Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Проблем с тигра колеги помагайте !

Broker снимка Broker 31 октомври 2007 - 01:23

По точно ситуацията е следната давам на контакт след това въртя ключа за да стартирам двигателя без разултат(леле стартер :( ми дойде на ъкъла...) втори опит запали от раз...следва пътуване около 20 тина километра.Оставаме колицата на паркинга всичко точно.
Връщаме се ръчкам ключа опитвам се да стартирам няма резултат нито следа от опит да завърти двигателя...връщам контакта,повтарям опита и БУМ блокира на КОНТАКТ и няма мърдане,свалихме всички кори зад волана и остана само металната обвивка на стартовият ключ или както се води там... палене само с бутане гасиме на скорост...сервизите тук едни нямат желание или възможност да решат проблема други пък ми дават часове за към края на седмицата.
Така да се каже съм в безизходица всякаква информация за остраняване на проблема или какво го е причинило ще ми бъде от полза,с две думи съм в безизходица за момента,единственото което ми идва на ум е да изкарам буксите и да се направи един импровизиран бутон за запалване но не ми се иска от естетична гледна точка ....
Мерси предварително на отзовалите се!
Отговори

влади снимка влади 31 октомври 2007 - 08:11

колега имал съм подобен проблем и затова виж плочката на контактния ключ -струва десетина лева нова .
Отговори

Miro снимка Miro 31 октомври 2007 - 08:33

 влади, на Oct 31 2007, 10:11 AM, каза:

колега имал съм подобен проблем и затова виж плочката на контактния ключ -струва десетина лева нова .

Привет!Да,колегата Влади е прав-клемореда е виновен!Аз преди два дни изпатих,взех си нов за 14лв,смених го и сега няма проблем!Направи го и ти!Успех!
Отговори

Broker снимка Broker 31 октомври 2007 - 14:22

мерси колеги днес ще го мъчим.
поздрави
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg