Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Силов Тунинг

Или колко трябва да върви една Астра

Тази тема е заключена Next »

sheko снимка sheko 27 януари 2007 - 17:48

VIPER_, на Jan 27 2007, 04:56 PM, каза:

Тъпаци разни дето не разбират и грам от коли,въшливи мизерници дето за тях тунинга е да си купят фарове от пазара и някоя друга лепенка.......
Не ми е ясно защо във Опел Форума права имат тази дето нищо не разбират от марката опел,не знаят историята на опел,перчат се с разни коли дето мама и тати са им ги купили.....

П.С.И не само аз прекалявам с оффтопика......
 



Пич сещаш ли се че с този си пост обиждаш целия НИ екип? Ако още веднъж си позволиш да дадеш подобен коментар под общ знаменател лично аз ще се погрижа повече да не стъпиш в този форум. :angry:
Отговори

MaXo снимка MaXo 27 януари 2007 - 18:09

Предизвиквате го с това "ако още веднъж..." и после как да не ви отговори ... все пак не е шушумига ... запознали сме се с него и няма вид на човек дето ще търпи подобни закани. :icon1_wink: Когато искате да потушите някакъв спор има и по-нормални начини да го направите.. не с подобни евтини заплахи. Човека е възпитан и ако се държите нормално ще ви отвърне със същото ... както и аз!!!
Отговори

city stars снимка city stars 27 януари 2007 - 18:13

Откога възпитаните хора, де изразяват по следния начин "Жена да не видиш цял живот на чекии да го караш....от гъза си акъл не искам...въшливи мизерници и тн" :angry: Айде стига вече.Изчерпахте се.
Отговори

sheko снимка sheko 27 януари 2007 - 18:21

МаХо пич, аз не го заплашвам а само му казвам какво ще бъде следствието и ЗАЩО! Мислиш че аз немога да го нахраня селската ли? Не съм такъв аграр, за да падам толкова ниско...

А съдейки по горния цитат, не мисля че е особено интелигентен но това си е лично негов проблем :newsm65:
Отговори

Cesar снимка Cesar 27 януари 2007 - 18:25

MaXo, на Jan 27 2007, 04:09 PM, каза:

Предизвиквате го с това "ако още веднъж..." и после как да не ви отговори ... все пак не е шушумига ... запознали сме се с него и няма вид на човек дето ще търпи подобни закани. :icon1_wink: Когато искате да потушите някакъв спор има и по-нормални начини да го направите.. не с подобни евтини заплахи. Човека е възпитан и ако се държите нормално ще ви отвърне със същото ... както и аз!!!
 


Понеже искаше да потушиш пожара ли започна да ме нападаш ?

А той понеже искаше да потуши пожара и понеже е толкова възпитан ли започна да ме обижда, мене и целия екип ? При полжение ,че към него 1 дума не бях обелил. Като не търпи закани, ще прави и той компромис както всички правиме.

Както и да е стига за днес, :angry:
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg