Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

яз. Въча

Тази тема е заключена

vectra снимка vectra 24 януари 2007 - 00:02

Ееееее ивчо страшен си брат. снимките къртят!А аз също съм навит ама всичко зависи от това кога са ми изпитите, че сега ми е времето да си дам зор...ако тогава може се надявам да съм сред групата...
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 24 януари 2007 - 00:37

кака, пиши ме и мен!
Отговори

kabby снимка kabby 24 януари 2007 - 09:26

Като гледам списъка .... мен ме пиши като двама.
Дай инфо все пак къде може да се спи .. координати .. цени .. такива работи.

Освен това - хубаво е да се обади някой и да разпита за места.
Ако имате проблеми с организирането - кака ще ви каже как се правят нещата.
Отговори

FIREMAN снимка FIREMAN 24 януари 2007 - 09:55

И Пловдивско присъствие ще има ! тази неделя ще агитирам другите , пък ако неискат аз идвам сам ! :b010:
Отговори

mcfistell снимка mcfistell 24 януари 2007 - 10:17

FIREMAN, на Jan 24 2007, 10:55 AM, каза:

И Пловдивско присъствие ще има ! тази неделя ще агитирам другите , пък ако неискат аз идвам сам !  :b010:
 

Значи сме минимум двама от Филибето :angry: . Бях се притеснил че няма други желаещи от Пловдив. В неделя ще кажем и на другите ако случайно не са забелязали темата и дано станем повечко.
Отговори

Иво снимка Иво 24 януари 2007 - 10:38

Ако може колегата Степо да каже възмовностите за спане. Аз предлагам хотел Чилингира. Двойна стая+ закуски е 40лв и хотелчето си го бива. В ресторанта цените също са добри. Има още едно хотелче, което не знам как се казва. А също би било яко ако наемем някой от понтоните (тея къщички във водата).
Отговори

PeteRHR снимка PeteRHR 24 януари 2007 - 11:21

Ето го пътя:
София - Михалково

Незнам коя точно е крайната цел, но до с.Михалково е 172км по GPS-a.
Наистина природата там е много хубава. Но трябва да се отиде средата или края на пролетта.
Наблизо са Ягодинската пещера и Дяволското гърло.

Малко снимки:
Публикувано изображение

Публикувано изображение


И на пътя:
Може да се кара, но внимателно.
Публикувано изображение

Публикувано изображение


А това са снимки от строежа:
С тези камиони превозват изкопаната пръст и камъни. Предните им гуми не завиват, а са като фадрома, по средата има мека връзка и камиона се сгъва и така завива.
Публикувано изображение


В момента се прави обходен път, заради новия язовир. Но обходния път е малко преди язовира, някъде около Михалково и стига до Девин.
Отговори

compacta снимка compacta 24 януари 2007 - 17:40

Като гледам пътя значи сме с на Емпорио вектрата :angry:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 24 януари 2007 - 17:42

Пътя и в София е същия, така че не е голяма болка :angry: :flag: :25: Аз също съм 100% за! :dancin:
Отговори

FIREMAN снимка FIREMAN 25 януари 2007 - 11:58

Колеги да мислим дата и да се организираме и да певземем язовира ! :flag: :angry: :25:
Отговори

Иво снимка Иво 30 януари 2007 - 15:45

Датата е лесна, стига да се знае предварително поне 2 седмици. Нека някой, които има път натам или не живее много далече да каже къде може да се настаним
Отговори

The_Hobbit снимка The_Hobbit 30 януари 2007 - 16:22

Като уточните датата ме пишете и мене. Колкото до пътя...аз щом със спортно окачване оцелях там няма страшно :) Чилингира е много добро , но скъпо хотелче, на понтоните също не е от най-евтините места , но който си има палатка мисля , че ще е най-добре.Също така мога да препоръчам маршрут който е в пъти по-хубав.През Пампорово пътя е по-дълъг , но и по-добър.Лошото почва от яз.Въча надолу към Кричим.Минавал съм за последните 4 месеца поне 10 пъти оттам.
Отговори

Gal снимка Gal 30 януари 2007 - 16:22

Била съм там преди години на понтон на едни познати, много яко. От страната на паметника правеха ремонт на една голяма станция, май пионерски лагер е било едно време. Сега би трябвало да е хотел и то приличен...не съм сигурна до къде са стигнали. Ще направя справка с нета.

http://www.snimka.bg...?album_id=48208
Тук има някои неща...онова било почивна станция...има и описание, продължавам с търсенето:)
Намерих и за няква Villa Casanova 0899 994 616, ново било, на няколко месеца и 50 лева за стая, нещо такова...
Отговори

coper снимка coper 31 януари 2007 - 13:28

Gal, на Jan 30 2007, 04:22 PM, каза:

Намерих и за няква Villa Casanova 0899 994 616, ново било, на няколко месеца и 50 лева за стая, нещо такова...
 



http://www.villacazanova.com/

http://www.journey.b...l.php?hotel=530

http://chilingira.hit.bg/ като гледам тук ще поберат не повече от 25 човека

Може да избереме хижа, дата и да запазиме места.....
Отговори

kabby снимка kabby 31 януари 2007 - 14:39

басейн ! :bou: :25: :bou: :25: :bou: :25: :bou: :25: :bou: :3: :bou: :3:

хайде давайте да решим къде ще е, после точна дата /предлагам да е по топло //заради басейна//.

Адски се навих да ида до това място.
Отговори

Emporio снимка Emporio 31 януари 2007 - 23:06

compacta, на Jan 24 2007, 06:40 PM, каза:

Като гледам пътя значи сме с на Емпорио вектрата  :25:
 


хахааах така лиииииии,Емпорио ще си помисли келеш с келеш :25: :25:

за мястото мисля,че всичко е до условията там, на Сливек се получи добре,така че ако се доближим до тези условия ще е добре :25: някой с повече наблюдения,нека прецени фактор цена/качество и направо да минаваме на избор на дата,че вече не ме свърта :b010:
Отговори

Гостanarki_* 01 февруари 2007 - 20:52

anarki, на Jan 23 2007, 07:05 PM, каза:

Евала щом става винаги яко;) Тва трябва да се чува:)
Отивам аз утре вечерта за Пловдив да си оправям Скапаната Астра и ако всичко протече по план другата сряда на сабирането ще и изкарам буталата;)))
Да видим тези опели варвят ли или Не;) ХИХИХИ
 

Да да, скасах ангренажен ремък и аз не знам защо и както винаги плановете са кофти нещо и са само за оптимисти.
Ще се радвам мн ако може да се усъществи такава среща някаде извън шумния град.
Ще е яко !!!! Успех! Ще следя темата.
Отговори

coper снимка coper 01 февруари 2007 - 22:31

И Аз съм фрее душко, ако някой съобразява нещо да казва за дати..... Стягаите се бой войводки :)
Отговори

hadjiatabg снимка hadjiatabg 02 февруари 2007 - 08:58

На яз.Въча (Бившия Антонивановци) има почивна станция не е лукс но става има, бар ,нещо като ресторант площадки за игра даже и басеин затова моят съвет е да се ходи там лятото,последно нощувката беше около 20 лв.в стаите има и санитарен възел така че става.Тъй като съм от Кричим мога да попитам как точно стоят нещата.Ходил съм там доста пъти и ставало готин купон. Вилата е много малка даже мисля че не ма стаи за спане.При Чилингира (бившата Антон Спиридонов) също е готино там има стаи за спане но е малко скъпичко .По точно инфо след неколко дни . :b010:
Отговори

Celica снимка Celica 02 февруари 2007 - 09:27

PeteRHR, на Jan 24 2007, 11:21 AM, каза:

Наблизо са Ягодинската пещера и Дяволското гърло.

 


ако са наблизо.... то значи че и Пампорово е наблизо????? :bou: :thu:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg