Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ascona

Ascona C - Табло от Kadett

НИКСАНА снимка НИКСАНА 14 април 2010 - 22:25

Здравейте колеги! Имам 1 питане интересува ме става ли табло (километража и оборотомера ) от Кадет за Аскона намерил съм дигитално табло за Кадет но аз карам аскона та ми се видя външно същото и ме интересува ще стане ли и как точно се връзва за да отчита километрите обороти и така нататак моито оригиналното е със жило това по същия начин ли е или... ? :mhihi:
Отговори

Гостpeshokn_* 21 април 2010 - 02:08

Ще преместя темата в Ретро раздела, защото понастоящем в Интериор няма отговор. Предполагам колегите в Ретро ще могат да ти отговорят.
Отговори

30e снимка 30e 21 април 2010 - 08:15

Нямам идея а и не мисля че хората каращи Ретро могат да му отговорят, както мисля че и темата не е за тук. По скоро да прегледа темите в "Колите на форума", мисля че Пацолинчо беше набутал кадетов дигитал, а и там Све и Сашо ще му помогнат !

Все още са млади тез Асконки а дори и не са със :icon_wink2:
Отговори

Stranger снимка Stranger 21 април 2010 - 08:26

Дигитал от кадет, става без никакъв проблем на Аскона С.Виждал съм 3 такива направени, дори мога да ти дам телефон на човек, който може да ти я направи
Отговори

teac снимка teac 27 април 2010 - 11:37

Естествено, че става. Даже мисля, че няма нужда от преправяне на пластмасите. Намираш си един датчик за скоростта към скоростната кутия (диференциала) и си ти.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg