Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Русе

Попитайте за сервиз или магазин в Русе в тази тема

Shegor снимка Shegor 04 октомври 2009 - 18:59

Колеги,имам едно малко проблемче....да ме упътите къде мога да отида,за да ми сменят радиаторчето на парното,защото за пореден път протече и сега ще ходя да купувам ново.Но тъй като нямам време да се занимавам с него искам да го занеса в сервиз и там да се оправят.
Отговори

Petsata снимка Petsata 05 октомври 2009 - 20:18

 Shegor, на 04 Oct 2009, 07:59 PM, каза:

Колеги,имам едно малко проблемче....да ме упътите къде мога да отида,за да ми сменят радиаторчето на парното,защото за пореден път протече и сега ще ходя да купувам ново.Но тъй като нямам време да се занимавам с него искам да го занеса в сервиз и там да се оправят.


В сервиза над ОМВ в дружба - наши хора са и съм говорил с тях за опелджии по хубави цени да има. Бачкат добре - ако решиш звънни един телефон да им се обадя !
Отговори

shumi снимка shumi 27 октомври 2009 - 06:00

 TITAN, на 17 Jul 2009, 14:00, каза:

Аз бих ти препоръчал TEXTAR или FERODO , от доста време карам с такива и съм доволен,а да спреш 150 кончета ти треат добри накладки.

:newsm05_41:


аз искам да попитам колко километра издържат тези щото моите не издържат повече от 30 000
Отговори

Гостsiska1709_* 19 ноември 2009 - 20:59

Привет колеги...още съм нова тук, но чета с интерес....та въпросът ми е - Карам Фронтера, и имам нужда от претапициране - ако някой може да ми даде съвет, за някое място, ще съм му много благодарна. :naughtynono:
Поздрави

С. Петрова
Отговори

BlackEagle снимка BlackEagle 19 ноември 2009 - 21:33

Колежке, пробвай в бившия сервиз на лада. Намира се между КАТ и мототехника. Миналата лято си занесох Вектра-та там и ми свършиха супер работа
Отговори

ivailo06 снимка ivailo06 20 ноември 2009 - 10:32

 siska1709, на 19 Nov 2009, 20:59, каза:

Привет колеги...още съм нова тук, но чета с интерес....та въпросът ми е - Карам Фронтера, и имам нужда от претапициране - ако някой може да ми даде съвет, за някое място, ще съм му много благодарна. :naughtynono:
Поздрави

С. Петрова


Пуснал съм ти точните координати на ЛС. Момчето ми прави волана, скоростен лост и ръчна спирачка, пипа доста добре :drinkin:
Отговори

Гостsiska1709_* 20 ноември 2009 - 12:35

Благодаря Ви колеги, непременно ще проверя :naughtynono:
Отговори

Elvis снимка Elvis 21 ноември 2009 - 11:30

Добре дошла във форума :naughtynono: Предлагам да провериш и ето тези хора http://www.lucky-cars.hit.bg/ - намират се на улица 'Видин" и "Мария Луиза". Чувам добри отзиви за тях. Не съм им ползвал услугите, но сигурно си струва да ги провериш.

Поздрави
Отговори

Krisko снимка Krisko 29 ноември 2009 - 13:57

Колеги къде в Русе има магазин в който породават точно такова фолио Публикувано изображение

Благодаря :mhihi:
Отговори

Krisko снимка Krisko 01 декември 2009 - 21:19

Хайде бе колеги кажете къде има такова фолио или поне подобно :love_opel:
Отговори

ReapeR снимка ReapeR 01 декември 2009 - 21:40

 Krisko, на 29 Nov 2009, 13:57, каза:

Колеги къде в Русе има магазин в който породават точно такова фолио Публикувано изображение

Благодаря :love_opel:


На Борисова, магазина който е до заведение "Торнадо" мисля че се казваше, отиди там и провери. Ходих преди няколко дена за едни стелки да търся и мисля че видях такова фолио, като търсих за затъмняване на прозорците.
Отговори

Krisko снимка Krisko 01 декември 2009 - 22:57

Благодаря колега утре ще проверя :love_opel:
Отговори

Slash снимка Slash 04 декември 2009 - 09:44

Колега със сигурност такова фолио има при "Геко".Те са ми доставчици и гарантирам.При тях обаче има два вида - едното е от 5 лева а другото от 100 лева квадратен метър.Както вече спорих с Maiky ( :pardon: ) едното е имитация а другото за мен са си истински карбониви влакна.Поздрави!!!

П.П. Магазина се намира на спирка Чайка.Там където затвориха движението и сега е отдолната страна.На тази улица е.Магазина е то4но на ъгъла на едната от пресечките.
Отговори

Krisko снимка Krisko 05 декември 2009 - 13:30

 ReapeR, на 01 Dec 2009, 21:40, каза:

На Борисова, магазина който е до заведение "Торнадо" мисля че се казваше, отиди там и провери. Ходих преди няколко дена за едни стелки да търся и мисля че видях такова фолио, като търсих за затъмняване на прозорците.



Днеска ходих но за мой късмет имаше само жълто и чарвено :mhihi:

 Slash, на 04 Dec 2009, 9:44, каза:

Колега със сигурност такова фолио има при "Геко".Те са ми доставчици и гарантирам.При тях обаче има два вида - едното е от 5 лева а другото от 100 лева квадратен метър.Както вече спорих с Maiky ( :mhihi: ) едното е имитация а другото за мен са си истински карбониви влакна.Поздрави!!!

П.П. Магазина се намира на спирка Чайка.Там където затвориха движението и сега е отдолната страна.На тази улица е.Магазина е то4но на ъгъла на едната от пресечките.


Благодаря ти колега тия дни и там ще пороверя :icon_wink2:
Отговори

Krisko снимка Krisko 09 декември 2009 - 20:16

Взех си фолио от "Геко" (от евтиното :newsm05_41: ) само трябва да намеря време да го сложа :mhihi:
Отговори

Slash снимка Slash 11 декември 2009 - 09:32

 Krisko, на 09 Dec 2009, 20:16, каза:

Взех си фолио от "Геко" (от евтиното :mhihi: ) само трябва да намеря време да го сложа :mhihi:



Хайде слагай го и давай снимков материал да видим :newsm05_41:
Отговори

ReapeR снимка ReapeR 13 декември 2009 - 17:14

Колеги, имам една питанка - някой може ли да ми драсне едно ЛС и да ми обясни къде мога да отида и да ми монтира МИД, понеже съм с ТИД и да ми каже евентуално колко парички долу горе ще ми излезе ???

Благодаря предварително и поздрави :thu:
Отговори

Гостsiska1709_* 22 декември 2009 - 13:33

Колеги искам да попитам, къде мога да отида да ми монтират ксенона, че сама не бих и си помислила да опитвам... :mhihi:
Мнението беше редактирано от siska1709: 22 декември 2009 - 14:07
Отговори

Petsata снимка Petsata 23 декември 2009 - 20:44

С каква крушка е ксенона - ако е с H1 или H7 мога да ти го сложа обаче ако е H4 мисля че горе на разградското в сервиза за автоелектрониката.
Отговори

Гостsiska1709_* 24 декември 2009 - 10:04

Там сменяли, ако е купен от тях...иначе е H4
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg