Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Велико Търново

Попитайте за сервиз или магазин във В. Търново в тази тема

Semo снимка Semo 05 февруари 2008 - 00:53

Здравейте колеги, как я карате, доста време отсъствах и идвам с "прясно" предложение. Понеже онази вечер мярнах колегата Захари :kuku: пред цба-то и му скивах готските стопове, та предлагам ако имате нужда от фарове или стопове за опелите били те сток или кристалки някФи имам човек в "любимата" ХоладиЪ който пътува всяка седмица и баща му бачка в автоморга има "работки" на достъпни ценички :fire: . Ако някой има нужда сФиркайте. :wall:
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 05 февруари 2008 - 11:32

 Semo, на Feb 5 2008, 12:53 AM, каза:

Здравейте колеги, как я карате, доста време отсъствах и идвам с "прясно" предложение. Понеже онази вечер мярнах колегата Захари :kuku: пред цба-то и му скивах готските стопове, та предлагам ако имате нужда от фарове или стопове за опелите били те сток или кристалки някФи имам човек в "любимата" ХоладиЪ който пътува всяка седмица и баща му бачка в автоморга има "работки" на достъпни ценички :fire: . Ако някой има нужда сФиркайте. :wall:



А ангели дали ще има ? и си търся джанти 16 цола с горе доло добри гуми ... ако може и снимки да прати първо ... :wall:
Отговори

RIGHT_CHOICE снимка RIGHT_CHOICE 08 февруари 2008 - 14:34

И мен ме интересуват цени на лети джанти само,че 14" + снимки естествено :bou:
Отговори

angel_vichev снимка angel_vichev 10 февруари 2008 - 09:52

Дали да не отворим нова тема за Автоалармите и магазините за монтаж!Фирми, Цена, Качество!
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 10 февруари 2008 - 10:45

 angel_vichev, на Feb 10 2008, 09:52 AM, каза:

Дали да не отворим нова тема за Автоалармите и магазините за монтаж!Фирми, Цена, Качество!


Ами може да пишеш и в тая мисля че тук е мястото ...
Отговори

Tank снимка Tank 20 февруари 2008 - 11:10

Молба,ако некой знае отгде моа а си закупа капачка за десния праг(предна) за Astra G :3: <_< .Ко щете ми вервайте у секой магазин съм влезнал у ВТ нема и нема дагоеба.Или ко некои знае по моргите де има ХАСТРА ГЪ или кои мое да ми сътвори такава капачка.Ако некои ми донесе такава,му давам 15лв. без да питам от де я е взел. :3:
Отговори

Semo снимка Semo 21 февруари 2008 - 17:38

Здравейте отново значи страшно се извинявам за темата по-горе щото моя човек с частите малко катастрофира и се нуждае от операцийка това онова и нещата малко ще се уталожат, за което искрено се извинявам !!! :3:
И колега Vectra_777 мноу яки джантите брат, честно може да ти ги фепя някой път. Слагай секретни болтове ала бала !
<_<
Хайде със здраве и на пролет ще съм готов с омегата и идвам да се мачкаме !!! :3:
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 21 февруари 2008 - 22:45

 Semo, на Feb 21 2008, 05:38 PM, каза:

Здравейте отново значи страшно се извинявам за темата по-горе щото моя човек с частите малко катастрофира и се нуждае от операцийка това онова и нещата малко ще се уталожат, за което искрено се извинявам !!! :thu:
И колега Vectra_777 мноу яки джантите брат, честно може да ти ги фепя някой път. Слагай секретни болтове ала бала !
:cen:
Хайде със здраве и на пролет ще съм готов с омегата и идвам да се мачкаме !!! :thu:

:cen: Мерси мерси секретни тази седмица ще сложа чи мн пипат .... :thu:
Отговори

RIGHT_CHOICE снимка RIGHT_CHOICE 22 февруари 2008 - 09:12

Някой знае ли къде качествено във Велико Търново могат да ми сменят волана на астрата?
Отговори

Semo снимка Semo 22 февруари 2008 - 13:20

Ти дай волана пък и аз мога да ти го сменя качествено !!! :thu:
Отговори

Semo снимка Semo 22 февруари 2008 - 14:31

 Tank, на Feb 20 2008, 11:10 AM, каза:

Молба,ако некой знае отгде моа а си закупа капачка за десния праг(предна) за Astra G :thu: :thu: .Ко щете ми вервайте у секой магазин съм влезнал у ВТ нема и нема дагоеба.Или ко некои знае по моргите де има ХАСТРА ГЪ или кои мое да ми сътвори такава капачка.Ако некои ми донесе такава,му давам 15лв. без да питам от де я е взел. :thu:


Тая капачка аджеба от патрулка става ли бе брат? Ако става мога да ти чопна една :cen:
Отговори

Tank снимка Tank 22 февруари 2008 - 18:05

 Semo, на Feb 22 2008, 02:31 PM, каза:

 Tank, на Feb 20 2008, 11:10 AM, каза:

Молба,ако некой знае отгде моа а си закупа капачка за десния праг(предна) за Astra G :non: :cen: .Ко щете ми вервайте у секой магазин съм влезнал у ВТ нема и нема дагоеба.Или ко некои знае по моргите де има ХАСТРА ГЪ или кои мое да ми сътвори такава капачка.Ако некои ми донесе такава,му давам 15лв. без да питам от де я е взел. :cen:


Тая капачка аджеба от патрулка става ли бе брат? Ако става мога да ти чопна една :thu:


Остави,има желание. :non: Неска си срещу дваесе уева си закупих 1брой такава и си я турнах :thu: .Мерсйъ ти се пак.Ти пак можеш да си набереш дефицитни капачки от патрулките-никаде ги няма :thu: :thu: :thu: .
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 09 март 2008 - 22:41

Здравейте колеги, интересува ме някой може ли да ми каже приблизителна цена на АГУ за мойта кошница :) - Астра Ф 1.6моно. Мерси предварително.
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 09 март 2008 - 22:47

 Milislavov, на Mar 9 2008, 09:41 PM, каза:

Здравейте колеги, интересува ме някой може ли да ми каже приблизителна цена на АГУ за мойта кошница :) - Астра Ф 1.6моно. Мерси предварително.



400-500 лева Като тръгнеш нагоре към кат в дясно има един гараж където зареждат пожарогасители , след него няколко гаража има друг гараж за твойто въпросче въри питай най добре там.Чувал съм добри думи за човека там ... :unsure:
Отговори

RIGHT_CHOICE снимка RIGHT_CHOICE 20 март 2008 - 13:34

Момчета,колеги кажете къде във ВТ да отида да ми сменят волана,че съм бесен вече :19a: всичко е купено монтаж и малко жичкаджийска работа са необходими като цяло.Ако знаете някой свестен,който ще свърши работата моля кажете ми пък следващия път като се видим ако съм с новия волан ще поливаме :blink:.
Отговори

Tank снимка Tank 20 март 2008 - 13:58

 Red_Beauty {Astra}, на Mar 20 2008, 12:34 PM, каза:

Момчета,колеги кажете къде във ВТ да отида да ми сменят волана,че съм бесен вече :19a: всичко е купено монтаж и малко жичкаджийска работа са необходими като цяло.Ако знаете някой свестен,който ще свърши работата моля кажете ми пък следващия път като се видим ако съм с новия волан ще поливаме :blink:.


Къф па толко ти е воланя, че па да не мое се смени дагоева?Да те заведа щи ти го сменят за 10уева.
Отговори

RIGHT_CHOICE снимка RIGHT_CHOICE 20 март 2008 - 14:04

 Tank, на Mar 20 2008, 12:58 PM, каза:

 Red_Beauty {Astra}, на Mar 20 2008, 12:34 PM, каза:

Момчета,колеги кажете къде във ВТ да отида да ми сменят волана,че съм бесен вече :blink: всичко е купено монтаж и малко жичкаджийска работа са необходими като цяло.Ако знаете някой свестен,който ще свърши работата моля кажете ми пък следващия път като се видим ако съм с новия волан ще поливаме :kuku:.


Къф па толко ти е воланя, че па да не мое се смени дагоева?Да те заведа щи ти го сменят за 10уева.

Ето тук е обяснението :19a:
Отговори

Tank снимка Tank 20 март 2008 - 17:59

Бацка,ако искаш моо те заведа при един човек да ти го смени.обади се ако решиш 0887/509044 или 0898/753331 :19a:
Отговори

RIGHT_CHOICE снимка RIGHT_CHOICE 21 март 2008 - 10:28

 Tank, на Mar 20 2008, 04:59 PM, каза:

Бацка,ако искаш моо те заведа при един човек да ти го смени.обади се ако решиш 0887/509044 или 0898/753331 :kuku:

Благодарско :19a:,но вчера го свалиха и казаха,че пръта е къс... :19a: и аз вече се отказвам,защото близо 4 месеца се занимавам и само си губя времето,нервите и давам излишни пари за нищо. :kuku: :blink:
Отговори

outlive снимка outlive 09 май 2008 - 16:01

На кой сервиз ходите във ВТ? Аз следващата седмица ще си ходя и мисля да си сменя свещите и кабелите.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg