Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за конкретен модел Опел

колеги колко левчета бихте дали за този опел

Van Bicepsa снимка Van Bicepsa 17 април 2012 - 18:56

http://nfs.mobile.bg...3190&f1=details една цена според вас колеги ?
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 17 април 2012 - 19:07

Поне 4000 лв., то само в аудиото колко пари са набити не е истина.. говоря за всичките отливки и т.н., предполагам и компонентите са качествени. Оптиката ми допада много, боята наистина хваща око..
Отговори

CuMo снимка CuMo 17 април 2012 - 19:09

Аз лично - -(минус) хиляди милиони, тва нещо за рождения ден да ми го дадат, ще се разсърдя човека дето ми го е подарил и ще я пратя на надин, не да я продам. Понякога ми идва да си счупя главата като гледам как може хора с възможности да си пръскат и пилеят парите ей така. Хайде боята, хайде джантите, хайде панасоника, хайде тонколоните, както в багажника, така и на вратите (тва е бутафорно просто) обаче тва с тигровите шарки тип вирсачита и арманита.... геееееееееееее, честно ви казвам... нямам думи. Та за да не съм offtopic - една стотинка няма да дам :)
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 17 април 2012 - 19:20

Парите, дадени за направата на този Тигър едва ли може някой да даде. Момчето няма как да си избие парите. Направена е що годе добре. Винаги може човек да има претенции към това или онова. Все пак имаме различни вкусове. За мен колата си заслужава и който я купи може да си я донаправи по свой вкус. За цена и аз мисля около 4 бона, повече не бих дал, но това не значи, че не заслужава!
Отговори

Van Bicepsa снимка Van Bicepsa 17 април 2012 - 19:31

 IvailoM, на 17 април 2012 - 19:20, каза:

Парите, дадени за направата на този Тигър едва ли може някой да даде. Момчето няма как да си избие парите. Направена е що годе добре. Винаги може човек да има претенции към това или онова. Все пак имаме различни вкусове. За мен колата си заслужава и който я купи може да си я донаправи по свой вкус. За цена и аз мисля около 4 бона, повече не бих дал, но това не значи, че не заслужава!

така е прав си,това е една от малкото красиви тигри в България.Все пак всеки си има вкус затова пуснах темата за мен 3500лв е доволна цена :)

 CuMo, на 17 април 2012 - 19:09, каза:

Аз лично - -(минус) хиляди милиони, тва нещо за рождения ден да ми го дадат, ще се разсърдя човека дето ми го е подарил и ще я пратя на надин, не да я продам. Понякога ми идва да си счупя главата като гледам как може хора с възможности да си пръскат и пилеят парите ей така. Хайде боята, хайде джантите, хайде панасоника, хайде тонколоните, както в багажника, така и на вратите (тва е бутафорно просто) обаче тва с тигровите шарки тип вирсачита и арманита.... геееееееееееее, честно ви казвам... нямам думи. Та за да не съм offtopic - една стотинка няма да дам :)

всеки вкус е различен колега :)
Отговори

CuMo снимка CuMo 17 април 2012 - 19:42

Извинявам се за крайното мнение, но точно този тунинг някак си ми идва в повече. Може би отчасти, че така и не възприех модела - tigra като кола равностойна на калибрата, просто ми идва леко... дамска :) и второ, че този тунинг си го представям на някоя Toyota Supra, Mitsubishi Eclipse, Nissan Skyline или нещо подобно. Другото, което мен лично ме дразни това примерно е боята, с целта си всички да са "индивидуални", те всички станаха еднакви с тоя мат... огромни джанти, които поне според мен не спомагат за визията, да не говорим за динамиката и возията, огромните тонколони - в багажника - може, но това на врата, извинявам се обаче наистина ми стои нетърпимо, "карбона", леопардовите шарки.... (тука вече няколко модни течения се преплитат :D) и накрая като завършек - двигателя - нищо пипнато по него, и от това последното цялата "гъзария" се губи, щото колкото и да се правиш на гъзар, ще спре един бек с някъв голф 2-ка 1.8 и въпреки "тунинга" ще те е одухал още на жълто... това е, което исках да кажа и първия път, само че сега го пообясних :) без лоши чувства :)
Мнението беше редактирано от CuMo: 17 април 2012 - 19:44
Отговори

bobi7474 снимка bobi7474 17 април 2012 - 19:49

Любопитно ми е шофьора на Тиграта за колко време ще се пребие с този волан?
Отговори

sashonikolov снимка sashonikolov 17 април 2012 - 19:58

 CuMo, на 17 април 2012 - 19:42, каза:

Извинявам се за крайното мнение, но точно този тунинг някак си ми идва в повече. Може би отчасти, че така и не възприех модела - tigra като кола равностойна на калибрата, просто ми идва леко... дамска :) и второ, че този тунинг си го представям на някоя Toyota Supra, Mitsubishi Eclipse, Nissan Skyline или нещо подобно. Другото, което мен лично ме дразни това примерно е боята, с целта си всички да са "индивидуални", те всички станаха еднакви с тоя мат... огромни джанти, които поне според мен не спомагат за визията, да не говорим за динамиката и возията, огромните тонколони - в багажника - може, но това на врата, извинявам се обаче наистина ми стои нетърпимо, "карбона", леопардовите шарки.... (тука вече няколко модни течения се преплитат :D) и накрая като завършек - двигателя - нищо пипнато по него, и от това последното цялата "гъзария" се губи, щото колкото и да се правиш на гъзар, ще спре един бек с някъв голф 2-ка 1.8 и въпреки "тунинга" ще те е одухал още на жълто... това е, което исках да кажа и първия път, само че сега го пообясних :) без лоши чувства :)
Абсолютно съгласен.Единствено аудиото изглежда сериозно но всичко свършва до тук.
Вижда се,че е вложен много труд,желание и финанси но понякога това не е достатъчно,но липсата на стил и вкусовите качества на изработилия проекта убиват всичко от веднъж.
Волана предполагам е разработка на някое Пернишко тунинг студио..... :mhihi:

 bobi7474, на 17 април 2012 - 19:49, каза:

Любопитно ми е шофьора на Тиграта за колко време ще се пребие с този волан?
Ако е изкарал курсове в Перник за волана няма да има проблеми :mhihi:
ПП:Всичко над 3000 лева е прекалено много за този автомобил.Ако беше с по-сериозен двигател да има базата за промяна на интериор и екстериор от части става...ама в този си вид просто няма смисъл
Мнението беше редактирано от sashonikolov: 17 април 2012 - 20:00
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 17 април 2012 - 20:05

 CuMo, на 17 април 2012 - 19:42, каза:




Нема за кво да се извиняваш. Това си е твое мнение все пак. Важното е на колегата да му хареса пък и да спазари цената. Винаги може да си оправи леопардовите шарки и каквото и да е. Но като цяло мисля, че колата е добре направена. Това с джантите, мат боята и квото и да е друго си е индивидуално за всеки. Всяко време си има модата като светещите пръскалки, комарниците на решетките и тн. Но всичко това може да се изчисти, ако си прецени собственикът на колата. Тя се прави по индивидуален вкус все пак :) Пак казвам, че колата винаги може да търпи промени за в бъдеще! Важното е, че има основа, за да гради нагоре още.
Отговори

debeliq снимка debeliq 17 април 2012 - 20:18

То за Тигрето има и тема в тунинга,на колега от форума е :biggrin:
http://www.opelclub....showtopic=97207
Мнението беше редактирано от debeliq: 17 април 2012 - 20:21
Отговори

MARTECA снимка MARTECA 17 април 2012 - 20:19

Не съм фен на тунинг изпъмненията, ноо тази тигра е направена много грамотно според мен! Има "ламбо" врати, хубаво аудио, джанти, брони, боя - всичко е изпипано на пръв поглед.Аз лично си мисля, че колата няма да е дадът по 5 хилки и реално си струва. Много от нас знаят какво е да набиваш пари в една кола!
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 17 април 2012 - 20:39

Абе не че нещо, ама.. за кви Голф 2-ки, за кви 5 леа приказвате !? Тая кола не е правена да се дърпа по светофарите ЯВНО! То ако ЗА това.. да бяха набутали тия пари в двигателния отсек, не за музика и оптика!

п.п. Забелязахте ли женския крак на една от снимките.. явно колата си е пичеловка и тва е.. :loser:
Отговори

Opel_Astra_G снимка Opel_Astra_G 17 април 2012 - 20:46

Този колега ще и иска над 5 000 лв гарантирам ви!
Отговори

ГостДандека_* 17 април 2012 - 21:31

Много се е заиграл.доста добре изглежда-кола за 18 годишни .Да ходи по ущелиштата да свая ученички :pardon: а за цена можеби 5-6 хилно не повече от 7 .... :drinks:
Отговори

Van Bicepsa снимка Van Bicepsa 17 април 2012 - 21:34

 DALGONSKi, на 17 април 2012 - 20:39, каза:

Абе не че нещо, ама.. за кви Голф 2-ки, за кви 5 леа приказвате !? Тая кола не е правена да се дърпа по светофарите ЯВНО! То ако ЗА това.. да бяха набутали тия пари в двигателния отсек, не за музика и оптика!

п.п. Забелязахте ли женския крак на една от снимките.. явно колата си е пичеловка и тва е.. :loser:

колата според мен си заслуважа наистина е красива
Отговори

Erdoto снимка Erdoto 17 април 2012 - 23:00

Тази кола през зимата ще е истински снегорин :icon_wink2:
Но се пак евала за положения труд по нея.
Готина е
Отговори

Vectra Rulzz снимка Vectra Rulzz 17 април 2012 - 23:12

И на мен ми харесва.Може би малко не ми допадат волана и колоните по вратите ,но иначе си е супер.
Браво!
Мнението беше редактирано от Vectra Rulzz: 17 април 2012 - 23:15
Отговори

debeliq снимка debeliq 18 април 2012 - 08:24

И аз мисля че е направена добре,с мерак дет се вика.Не съм фен на Тигрите но момчето е вложило доста труд в нея,евала за което <_<
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg