Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Kadett E

Kadett E - Интеграция на табло от Astra F

NetBuster снимка NetBuster 06 юни 2005 - 19:26

Здравейте,
Възможна ли е смяна на таблото на Кадетт Е, с такова от Астра. Говоря за цялото табло - от врата до врата.
Чувал съм, че можело.
Интересното е дали дигиталното табло от Кадетт-а ще пасне?
И ако е възможно всичко това, колко ще струва?

П.С. Писнало ми е от сегашното скърцащо табло.
Отговори

hitler снимка hitler 07 юни 2005 - 17:51

Пасва перфектно и става невероятно добро!! видях го на живо на един такъв кадет и е без коментар... Комбинацията е пълна заедно със астовите огледала ,които също пасват добре.
Отговори

NetBuster снимка NetBuster 07 юни 2005 - 20:23

A цената на такова табло от морга, колко е?
Отговори

idefix снимка idefix 08 юни 2005 - 08:00

NetBuster, на Jun 7 2005, 06:23 PM, каза:

A цената на такова табло от морга, колко е?

само таблото няма да ти сварши работа !
иначе таблото само е около 150 - 190лж по моргите
трябва ти още вътресхното тяло .. врътките за парното .. въздуховоди
и тогава вецхе отива кам 300-500лж .. само за таблото комплект
Отговори

EmperoR снимка EmperoR 08 юни 2005 - 18:33

Аз тая идея за таблото я имам от сума си време (кадет д) и решението според мене е ударена отзад азтра. Предполагам 4е за окола 1000 1500лв ще намера такава. Хубавото е 4е ще хвърля всичко от астрата в кадета. Имам снимки и е супер яко, но на живо още не сум виждал :unsure:
Отговори

ka3aka снимка ka3aka 12 август 2005 - 15:01

имам една астричка комби ама в момента прилича на кабрио понеже се обарнах по таван таблото и е здраво и ако не мога да я продам ще си модернизирам кадетчето дано се получи нещо ефектно! :beer:
Отговори

Pingelov_Junior снимка Pingelov_Junior 13 декември 2005 - 18:16

Здравейте!Отскоро карам Кадет и ме интересува дали може да се заменят само уредите \скоростомер и т.н.\ с такива от Астра.Благодаря предварително
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 13 декември 2005 - 18:18

Jack_Daniels, на Dec 13 2005, 06:16 PM, каза:

Здравейте!Отскоро карам Кадет и ме интересува дали може да се заменят само уредите \скоростомер и т.н.\ с такива от Астра.Благодаря предварително
<{POST_SNAPBACK}>

С много прерправяне може и да стане. Мен ако питаш - по добре си сложи една дигиталка от Кадрт ГСи.
Отговори

Владо снимка Владо 13 декември 2005 - 18:39

NetBuster, на Jun 7 2005, 09:23 PM, каза:

A цената на такова табло от морга, колко е?
<{POST_SNAPBACK}>



за 70лв ще ти го дам в добро състояние , имам и всичко друго - врътки парно, цяло парно , централна конзола , жабка (май имаше 2) и тн

за 200лв ще ти дам всичко дет ти трябва

Иначе има и други теми по въпроса , пасва перфектно и ефекта е мноо як - подмладява с поне 5 години :flag: :flag: :beer:
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 13 декември 2005 - 19:03

Цитат

подмладява с поне 5 години   


ама и тенекията ли :D :D
Отговори

Dian4o снимка Dian4o 13 декември 2005 - 20:30

до колкото знам на Кадет Д пасва идеално... имам и снимка. Само дето в края си таблото, до пантите на вратата свършва и трябва да се удължи (ако zoom-нете снимката ще видите...), но това да е проблема... смятам че е много добро :)
Публикувано изображение
Отговори

Commodore_69 снимка Commodore_69 13 декември 2005 - 22:44

Вярно, че темата е за Кадет Е, но някои от вас трябва да помнят темата за един супер грозно накичен Кадет Д, от Хасково май беше, на който единственото хубаво нещо му беше таблото от Астра. Не мога да намеря темата, за да пусна снимката, но аз лично страшно много харесах резултата! Става перфектно! :flag: :flag: :beer:
Отговори

Иво снимка Иво 18 декември 2005 - 22:59

ето я:
http://www.opelclub-...?showtopic=5727
Отговори

Жоро снимка Жоро 19 декември 2005 - 09:13

Dian4o, на Dec 13 2005, 09:30 PM, каза:

до колкото знам на Кадет Д пасва идеално... имам и снимка. Само дето в края си таблото, до пантите на вратата свършва и трябва да се удължи (ако zoom-нете снимката ще видите...), но това да е проблема... смятам че е много добро :)

Аз съм виждал едно така направено кадетче и мн. радва! Не съм видял да е удължавано! А тая снимка като я зумна....
Отговори

krasio123 снимка krasio123 09 август 2006 - 23:29

Искам да ви попитам става ли табло на Astra на Kadett защото сподет мен са еднакви ама се пак да попитам...Ако някой го е сменял нека каже :)
Отговори

Vassil снимка Vassil 10 август 2006 - 00:07

С малко работа и много желание всичко става. И между другото, не ги преценявай на външен вид само ;)
П.С. Няма ли да ти е по-добре с една Дигиталка :devil-smiley-019:
Отговори

krasio123 снимка krasio123 10 август 2006 - 02:21

Не аз имах предвид да сменя цялото табло не само километража.И ако става колко ли ще е едно табло за Astra ?
Отговори

Vassil снимка Vassil 10 август 2006 - 02:35

Тц! Малко съм тъП, сорри. Иначе става, Да. Има доста кадети с Астрови табла и изглеждат мнооооого яко определено! Незнам обаче процедурата точно каква е и колко струва. Разгледай в моргите :devil-smiley-019:
Отговори

jelqzkov снимка jelqzkov 10 август 2006 - 07:08

да аз сьм виждал на снимки кадети с астрови табла даже имаше едн накоято беше сложено таблото а на мястото на стандартните уреди беше сложена една дигиталка както беше направил един клега тука от форума не неговата вектра мног одобре се беше получило
Отговори

krasio123 снимка krasio123 10 август 2006 - 09:39

Казаха ми че цялото табло е кат 200 лв и там вече колко ще ми земат да прекачът кабелите и другите му работи ама мисля че 300 лв ще ми излезе всичко :devil-smiley-019:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg