Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Мнения и препоръки свързани с форума

Новости по форума

Moonlord снимка Moonlord 20 април 2006 - 23:02

- И така... Кредор-а вече се вижда и под Mozilla/Firefox/Opera.

- Търсачката търси и със стринг равен или по-голям на 2 букви... Т.е неща като RMS, TID, MID, GSI, ABS и т.н ще излизат вече!

Толкова за сега, надявам се да е от полза ;)
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 22 април 2006 - 13:27

Сложих и легенда отдолу! :dancin:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 23 април 2006 - 00:30

Добавих и ефект като highlight на таблицата с форумите и темите ;) Мисля, че се получи готино :unsure: :newsm69:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 23 април 2006 - 09:23

Добавен е и скрипт за auto-resize на картинки по-големи от 500 пиксела в основа, че да не се разкривява форума :newsm69:
Отговори

Жоро снимка Жоро 23 април 2006 - 10:27

Moonlord, на Apr 23 2006, 10:23 AM, каза:

Добавен е и скрипт за auto-resize на картинки по-големи от 500 пиксела в основа, че да не се разкривява форума  :newsm69:
 

Е това е мн. хубаво, че некой кат лепне снимка като фототъпет и гоня текста по 10мин...
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 23 април 2006 - 12:24

И такааа =) Вече и предупрежденията се виждат от всички, както пожелаха доста хора =)
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 21 май 2006 - 10:51

Тези дни очаквайте и интегриран чат във форума :opel_forever: Благодарение на Амбревия имаме и опелска галерийка с аватарчета тип картуун, мноо яко :dancin:
Отговори

30e снимка 30e 30 май 2006 - 09:33

Moonlord, на May 21 2006, 11:51 AM, каза:

Тези дни очаквайте и интегриран чат във форума  :helpsmilie: Благодарение на Амбревия имаме и опелска галерийка с аватарчета тип картуун, мноо яко  :dancin:
 

Ето ти още 2 картинки
Публикувано изображение

Публикувано изображение

:19a: :19a: :19a:
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 06 юни 2007 - 06:52

Имам едно малко предложение относно темите в Продава. Преди известно време бях пуснал тема в друг форум, и когато след 2-3 дена се опитах да я кача пак горе ми беше изтрито мнението, причината е че неможе да си вдигаш темата през толкова малък период, а като разглеждам "нашия" форум ми се струва че още малко и на ден по няколко пъти някой хора си вдигат темите? Какво смятате по въпроса?
Отговори

kabby снимка kabby 06 юни 2007 - 07:58

За - според мен 1 път на ден е достатачно.
По-голям период - както в този форум, за който говориш - не е удачен понеже тук се пускат много теми и за 2 или 3 дни ще се загуби някъде из тресето.
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 06 юни 2007 - 08:02

Съществува и друг вариант, но не съм сигурен дали може да се настрои по този начин скрипта.. Намерил съм модче, което представлява извеждане на бутон, чрез който автоматично се вдига темата без да се пишат глупости вътре... Може би ако се измисли скрипт, който да проверява датата на стартиране на темата + кога за последно е качвана тази тема може да се направи да е активна опцията през еди колко си дни... :/
Отговори

beos снимка beos 20 юли 2007 - 13:11

Здравейте! :)
Една много полезна екстра видях в едно друго форумче което е същата версия като този ако не се лъжа , а тя е хората пуснали тема да могат да си я заключат .. по този начин няма да се налага администраторксият и модераторски екип на форума да се занимава с заключване на теми било то свързани с продажби или ненужни спорове ..

ето и снимчица ;)

Мисля, че ще е полезно ! :icon_redface:
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 20 юли 2007 - 13:12

 beos, на Jul 20 2007, 02:11 PM, каза:

.....

Има го и при нас :-)
Публикувано изображение
Отговори

Оги снимка Оги 15 октомври 2007 - 16:58

Някой знае ли, в менюто "ОПЦИИ" (горе в дясно) има опция "Изтегли Темата" ... за какво ли служи това :mhihi:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 15 октомври 2007 - 17:55

 Оги, на Oct 15 2007, 05:58 PM, каза:

Някой знае ли, в менюто "ОПЦИИ" (горе в дясно) има опция "Изтегли Темата" ... за какво ли служи това :mhihi:


Тва е опция да свалиш темата в няколко формата:
- printer friendly - директно ти я показва да я разпечаташ
- download html - сваля .html файл с темата
- Word compatible - сваля .doc файл с темата.

Ама е избегал превода на БГ - ще го оправя...
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 10 ноември 2007 - 13:38

Вчера от нямане какво да правя сложих 2 бързи реда и вече всеки, който не си е сложил аватар му слага default аватарче по подразбиране ;) Мисля, че стана хубаво :)
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 14 ноември 2007 - 19:00

Сложих и изцяло нов механизъм за докладване на мнения/теми! :) Доста по-подробен и удобен (главно за нас - модераторите). Пиша го да не се чудите "уааа какво е това" :icon_smile:
Отговори

mileff снимка mileff 13 февруари 2008 - 15:08

 Moonlord, на Apr 20 2006, 11:02 PM, каза:

- И така... Кредор-а вече се вижда и под Mozilla/Firefox/Opera.....



Абе то това хубаво, но защо в Mozilla темите ми изглеждат по този гаден начин :
Публикувано изображение
Все едно че сърфирам из форумите на dir.bg
Не знам дали проблема е само при мен или всеобщ но така е пълен shit

П.С. И тъй като темата за нередностите е заключена пускам тук
Отговори

VectraB снимка VectraB 13 февруари 2008 - 15:15

ЕХ, Колега ! Писано е поне 5 пъти. Може и в тая тема даже да го има.
Горе в дясно, под Нова тема има бутон Опции :

Опции -> Превключи на: Standard
Отговори

bisserk снимка bisserk 02 април 2008 - 22:24

От скоро забелязвам включена по подразбиране някаква опция, свързана с абонаментите.

Забележка: Автоматичното зачистване на абонаменти е включено, ако няма нови коментари в темата за повече от 10 дни.

Мисля, че е абсурдно да не може всеки сам да си определя колко дълго да му държи форума абонаментите.
Още повече пък 10 дни са страшно малко...

Аз лично бих предпочел да наблюдавам теми, които считам за важни и след изтичането на тези 10 дни.

Та, въпросът ми е - мога ли аз да си настроя времетраенето на абонамент, или това се прави само генерално - от администраторите? И ако е така - може ли да се промени?

:16V:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg