven, на Sep 9 2007, 08:25 PM, каза:

Колеги мога да кажа само че срещата беше невероятна и не съм и предполагал, че толкова много народ може да се съберем :thu: другата седмица дано пак сме в този състав, че и разширен даже :icon_wink:

снимки ...... :thu: coming soon

Това беше среща, с която можем само да се гордеем и да се похвалим пред цяла България! Дори и софийските колеги не са се събирали толкова много- 20 Опела! Ще видите и снимките утре, а може и още днес!
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 09 септември 2007 - 21:03

айдее на снимките топли парят :icon_wink:

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

ОСТАНАЛИТЕ СНИМКИ СА ТУККККККККК
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 09 септември 2007 - 22:15

Много снимка, много нещо! Много Опели, брей! Пък и Цеци си е на мястото! Очакваме включване и от Роси.
Отговори

Myyy снимка Myyy 09 септември 2007 - 22:43

Какво ги снимате тия опели. Със всяка следваща среща все по леки стават :icon_wink:
Отговори

Vlado_Pleven снимка Vlado_Pleven 10 септември 2007 - 11:48

е това се казва срещта колеги поздравления и за фотографите
Отговори

chepa_2001 снимка chepa_2001 10 септември 2007 - 12:16

Росиииииии каде са снимките.
П.С. Вярно ли е че вчера като сте тръгнали от срещата сте се ударили в някакъв пикап с астрата?
Отговори

steevy снимка steevy 10 септември 2007 - 12:28

[/quote]
Стиви ми ти дойде и взе че бега :icon_wink:
[/quote]

ами нещо такова се получи :( нямаше никой познат освен Миро /instaliro/ и той бързаше да си ходи и ми беше неудобно да се натреса сам. Може би следващия път :)
Отговори

radok снимка radok 10 септември 2007 - 12:54

 chepa_2001, на Sep 10 2007, 01:16 PM, каза:

Росиииииии каде са снимките.
П.С. Вярно ли е че вчера като сте тръгнали от срещата сте се ударили в някакъв пикап с астрата?


Бях там. Изобщо не беше удар. Леко го целуна и то защото онзи с пикапа тръгна да минава колелото и спря. Пък се оказаха и комшии, та най много да са изпили после по едно на екс за случката :icon_wink:.
Отговори

Dead Fox снимка Dead Fox 10 септември 2007 - 13:51

Точно така беше, нали се обърнах да ти махна видях че се включваш в колелото и с периферното зрение видях че и баничарката пред мен потегля, въобще от къде на този му дойде да спре, ебати или потегляш или не.Само където си одрасках бронята а Роси си е наумила че ми е на карък и че след този случай съм щял да не искам да идвам в Плевен :)
Отговори

Rosi снимка Rosi 10 септември 2007 - 14:06

Едва ли може да се каже удар, но имаше леко докосване. На двете коли нищо им няма.
То ако караше жена щях да разбера ама то... (даже ми е комшия)
Неможе да тръгваш и след това рязко да спираш, но виновните сме ние защото сме отзад.
Снимките в момента ги ка4вам. те са пове4е от 20 на брой и всяка от тях е с размер поне 2мб, затова качването е бавно
Довечера ще направя и няколко подписа със всички коли
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 10 септември 2007 - 16:29

Ей, добре че само с това сте се разминали! Аз сега научавам за неприятната случка, но само който не кара, той няма подобни случки. Ще чакаме фотосите довечера. :icon_wink:
Отговори

Rosi снимка Rosi 10 септември 2007 - 16:32

Ето и снимките от мен
Отговори

chepa_2001 снимка chepa_2001 10 септември 2007 - 16:43

Тази снимка трябва да е тук
Публикувано изображение
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg