Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други градове

Свищов in da house

pavkata-sv снимка pavkata-sv 15 октомври 2007 - 18:39

Точно бях сложил три 12-ски .. :) и пообиколих да видя как ще е ама мн ми тресе навсякаде педали едно друго всичко се изпъва и я махнах по добре оригиналните :) ... е как ЕН 0070 ВА :) гледам вектра и викам това е ОНЗИ :mhihi: хах :)
А точно след това един нисан примера изяде малко пушак от астрата :) стига ми до вратата настъпвам и оня мн бързо отиде отзад ;) ама я жаля вече че още ме боли главата и днес уж на автомивка щях да ходя уви :) не можах !
Отговори

estranged снимка estranged 15 октомври 2007 - 20:24

е брато мернах астрата ти по главната улица към 16ч. :) Ама не бях сигурен и в последния момент :)
Отговори

Stoil снимка Stoil 15 октомври 2007 - 20:38

 pavkata-sv, на Oct 15 2007, 07:02 PM, каза:

IGNEV ин СВИЩОВ ! :mhihi:

IGNEV евриуеър...

той е като дух... в лилава вектра :bou:
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 15 октомври 2007 - 20:43

 Stoil, на Oct 15 2007, 09:38 PM, каза:

 pavkata-sv, на Oct 15 2007, 07:02 PM, каза:

IGNEV ин СВИЩОВ ! :thu:

IGNEV евриуеър...

той е като дух... в лилава вектра :bou:

Ае на теб кой ти даде книжка бе далтонист такъв :mhihi:
Теб кога ще те видя пак тук :thu:
Отговори

Stoil снимка Stoil 15 октомври 2007 - 20:47

абе нали сме от конспирацията
аз рекох да те скрия, ти сам се издаваш

ще дойда веднага с "мерника" ако има свежа мръвка за сурова консумация :bou:
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 15 октомври 2007 - 20:51

Първокурсничките не са ли ти малко сурови бе :) Някоя магистратурка ако искаш освен, по като за възрастни ... непобедими :mhihi:
Отговори

Stoil снимка Stoil 15 октомври 2007 - 20:53

 IGNEV, на Oct 15 2007, 09:51 PM, каза:

Първокурсничките не са ли ти малко сурови бе :) Някоя магистратурка ако искаш освен, по като за възрастни ... неподеми :mhihi:


пффф, сурови...

стои та гледай ка ше дърпам и фърлям като невиждал нерез...
:bou:
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 16 октомври 2007 - 00:18

Хяхяххяя :) жалко че утре няма да съм в Свищов иначе в джубокса е фуллл ... :) от първокурснички .. Те тия по големите МАГИСТРАТУРКИ :) не излизат мн мн праят ко праят в квартирите(общежитията) и си лягат .. па и съм малак за тях :) ахаа :) днес беше в Свищов мн интересно на паркинга на п-л Свобода :) музики бегачки едно друго :) и от всички коли само моята беше ОПЕЛ ... всичко друго от бмв ситроен фолцвагени магени и така нататък ... ФИЕСТИ(фордове) беше шоу :) все показава какво ново и какво не може :)
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 16 октомври 2007 - 00:22

Ей как не съм бил там да видя малко Св-"тунинз" :rotfl: :mhihi:
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 16 октомври 2007 - 00:26

То не че кои знаи какъв тунинг то и няма де ама един приятел страшна бас каса намърдал в едно рено 19 с огледала неони плексиглас и дръги глезотиики... ама малко се и пускахме горе на стадиона :) една астра опърдя кочана само че немския мотор :) не исузо:)
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 16 октомври 2007 - 00:27

Реното едно синьо или едно дето пише Zender на джамовете ............ или е друго, щото тея поне ги знам.
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 16 октомври 2007 - 00:29

Има и една много готена тигра и много готен звък дава от гърненцето :) синичка тигра ВТ е от Свищов е ама не се сещам кои е понеже джамлетата затъмнени и нии сме се събрали оня минаваи само форс и аз викам ОПЕЛ ОПЕЛ само ОПЕЛ ... и тоз с реното вика аи ве аи да се пуснем и аз викам аи .. и тои аа мммаа ся туи онуи ... :) реното пак 1.7 само че 90 к.с .. ся съм меркалия да се пусна с дно бмв 524 ТД 85-та ;) наистина върви ама тромаво на 400 500 метра може ида го отупам ..
Отговори

Stoil снимка Stoil 16 октомври 2007 - 00:31

 pavkata-sv, на Oct 16 2007, 01:18 AM, каза:

жалко че утре няма да съм в Свищов иначе в джубокса е фуллл ... :) от първокурснички .. Т


искам да е.а всички фенки, фенки
да изкъртя п.т.и.е на всичките студентки...
:bou:
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 16 октомври 2007 - 00:32

Същия Зендер - ГАГАРИНА .. ако го познаваш пък тоя другия дето иска да се пуснем не е тои един друг бастун с едно бяло рено :) иначе на това Рено дет е със Зендер-а музиката е ся я е направил муцка :) феидара на -5 и мсятаи знаиш кърти като го изравни и направо откача рендака ;)

 Stoil, на Oct 16 2007, 01:31 AM, каза:

 pavkata-sv, на Oct 16 2007, 01:18 AM, каза:

жалко че утре няма да съм в Свищов иначе в джубокса е фуллл ... :) от първокурснички .. Т


искам да е.а всички фенки, фенки
да изкъртя п.т.и.е на всичките студентки...
:bou:



Ами те хората са казали ако не можеш да имаш всички жени на света ПОНЕ можеш да опиташ:)
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 16 октомври 2007 - 00:34

 pavkata-sv, на Oct 16 2007, 01:29 AM, каза:

много готен звък дава от гърненцето :)

Тва е от въздушния филтър :) ........ пък и гърне не знам кво има, обаче Тигрите много яко реват със спортен филтър!


 pavkata-sv, на Oct 16 2007, 01:31 AM, каза:

Същия Зендер - ГАГАРИНА .. ако го познаваш пък тоя другия дето иска да се пуснем не е тои един друг бастун с едно бяло рено :) иначе на това Рено дет е със Зендер-а музиката е ся я е направил муцка :) феидара на -5 и мсятаи знаиш кърти като го изравни и направо откача рендака ;)

Ква му е музиката на тоз индивид, кви марки е слагал из вътре?
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 16 октомври 2007 - 00:39

Не можах да запомня или по точно да прочета марката на говорителите но са едни сиви от неона ме заболяват очите ... ехх то тоз (Зендер) и спортен филтар има ама ... не мои да го изкара като тиграта ..
Ами говорителите в кутията са разположени по следният начин един срещу друг са между тях има разтояние около 30 40 50 см. атова разтояние е покрито с плексиглас одолу има огледало .. кутията е цяла с по две басрефлекторни тръби :) нали таи беше :) не съм мн мн по тия музики но ти я описвам надявам се да ме разбереш нема начин как да ти я начертая тук .. но като я погледнеш виждаш неон син .. много син :) гаден такъв плексигласа и огледалото говорителите са нали ти викам един срещо друг и като се доближиш вече и ги виждаш :) :mhihi: надявам се горе долу съм ти описал както трябва и ти е станало ясно !
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 16 октомври 2007 - 01:13

знам ли не можах по - добре да го обясня има външен хубав вид много добър и свири доста ама усилвателя дето го има нещо маи не му стига до колкото разбрах .. Все пак темата е Свищов ин дъ хаус в Свищов има винаги и още нещо йхах ::) всеки ден се учудваш с нещо .... :) скоро моита ще я снимам и ще я кача в форум-а пък по нататък като я понапудря като и сложа това онова :) пак ще я покажа ... чупи се апарата :) ама както и да е скоро една сесиика ще направим :)
Отговори

6opow снимка 6opow 16 октомври 2007 - 07:23

в неделя идвам :) Като видите лилава Вектра Б ТХ 6830 НХ или МХ свиркайте :)
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 16 октомври 2007 - 10:06

В Неделя съм на ДРАГ РЕИСИНГ-а в Сливен ... :) но определено ако те видя ще свветна или пибииииитт :)
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 16 октомври 2007 - 15:10

Доживях да се запозная с ИГНЕВ :)
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg