Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Софтуер, pъководства, книги и линкове за Опел

Нагледни материали тип "Поправи си сам"

Looker снимка Looker 16 януари 2007 - 18:25

niki_ivanov, на Jan 7 2007, 11:02 AM, каза:

Опитай на www.opel.de, от контакти изпрати E-mail с молба за книжка, предпочитан език и с VIN номера на колата и след една седмица ще ти я изпратят безплатно. Вече го изпробвах и ми пратиха книжка за Астра G.
 

може ли да опишеш малко по конкретно процеса за заявка за изпращане на книжка с инструкции че немския ми куца
Отговори

doolettle снимка doolettle 01 февруари 2007 - 10:41

Ivo_Dinkov, на May 29 2005, 09:20 PM, каза:

Колеги, предлагам да си направим нещо подобно на това ръководство. Така, когато някой пита например как се сваля табло на Вектра, ще хвърли едно око на описаната манипулация стъпка по стъпка и ще спести даването на пари поне за елементарните ремонти, коит можем и сами на да направим. Ще съм благодарен, ако ремонтирате нещо, да щракнете няколко снимки(ако имате възможност)  и да опишете за какъв автомобил става дума, стъпка по стъпка какво се прави, както и необходимите инструменти и материали(засега ги пействайте като отговори по тази тема, след това ще се прехвърлят на една страничка).

Благодаря предварително!
 

ок имам книгата на омега А и като намеря скенер мога да кача цялата :25: само да не е в повече :25:
Отговори

petrovpi снимка petrovpi 03 февруари 2007 - 21:31

Колеги Тук има книга на руски по ремонт на двигатели, технология, тънкости, монтаж, демонтаж и т.н. С rapidshare се работи като кликнете на free (ако не ви се плаща разбира се) и изчакате определеното време, след това въвеждате появяващите се символи и теглите!
Отговори

petrovpi снимка petrovpi 03 февруари 2007 - 22:32

petrovpi, на Feb 3 2007, 09:31 PM, каза:

Колеги Тук има книга на руски по ремонт на двигатели, технология, тънкости, монтаж, демонтаж и т.н. С rapidshare се работи като кликнете на free (ако не ви се плаща разбира се) и изчакате определеното време, след това въвеждате появяващите се символи и теглите!
 

Книгата е в DjVu-формат, програмата за четене може да дръпнете от Тук!
Отговори

AstraG-Ani снимка AstraG-Ani 24 март 2008 - 13:07

А някои има ли снимков материал, как се сваля таблото при километража на ВЕКТРА А...
Аз не разбирам от тези неща:) но при километража ми се е отлепило парченце и ми задържа стрелката което е доста неприятно и бих искала да си го залепя. :)
МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЧЕ ПОМОГНАХТЕ НА ЕДНА ДАМА :):):)
Отговори

banan80 снимка banan80 24 март 2008 - 15:23

 AstraG-Ani, на Mar 24 2008, 12:07 PM, каза:

А някои има ли снимков материал, как се сваля таблото при километража на ВЕКТРА А...
Аз не разбирам от тези неща:) но при километража ми се е отлепило парченце и ми задържа стрелката което е доста неприятно и бих искала да си го залепя. :)
МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЧЕ ПОМОГНАХТЕ НА ЕДНА ДАМА :):):)

Ето пробвай тук успех :dance:
Отговори

CrazyDriver снимка CrazyDriver 01 март 2009 - 11:38

AstraG-Ani Публикувано на 24 Mar 2008, 01:07 PM  А някои има ли снимков материал, как се сваля таблото при километража на ВЕКТРА А...
Аз не разбирам от тези неща:) но при километража ми се е отлепило парченце и ми задържа стрелката което е доста неприятно и бих искала да си го залепя. :)МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЧЕ ПОМОГНАХТЕ НА ЕДНА ДАМА :):):)

http://www.opelclub-...wtopic.php?t=27 виж тук
Отговори

Gladiator_BG снимка Gladiator_BG 27 април 2009 - 22:44

ЕТО ТУК
Най-големия софтуер за неоригинални резервни части, търсене по марка, по рама номер, двигател номер, снимки на частите, адрес на производители, има и цени за Европа.
Отговори

Globe снимка Globe 27 април 2009 - 23:11

Най-големия софтуер за неоригинални резервни части, търсене по марка, по рама номер, двигател номер, снимки на частите, адрес на производители, има и цени за Европа.[/quote]
забога той е ОГРОМЕН !!! 12ГБ !!! и то преди да бъде инсталиран !! разгледах го това е нещо страшно !!
Отговори

wehrmacht снимка wehrmacht 28 април 2009 - 09:05

ето книгата за астра Г - на любимия език - Български !!! <_<
ТУК


:thu:
Отговори

oska снимка oska 28 април 2009 - 10:20

 Globe, на 28 Apr 2009, 12:11 AM, каза:

забога той е ОГРОМЕН !!! 12ГБ !!! и то преди да бъде инсталиран !! разгледах го това е нещо страшно !!



има и 2009,но хич не ми се търси че е половин хард
Отговори

Vectra Rulzz снимка Vectra Rulzz 16 юли 2009 - 12:45

 wehrmacht, на 28 Apr 2009, 10:05 AM, каза:

ето книгата за астра Г - на любимия език - Български !!! :turbo:
ТУК


:newsm05_41:



Колега можеш ли да намериш и за вектра Б.
Поздрави :turbo:
Отговори

Dracula1 снимка Dracula1 17 юли 2009 - 12:04

 wehrmacht, на 28 Apr 2009, 10:05 AM, каза:

ето книгата за астра Г - на любимия език - Български !!! :turbo:
ТУК


:newsm05_41:


Благодаря ти много колега отдавна я търсих на бг щото предишния собственник на колата ми италианец бил и книгата я имам ама е на италиански...

Поздрави!
Отговори

pepo снимка pepo 30 декември 2009 - 16:44

колега има ли за астра F 1991-1998 год. на български език. благодаря предварително !
Отговори

vladata снимка vladata 30 декември 2009 - 16:53

имам ръководство за експлотация и ремонт за астра ф до 98г. мисля, на бълг. език е , ако на някой му трябва да пише лс

Весели празници на всички :fire:
Мнението беше редактирано от vladata: 31 декември 2009 - 11:25
Отговори

Станислав Арабаджиев снимка Станислав Арабаджиев 23 април 2010 - 18:13

 niki_ivanov, на 07 Jan 2007, 12:02, каза:

Опитай на www.opel.de, от контакти изпрати E-mail с молба за книжка, предпочитан език и с VIN номера на колата и след една седмица ще ти я изпратят безплатно. Вече го изпробвах и ми пратиха книжка за Астра G.



Здравей

Не разбрах какъв точно е този VIN номер на колата ми - Зафира Б 2002г.. Ще се радвам, да ми поясниш

Благодаря ти предварително !
Отговори

Рошко снимка Рошко 23 април 2010 - 18:19

Номера на шасито ти - пише го в талона на колата. Започва с W0L
Отговори

мартсин Иванов снимка мартсин Иванов 22 февруари 2011 - 15:45

Колеги случайно някой да има за Корса Ц .По специално за мотора Y17DTL на исузо
Отговори

NetSpider снимка NetSpider 02 март 2011 - 15:13

 vladata, на 30 Dec 2009, 16:53, каза:

имам ръководство за експлотация и ремонт за астра ф до 98г. мисля, на бълг. език е , ако на някой му трябва да пише лс

Весели празници на всички :61:


Аз я имам на Български като към нея има допълнение с ел. схемите.
Ако му трябва някой да ми пише на e-mail: DAGEECA@GMail.com

П.С. Дано съм помогнал
Отговори

NetSpider снимка NetSpider 02 март 2011 - 15:55

 Looker, на 16 Jan 2007, 18:25, каза:

може ли да опишеш малко по конкретно процеса за заявка за изпращане на книжка с инструкции че немския ми куца


Колега.... използвай Google преводач, като мен преди малко.... вярно малко зор работа но стана ;)
ето ти и точния линк, директно за попълване, но за съжаление пак на немски :)
https://www.opel.de/...ktformular.html
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg