Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Мнения и препоръки свързани с форума

Онлайн чат в сайта!

Звезделин снимка Звезделин 17 март 2010 - 22:49

Така.. както ме помоли колегата Аурис... задавм въпроса си тук към екипа на сайта.. Вижда се че има тенденция към повече и повече СПАМ в сайта, това се случва защото просто са много потребителите и всеки иска да сподели нещо, и както винаги го прави раздела който не трябва, или не е по темата...
Преди време имаше онлайн чат в сайта, идеята ми е да бъде пуснат такъв със стай... Така всеки свободно може да си сподели с другите какво му е на сърце или някоя друга клюка.. Като цяло скрипта не е тежък и не мисля че, ще натежи като цяло на форума, а и мисля че е по удобно когато всяко едно мнение се споделя мигновенно, а не да е като пост/тема... Като цяло това само може да намали спама в сайта, и по лесно да се споделя информация между потребителите!
Мисля че моето предложение ще бъде взето насериозно! Все пак несъм от вчера в този форум..
Благодаря за вниманието!
Отговори

VencityYy снимка VencityYy 17 март 2010 - 22:51

Подкрепям идеята ! :dance:
Отговори

milenxe снимка milenxe 17 март 2010 - 22:54

идеята е много добра,така или иначе спама става без да искаме.И ако постовете товарят форума,нека се обърне внимание на предложението!
Подкрепям идеята и се надявам тя да бъде реализирана.
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 17 март 2010 - 23:04

СПАМ тема има и там всеки е добре дошъл. Скайпове и тем подобни няма да помогнат, за да намалее СПАМ-а по Форума ни. Вече е предлагано, изпробвано и.......нищо. Когато фактите говорят и СПАМерите мълчат :dance:
Отговори

Звезделин снимка Звезделин 17 март 2010 - 23:10

 IvailoM, на 17 Mar 2010, 23:04, каза:

СПАМ тема има и там всеки е добре дошъл. Скайпове и тем подобни няма да помогнат, за да намалее СПАМ-а по Форума ни. Вече е предлагано, изпробвано и.......нищо. Когато фактите говорят и СПАМерите мълчат :dance:

Нямам нищо против СПАМ темата .. не ме разбирай погрешно, но там всеки пише каквото му дойде на акъла... Идеята е че например както в търновската тема пишем за дадено нещо, например кой с кво се пускал паднал.. и т.н. А ако го пишем това в спам темата, просто няма да може да се хване връзката, защото там за 2 мин има 10 съобщения и не са по дадения въпрос.. незнам дали може да ме разбереш какво искам да кажа..
Отговори

Бат-Цец снимка Бат-Цец 17 март 2010 - 23:57

И аз съм съгласен с колегата,че трябва да има такъв чат,че да си чешем какво става и да си обсъждаме градските легенди :dance:
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 18 март 2010 - 09:25

Ми направете си скайп и си пишете вътре. Макар, че ще е пълна лудница и нищо няма да се разбира. :dance:
Отговори

SOLEX снимка SOLEX 18 март 2010 - 09:27

И според мен е добра идея защото не всеки има скайп. :dance:
Отговори

Звезделин снимка Звезделин 18 март 2010 - 09:35

 IvailoM, на 18 Mar 2010, 9:25, каза:

Ми направете си скайп и си пишете вътре. Макар, че ще е пълна лудница и нищо няма да се разбира. :dance:

Ако има канали няма да е лудница...Друг е въпроса ще СПАМ-а ще намалее драстично, + това ще направи форума още по интересен към потребителите... Поне аз така смятам :)
Отговори

Добрин снимка Добрин 18 март 2010 - 09:44

 Звезделин, на 17 Mar 2010, 22:49, каза:

Като цяло това само може да намали спама в сайта, и по лесно да се споделя информация между потребителите!

Това искам да го видя как ще стане.
Чат във форума е най безсмисленото нещо. Убедил съм се в това много преди ти да си видял ,че го има форума.

Цитат

Все пак несъм от вчера в този форум..


Това няма никакво значение колега ! Форума е на всички нас! Предложения винаги са добре дошли стига да има някаква полза от тях.
В случая не мисля обаче ,че е така.
Няма такава сила която ще накара "Гошо или Пешо " от Левуново да прочете правилата, темите ..пък какво остава да интегрираме чат тук.

 Звезделин, на 18 Mar 2010, 9:35, каза:

това ще направи форума още по интересен към потребителите...


Интересен за кого колега ? Това е Автомобилен форум , не всичко е Чат :dance:
Отговори

fanatic снимка fanatic 18 март 2010 - 09:53

Преди време бяхме направили чат във форума. Излизаше отдолу и всеки можеше да пише вътре. Честно казано нямаше интерес кой знае какъв към него. За това направихме Спам Темата, освен това има и Фейсбук група а при мен седи още и масовия чат в скайп.

Моето мнение е този чат не е много смислен. Това е лично мнение...
Отговори

Звезделин снимка Звезделин 18 март 2010 - 12:04

Е то по принцип какво ли има смисъл като се замислиш, даже в България и живота няма смисъл ама това е друга тема... Хубаво СПАМ тема.. Има я това е ясно, давам пример..Пишем си клюките Търновци в нея.. какво интересува от другите градове че например Пешо или Гошо са гонили с Пенчо и Тенчо ? А и като гледам общата СПАМ тема всеки пише квото му падне (кой къде го е засърбяло) като почнем да си говорим клюките в Търноската тема за срещи - веднага предупреждения от Мод...А че идеята на тая тема да правим срещи и там да сме ги говорили клюките...по тая логика трябва постоянно да сме на срещи всеки ден, а това просто няма как да стане с работата или заниманията на колеги, та въпроса ми е какво предлага мод/админ екипа за решението на това..Просто аз търся алтернатива всеки да е доволен..Чакам за предложения от мод екипа...Все пак аз съм никой и Вие решавате!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg