Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общо за интериора,купето и екстериора на нашите Опели

Автотенекеджия в София

FuZ10n снимка FuZ10n 12 април 2010 - 19:05

Здравейте колеги, искам да попитам дали знаете някой добър автотенекеджия в София... ако може по-близо до Студ. град... също така ако можете да ми кажете колко горе-доло струва едно изчукване, да речем примерно на врата... питам, защото ако ми се наложи да знам къде да ходя... мерси предварително на отзовалите се... :)
Отговори

tonkata92 снимка tonkata92 12 април 2010 - 19:17

Мога да ти кажа тенекеджия в Плевен.........
Тук в София, мисля че Бижо Бижев предлага такава услуга (има го в платените обяви). Но това, което наблюдавам е търсенето на съответната част (врата, калник, капак) в цвета на колата, излиза по-евтино отколкото да се плаща за ремонт и боя. Лично мое мнение.
Отговори

vectra_rules снимка vectra_rules 12 април 2010 - 23:28

Сервиза на Софавто - ще я напраявт както трябва, ама цената ще гони цената на колата ти. Сервиз Изток - в началото на Г.М Димитров от колелото на 4-ти километър веднага в вдясно - също е вариант, но и те не взимат ефтино. Като цяло в София цените са други, затова търси някои познат там или вариант да я правиш в Плевен (не че и тука има кой да я направи както трябва де). Едно време имаше един майстор, който работеше в една от преките преди семейните, но не се сещам как да ти го обясня. Незнам обаче дали още е там или "строителството" в Ст.град го изгони и него, работеше в два гаража - в единия ремонтираше в другия пръскаше - мърлява история. От колегите - питай колегата veseliq roger , AlexMav или някой който пръска в София - ще с ориентираш по темата за бояджийски въпроси. И аз като колегата по-горе си мисля че майсторите вече рядко се наемат да изчукват, поради две основни причини -1. веднъж деформиран детайла, трудно се възстановява в първоначалния му вид, поради вътрешните напрежения в метала.Това налага употребата на кит(понякога повече от колкото трябва).И след време кат се напука пак се връщаш в изходна позиция.2. цената на една врата и един калник вече е такава, че не си заслужава да се изчуква - просто времето за едно изчукване е горе долу колкото подготовка на 2-3 готови детайла,които са си чисти пари за майстора.Най-чистия ти вариант е да обиколиш моргите и да намериш детайли в цвета на колата.,една паста и си ти. Пък когато имаш време я карай на бояджия.
Отговори

RaCeR_BoY снимка RaCeR_BoY 13 април 2010 - 01:23

Колега и какво му е мърлявото на това че боядисваш в гараж? Да не би само в камера да става хубаво? И аз пръскам в гараж, но досега рекламаций и оплаквания и недоволства не съм имал от клиенти :icon_wink2: И на двора да е, добър ли е бояджията ( разбира ли си ги нещата и да си има ръка на бояджия ) нещата се получават.

Нито се заяждам нито каквото и да било, просто казвам че и в гараж става Перфектно боядиване :shok:
Отговори

FuZ10n снимка FuZ10n 13 април 2010 - 07:27

Мерси колеги... като цяло ми е ясно за цените в София... дано да не се случва, па ако се случи, ще се поразровя в Yellow Pages... Дано ако се наложи, да не ме издрусат много... :icon_wink2:
Отговори

genzlat1 снимка genzlat1 04 май 2010 - 03:42

Брях, допреди не толкова много години,почти не бяхме чували за такива камери , как тогава ги боядисвахме нашите возила ?- и пак така, как ги
изправяхме смачканите ламарини / тогава нямаше такива готови елементи , та дори и в същият цвят / , без да остава вътрешно напрежение на
ламарината и да се напуква намазания кит ? А каква е гаранцията , че новозакупения елемент не е целият изграден от кит с една идея
преди напукването ?

Поздрави и успехи.........
Отговори

Dilqnps снимка Dilqnps 23 август 2010 - 12:18

Да попитам за Пловдив или Пловдивско дали знаете някой майстор дето си разбира от работата,че ме одраска един бус и искам да си оправя колата...Предварително благодаря!!
Отговори

Лексус снимка Лексус 12 ноември 2014 - 10:11

Препоръчайте тенекеджия и бояджия за София или Плевен за смяна на прагове, задни вежди и гърловина на резервоара с цялостно боядисване на Астра. Ако може с отзиви и цени.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg