Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

14.01.2007 - да живее простотията!

Тази тема е заключена

Mixi снимка Mixi 15 януари 2007 - 00:47

Дано всички срещи са като днешната :) :mhihi:

Момчетаа аз днес се накефих на Максссссс! оставих си още няколко коли за другия път :beer: иначе беше много яко Таз, Фантастик, Неравен благодаря че ми дадохте да ви пробвам колите ;) Страшно беше.. всяка кола уникална :beer:
с Неравния се дръпнахме 2-3 пъти :)) абе инаше емоция и адреналин :unsure:
Очаквам подължение в сряда :icon1_lol:

а на края се обади Акулски че нещо проблем с калибрата.....някой да разказва какво се е случило
Отговори

Harry^racinG снимка Harry^racinG 15 януари 2007 - 00:48

е браво .. герой .. как ще се учисти некой .. треа да внимаваме,има движение там не сме сами .. всеки да се позамисли малко .. аз най-вече
Отговори

fantastic снимка fantastic 15 януари 2007 - 00:50

Harry^racinG, на Jan 15 2007, 12:43 AM, каза:

ма какво е направил тоз явор,я раздуите аз пак не съм видял :(
 


Та значи Хари кво става Явор тръгва от изхода на бензиностанцията дърпа ръчната колата се поднася и застава с муцуната към насрещтното и в средната лента му загасва колата , а срещу него лети ТИР С ремарке и май една кола в дясната лента беше падминават го и той чак тогава успявяа да запали и се прибра обратно.....Аз нямам думи ..............на мен ми стана лошо само като видях това изпълнение пак се повтарям дано повече никога не стават такива работи....
Отговори

Maiky снимка Maiky 15 януари 2007 - 00:50

Harry^racinG, на Jan 15 2007, 12:48 AM, каза:

е браво .. герой .. как ще се учисти некой .. треа да внимаваме,има движение там не сме сами .. всеки да се позамисли малко .. аз най-вече
 


Сам го каза!
Отговори

sheko снимка sheko 15 януари 2007 - 00:51

Адската циганиика беше това с насрещното...
На мен някои така ако ми изскочи в най-лява лента ще му е за последен път :unsure: :mhihi:
Отговори

Mixi снимка Mixi 15 януари 2007 - 00:51

fantastic, на Jan 15 2007, 12:45 AM, каза:

ОХОО МИКСИ как се чувстваш след каране на толкова класни автомобили?КЪДЕ са ти снимките дето ги снима кще качиш ли нещищко?
Да тия с Фиатите гледаха като чиганчета пред магазин за бонбони истинските коли....... :unsure:
 


Снимките са в Таз, той ако е сериозен ще ги качи :icon1_wink:


Harry^racinG, на Jan 15 2007, 12:48 AM, каза:

е браво .. герой .. как ще се учисти некой .. треа да внимаваме,има движение там не сме сами .. всеки да се позамисли малко .. аз най-вече
 



а аз се чудя защо не ходим под резиденцията да се дърпаме поне е по- безопасно
Отговори

Maiky снимка Maiky 15 януари 2007 - 00:53

Mixi, на Jan 15 2007, 12:51 AM, каза:

fantastic, на Jan 15 2007, 12:45 AM, каза:

ОХОО МИКСИ как се чувстваш след каране на толкова класни автомобили?КЪДЕ са ти снимките дето ги снима кще качиш ли нещищко?
Да тия с Фиатите гледаха като чиганчета пред магазин за бонбони истинските коли....... :unsure:
 


Снимките са в Таз, той ако е сериозен ще ги качи :icon1_wink:


Harry^racinG, на Jan 15 2007, 12:48 AM, каза:

е браво .. герой .. как ще се учисти некой .. треа да внимаваме,има движение там не сме сами .. всеки да се позамисли малко .. аз най-вече
 



а аз се чудя защо не ходим под резиденцията да се дърпаме поне е по- безопасно
 



Това означава, че на ОМV-то няма да остане никой! А на всички се пускат!
Отговори

fantastic снимка fantastic 15 януари 2007 - 00:55

Harry^racinG, на Jan 15 2007, 12:48 AM, каза:

е браво .. герой .. как ще се учисти некой .. треа да внимаваме,има движение там не сме сами .. всеки да се позамисли малко .. аз най-вече
 




Да Хари прав си трябва да внимаваме много.........Това го казвам към всички от клуба защото малко невнимание и после е много страшно.
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 15 януари 2007 - 00:56

Мда, Яворчо нещо му се разтропа в главата и направи некво неочаквано :/ Добре, че ТИР-а беше доста далече... А иначе за гонките, няма смисъл просто да се говори аз съм яко зле :/ Нито мога да тръгна, на 2ра и 3та почти всеки път прекъсвач... Заеби =))) Мишо ми направи кола и нещо в едната посока, в другата вече беше много криво... И с Майки пак много зле, не мога да тръгна като хората и даже и на 1ва ме дърпа в началото, на 2ра го изравнявам и 3та вкарам ли става тъпо вече, но пак слабо... Още тренировки трябват с тая кола =))) Другата седмица ако е читаво времето пак ви предизвиквам :unsure: Имам чувството, че с 95 набира повече :mhihi: :icon1_confused: :beer:
Отговори

Maiky снимка Maiky 15 януари 2007 - 00:58

Moonlord, на Jan 15 2007, 12:56 AM, каза:

Мда, Яворчо нещо му се разтропа в главата и направи некво неочаквано :/ Добре, че ТИР-а беше доста далече... А иначе за гонките, няма смисъл просто да се говори аз съм яко зле :/ Нито мога да тръгна, на 2ра и 3та почти всеки път прекъсвач... Заеби =))) Още тренировки трябват с тая кола =))) Другата седмица ако е читаво времето пак ви предизвиквам  :mhihi: Имам чувството, че с 95 набира повече  :beer:  :icon1_confused:  :unsure:
 


Споко, и аз ударих един път прекъсвач, ама поне се накефих. Добре дърпат и наще, за сток коли няма какво повече да се иска! Иначе на трета ме късаш отвсякъде. :beer:
Отговори

iavor снимка iavor 15 януари 2007 - 00:59

Нема такава простотия...искам да кажа че Бая ви Митъо и краварка НЕ СА ХОРА.....,а КУРВАРИ :)))))))))

Сгеа съвсем сериозно искам да кажа,че направих голяма тъпанарщина,която не трябваше да правя,още повече с Пацо в Колата.Паце трябваше да го направя веднага,но наистина ти се извинявам,за простотията.Обещавам ви повече без издънки... :/


Иначе срещата беше ултимейт просто...простотийка,бонбони.Шофиране.В тази връзка искам да изкажа специални благодарности на Акулсския,който ми повери яката калибра-спешъл тенкс бате....за пръв път карам истински ХЕ...нечовешки яко.Също така на Неравния дет ми повери враччанския убавец....а на мен как ми се докара дизел не е истина :D.Също така и Микси ми даде бих казал един от най-запазените каети в БГ...не е мъртвец ей...!


Иначе с митко(vectra) обърсахме пода до колонките с риск митко да ми строши врътът като вафла от 5 стотинки хахахахахаха....


Момичето зад бара се оказа некво срамежливо ....жалко :DDDD

Абе изобщо срещата беше ненормална...мноу се изкефих...

Неравния да качи снимките и клипчето....ей тоя статив щи го крадна бацеее
Отговори

Maiky снимка Maiky 15 януари 2007 - 01:03

iavor, на Jan 15 2007, 12:59 AM, каза:

Нема такава простотия...искам да кажа че Бая ви Митъо и краварка НЕ СА ХОРА.....,а КУРВАРИ :)))))))))

Сгеа съвсем сериозно искам да кажа,че направих голяма тъпанарщина,която не трябваше да правя,още повече с Пацо в Колата.Паце трябваше да го направя веднага,но наистина ти се извинявам,за простотията.Обещавам ви повече без издънки... :/


Иначе срещата беше ултимейт просто...простотийка,бонбони.Шофиране.В тази връзка искам да изкажа специални благодарности на Акулсския,който ми повери яката калибра-спешъл тенкс бате....за пръв път карам истински ХЕ...нечовешки яко.Също така на Неравния дет ми повери враччанския убавец....а на мен как ми се докара дизел не е истина :D.Също така и Микси ми даде бих казал един от най-запазените каети в БГ...не е мъртвец ей...!


Иначе с митко(vectra) обърсахме пода до колонките с риск митко да ми строши врътът като вафла от 5 стотинки хахахахахаха....


Момичето зад бара се оказа некво срамежливо ....жалко :DDDD

Абе изобщо срещата беше ненормална...мноу се изкефих...

Неравния да качи снимките и клипчето....ей тоя статив щи го крадна бацеее
 


Подсети ме следващия път да взема камера и статив и ще документираме всичко. Без насрещното само!
Отговори

vectra снимка vectra 15 януари 2007 - 01:11

А бе Яворе какво пак си се заигравал с някакви барманки?Инначе мен ми е интересно с О-З...Жоро каза, че те като са се бягали той е паднал от него...а аз днес с него..в едната посока си беше ташак..ясно си беше, че тръгнаш с една кола пред него...ама после си направихме една гонка и аз стабилно го дръпнах...чакам той да се изкаже.

п.с.Хари в крайна сметка те е бил с малко?Ма казах ти..да кара по-бърза кола...ти пак си му зел жената :unsure:
Отговори

Vassil снимка Vassil 15 януари 2007 - 01:14

...................Зоро е паднал от Мишо :unsure:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 15 януари 2007 - 01:14

Кво Мишо е порязал бат Жоро ли? Ехх деба трябваше да се пуснем с Жоро начи :icon1_lol: :icon1_lol: :icon1_lol: Аз се депресирах след Мишо и си викам, че с Жоро няма смисъл :/
Отговори

O-Z снимка O-Z 15 януари 2007 - 01:20

vectra, на Jan 15 2007, 01:11 AM, каза:

А бе Яворе какво пак си се заигравал с някакви барманки?Инначе мен ми е интересно с О-З...Жоро каза, че те като са се бягали той е паднал от него...а аз днес с него..в едната посока си беше ташак..ясно си беше, че тръгнаш с една кола пред него...ама после си направихме една гонка и аз стабилно го дръпнах...чакам той да се изкаже.

п.с.Хари в крайна сметка те е бил с малко?Ма казах ти..да кара по-бърза кола...ти пак си му зел жената :unsure:
 

Ами много беше яка срещата.Мерси на Жорката за дръпката. Vectra бате с Жоро и двата пъти тръгнахме наравано, а стеб единия път ти беше с кола отпред, а втория път като ти казах "давай" милсех че ще бибиткаш да тръгнем и се забавих докато включа на 1-ва.Но няма значение това не е толкова важно нали си направихме кефа.Другия път ще пробваме пак.
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 15 януари 2007 - 01:21

И пак не каза кой е бил отпред! Аз видях, че беше около кола разликата, ама не видях кой кого :/
Отговори

kaka снимка kaka 15 януари 2007 - 01:23

Прав беше Мишо да си седим докъм 3 часа на :unsure: А сега, тръгнахме си и какво се случва?

Цитат

13 потребители преглеждат тази тема в момента
Отговори

iavor снимка iavor 15 януари 2007 - 01:24

sheko-дали аз съм циганин или хейтър не решаваш ти пич :).Това,че постъпката беше глупава е така...признавам...ма тва да ми го кажеш ти дет смаза онази красива тигра....
Отговори

bugatti снимка bugatti 15 януари 2007 - 01:31

iavor, на Jan 15 2007, 01:24 AM, каза:

sheko-дали аз съм циганин или хейтър не решаваш ти пич :).Това,че постъпката беше глупава е така...признавам...ма тва да ми го кажеш ти дет смаза онази красива тигра....
 

Айде пак се почва......

П.П НЕ ПРАВЕТЕ ВОЙНА......ПРАВЕТЕ ЛЮБОВ
в превод: НЕ СЕ КАРАЙТЕ....ЖИВЕИТЕ СПОКОЙНО
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg