Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Черният списък...

Потребители измамници

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 25 февруари 2013 - 19:56

Това е тема в която може да се пише за хора измамили ОКБ.

Първия е от мен :

Цитат

Брад Бургас , Комплекс Меден Рудник , . Янко Китов , Телефон: 0876 24 89 08 Прати едно лично съобщение кога да го чакам. Ватиант 3 искам.Стария стикер ми харесва най-много. Мерси предварително!


Изпратени са на 18.02 до този момент не са потърсени. 2 броя стикери!

Крие се от ЕКОТН и от мен, не си вдига телефона.

Ако до сряда не си ги потърси, ще бъдат върнати за сметка на ОКБ. Човека няма да има място в форума на Опел Клуб България, както и във ФБ страницата на клуба! Такива хора нямат място сред нас!!!
Отговори

Пресиян Василев снимка Пресиян Василев 26 февруари 2013 - 22:11

 Бижо Бижев, на 25 февруари 2013 - 19:56, каза:

Това е тема в която може да се пише за хора измамили ОКБ.

Първия е от мен :


Изпратени са на 18.02 до този момент не са потърсени. 2 броя стикери!

Крие се от ЕКОТН и от мен, не си вдига телефона.

Ако до сряда не си ги потърси, ще бъдат върнати за сметка на ОКБ. Човека няма да има място в форума на Опел Клуб България, както и във ФБ страницата на клуба! Такива хора нямат място сред нас!!!

И тва за 2 лева .Накъде е тръгнал света......
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 27 февруари 2013 - 09:08

От днес този потребител ' qnkata ' поличи БАН лично от мен, тъй като се скри и не си взе стикерите на стойност 2лв. а преди това ми наду главата да му изпратя!

Ето как за 2 лв. мишлето доказа, че някой хора са мишки по душа и заслужават да носят това име!

Ще бъде премахнат и от ФБ страницата ни!


Смятйте си стотинките мили душици преди да поръчате нещо за повече от левче, защото подаръци ОКБ вече не прави!
Отговори

Lord Extra снимка Lord Extra 28 март 2013 - 20:57

Не знам за голям минус ли са или е лоша шега, господата модератори Марто и Еltoro с наказания към мен от 29.11.2011 и 15.05.2011 не трябва ли да ги премахнат след един месец, както е по устав на ОКБ. Предполагам е системна грешка и неправдата ще бъде корегирана. Все пак сме 2013 година и аз съм проявил добър тон и съм си звел бележка за действията си. Благодаря.


Пробвай в Мнения и Препоръки,тук е за друго темата.И да,коригирано е наказанието.Когато нещо те човърка,винаги можеш да пишеш л.с.,старая се да отговарям на 100% :icon_wink2:
Отговори

vladata снимка vladata 30 юли 2017 - 08:53

Ето и поредния меко казано некоректен член на форума. Става дума за лицето Борислав / Боби от София жк.Люлин 4, с ник във форума bobo16v Преди 10 дни виждам негово обява в раздел продава автомобили за зафира А опц. ТОВА Е ОБЯВАТА , набирам го да се чуем и го разпитвам за колата да даде допълнително инфо. Казвам, че съм от варна и го питам кога мога да огледам колата, той ми казва че понеже работи в ресторант почива само понеделник / денят в който говорим е пак понеделник, една седмица преди да отида на оглед/. В крайна сметка му казвам ,че колата ми харесва и ще дойда на място в понеделник да я видя, каза че му е удобно да отида на адресът му в Люлин бл.417 между 8 и 9ч. сутринта. Разбираме се да се чуем след 4 дни в петък за да потвърдим уговорката за понеделник. Звъня му петък следобед, младажа вика няма проблеми ако още си навит за колата заповядай в понеделник както се разбрахме за да я видиш. Казвам му че ще пътувам от варна предния ден през нощта за да мога да съм на адрес в понеделник в уговореното време, като той се съгласи аз първи да огледам колата понеже съм от далече и да не бия 1000км общо и шапка пари за бензин. Междувремменно уговорих час в за понеделник в сервиза на Бижо Бижев за да прегледа колата преди да я купя. Отивам аз в понеделник на адресът в 8 и 35мин., звъня му каквот сме се разбрали, първо не ми вдига няколко позвънявания. И си помислих че може да има нещо гнило. След 10мин. звъня пак и ми вдига, представям се кой съм и младежа ми вика, ма ти що не се обади аз имам уговорка да я гледат някакви хора от пловдив колата. СЛед което му казвам абе нали в петък се чухме и ти ми потвърди за понеделник в уговореното време да я гледам аз първи и той почва да мънка, ма чакай ся аз ще се обадя да ги видя тез хора накъде са. Вдига телефона и ми звъни на мен :icon_razz2: . Представете си само ситуацията отстрани как изглежда.... След което ми заявява, че мога да огледам колата така и така съм дошъл, но няма да може да я закараме в сервиз и да предвижим нещата напред преди тези хора от пловдив да са откажат. Обади ми се след половин час и ще ти кажа какво е станало, това ми заявява накрая. Изнервих се супер много и буквално бях на ръба младежът да си го отнесе. После си казвам че така и така съм в софия да огледам и другите продаващи се зафири опц в софия за да не съм бил 100-км напразно, след което към 13:30 му звъня и го питам какво е станало, а той ми казва ма те я харесаха колата, намалих им 200лв и ще я купят. Думите ми бяха "аз търг за тази кола няма да играя" да си я взимат и младежа най -нагло ми казва "еми не е била твоята". Аз кола си намерих, по скъпа и по качествена още на следващия ден, въпросът беше в лайнарската постъпка от страна на продавача. Има още неща който спестявам за колата, понеже гледам че обявата му още седи. Ако някой му трбява инфо може да ми пише ЛС. В момента Борислав с ник bobo16v продава железни джанти с гуми подарък в раздел продава, съветвам Ви да бъдете внимателни и да подходите с нужното внимание за да не бъдете излъгани, като мен!!
Мнението беше редактирано от vladata: 30 юли 2017 - 08:58
Отговори

User1 снимка User1 23 май 2023 - 10:31

Черни списъци. Каталог на мошеници. Фалшиви потребителски профилни акаунти. Черен списък на измамници, които целенасочено поръчват онлайн по Интернет, фейсбук, олх.бг, базар.бг и нарочно не си взимат пратките. Множество пъти лъжат по телефона, че утре, вдругиден, днес след работа ще си вземат пратката...
мирослав стоев 0899399345 0884592606 0895989777 София
джуниет юсеин 0879134426 0886326608 0877773127 Момчилград
атанас узунов 0988225155 Пловдив
златка маринова 0879208640 Сливен
bazar.bg валентин янев 0889552295 Добрич
bazar.bg МАРАТОНКИ нови модели 0886717426 любчо илиев Благоевград
olx.bg desislava костадин костадинов 08988334993 Пловдив
olx.bg Njoy рангел димитров 0899916905 София Дианабад
bazar.bg савас стеликос 0879060685 Пловдив
olx.bg георги михайлов 0882099096 Стара Загора
olx.bg диян колев 0878019416 Равда
bazar.bg евгения георгиева 0899044390 Ямбол
olx.bg радостин митев 0876061611 Плевен
olx.bg Nikola ана върбанова 0895154131 Сливен
bazar.bg атанаска миленова 0886256351 Плевен
olx.bg kikogrozev петя димитрова 0899821765 Ботевград
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg