Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to 402 м. ...

Civic 1.6 за старт с Astra GSi !

Тази тема е заключена « Prev

tradiuli снимка tradiuli 30 септември 2009 - 19:31

Търся астра c20xe СЪС всичкия си интериор (нз дали останаха такива) със дребни модове за старт до 200км/ч .... от София може на Бояна !
Под дребни разбирайте чипчета , филтри , колектори .... без валове , нитро , турбо и т.н.
Хондата е само с чипче за сега !


Колега, попълни си профила според правилата на форума!
Мнението беше редактирано от Sandman: 03 октомври 2009 - 11:38
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 30 септември 2009 - 21:08

 tradiuli, на 30 Sep 2009, 08:31 PM, каза:

Търся астра c20xe СЪС всичкия си интериор (нз дали останаха такива) със дребни модове за старт до 200км/ч .... от София може на Бояна !
Под дребни разбирайте чипчета , филтри , колектори .... без валове , нитро , турбо и т.н.
Хондата е само с чипче за сега !

Ама к'ва е Ондата...D16A1, D16A2....???
Отговори

MITETO GSI снимка MITETO GSI 30 септември 2009 - 21:36

А корси може ли :beer:
Отговори

tradiuli снимка tradiuli 30 септември 2009 - 21:39

 MITETO GSI, на 30 Sep 2009, 10:36 PM, каза:

А корси може ли :beer:


Може и корси стига да са сток ! Ондата е б16а2 .........
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 01 октомври 2009 - 08:18

 tradiuli, на 30 Sep 2009, 10:39 PM, каза:

Може и корси стига да са сток ! Ондата е б16а2 .........

А едно летящо стартче от 50....че нещо не мога си гася ТС-то...не съм с ГСи, но е така за сверката...същите коне съм без жокери, малко по тежък....
Отговори

MaXo снимка MaXo 01 октомври 2009 - 09:43

А проблем ли е да напишеш с какво си точно?Хондата според мен може да излезне и срещу сток Ц20ЛЕТ ...демек, ако има някое насадено в Астра на сток налягане и сток турбо ...
Отговори

tradiuli снимка tradiuli 02 октомври 2009 - 10:57

Нито една Астра с интериор ли няма ???


Колега, попълни си ПРОФИЛА според правилата на форума!
Мнението беше редактирано от Sandman: 02 октомври 2009 - 13:09
Отговори

Сашко снимка Сашко 02 октомври 2009 - 15:25

за червената хонда ли става въпрос???

Може ли вектра ХЕ, почти сток! малко олекотена? :beer:
Отговори

tradiuli снимка tradiuli 02 октомври 2009 - 15:54

 street racing, на 02 Oct 2009, 04:25 PM, каза:

за червената хонда ли става въпрос???

Може ли вектра ХЕ, почти сток! малко олекотена? :beer:


Твоята не е малко олекотена и е под килата на хондата ! Махай сликовете и заставай да ти правя 10 автовоза ...........
Отговори

Сашко снимка Сашко 02 октомври 2009 - 18:30

1-во дали е под килата на хондата можем да поспорим и то доста!! :beer: човек да не си свали седалките за пране
2-ро колата в момента не е с сликове... па и да е с тях - все тая, то като си няма мощност
3-то стига раздава тия автовози да не останеш изненадан!! :mhihi:
Мнението беше редактирано от street racing: 02 октомври 2009 - 18:51
Отговори

Zender снимка Zender 02 октомври 2009 - 19:52

 tradiuli, на 02 Oct 2009, 03:54 PM, каза:

Твоята не е малко олекотена и е под килата на хондата ! Махай сликовете и заставай да ти правя 10 автовоза ...........



Тая хонда е под 1000 кг. 100%......така, че вектрата е по тежка и с по-слаб мотор! Нали си там 170-180 коня! А като стана въпрос за автовози пускаи се с на Ангел астрата и припадай пак...
Отговори

tradiuli снимка tradiuli 02 октомври 2009 - 20:08

Хондата е мерена на ел. кантара на Булгарплод и колкото и да не ви се вярва тежи 1070 кила !!!
Хондата също няма мощност да не си помислите ,че е самолет .... още е сток .... като се започне тунинга ще си проличи много явно !
Отговори

sashonikolov снимка sashonikolov 02 октомври 2009 - 22:47

 Zender, на 02 Oct 2009, 08:52 PM, каза:

 А като стана въпрос за автовози пускаи се с на Ангел астрата и припадай пак...


много точно и казано на място.  :beer:
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 03 октомври 2009 - 08:55

аиде бе момче пусни се с на АНГЕЛ астрето тамън ще сте еднакви кг. ти си 1070 тои е 850 и кат качи 5 човека ето ти кг.ти да не мислиш че тия хонди летят кат са сток нали ще върви до 120-30 и ше припадне :mhihi: и тогава ше видиш автовози :beer:
Отговори

bojeto снимка bojeto 03 октомври 2009 - 09:16

риба драсни едно лс .. се разбереме :beer:
Отговори

tradiuli снимка tradiuli 03 октомври 2009 - 11:13

 fesurlinga, на 03 Oct 2009, 08:55 AM, каза:

аиде бе момче пусни се с на АНГЕЛ астрето тамън ще сте еднакви кг. ти си 1070 тои е 850 и кат качи 5 човека ето ти кг.ти да не мислиш че тия хонди летят кат са сток нали ще върви до 120-30 и ше припадне :mhihi: и тогава ше видиш автовози :beer:



На ангел астрата с 5 човека бъди сигурен ,че ще падне ! Пробвано е с 2-ма в неговата кола и ме взима след 120-130 като за пореден път тръгна преди мен ....така ,че не ги разбираш нещата грам !
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 03 октомври 2009 - 12:22

според мен ти си в голяма заблуда пич не си мисли че с некав измислен чип ше литнеш тиа чипове баткоти когато ги е слагал ти си си бутал колелото с оловната верига :mhihi: та нека ти кажа че сам се пускал с хонда кат твоита с апекс-мапек с шпероже на кутиатаЛСД и тем подобни глупости колата е кат куршум не казвам че не варви ама до определени километри и спира така че не ми казваи дали разбирам нештата заштото сас сигурнос имам доста повече стартове от теб и доста коли сам строшил което не е за хвалба а голяма набутвация.тунинговаи хондата и тогава се пускаи това е моя савет ще е по ефектно :beer: успех.
Отговори

tradiuli снимка tradiuli 03 октомври 2009 - 12:42

 fesurlinga, на 03 Oct 2009, 12:22 PM, каза:

според мен ти си в голяма заблуда пич не си мисли че с некав измислен чип ше литнеш тиа чипове баткоти когато ги е слагал ти си си бутал колелото с оловната верига :mhihi: та нека ти кажа че сам се пускал с хонда кат твоита с апекс-мапек с шпероже на кутиатаЛСД и тем подобни глупости колата е кат куршум не казвам че не варви ама до определени километри и спира така че не ми казваи дали разбирам нештата заштото сас сигурнос имам доста повече стартове от теб и доста коли сам строшил което не е за хвалба а голяма набутвация.тунинговаи хондата и тогава се пускаи това е моя савет ще е по ефектно :beer: успех.



Значи в голяма заблуда си ти - това за чипа го написах ,защото като дойде една астра и и направя един рейс на 400 метра веднага ще се почне тая хонда не е сток ..... и аз ще му отговоря " бате да не е сток с чип е ама нали се сещаш на тъпата атмосверка колко 1 кон е качил " и ония ше гледа още по-тъпо !
Тва за повечето стартове няма да го коментирам , че пак ще се изложиш .....
Ай със здраве


Чакам все още да дойде Астра за да видя каква е разликата при еднакво моднати напълно оборудвани коли !
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 03 октомври 2009 - 12:58

ти си в ниакакво приклучение брато кви реисове бе ти не си наред да не се пускаш с 115кн. че да има реисове няма как да стане повиарваи само с чип ако си барал друго мои да се пънеш а,ама такива хлапета кат теб никога не са мъжкари и не казват другиа варянт е да се пускаш с продухани коли само и да праиш илузиа че колата е бърза.колите по софето доста се дерат така че нема да се учуда верно уваргаляш ниакои които досега е карал 60 коня и се е качил на 150
Отговори

Krasteff снимка Krasteff 03 октомври 2009 - 14:12

Колега имам кадет 115к.с олекотен е! Ако искаш може да се пробваме за мен ще е интерсно вчера го поткарах за сефте има още някои неща за изкусуряване такаче другата седмица мисля да съм на линия!
Мнението беше редактирано от Krasteff: 03 октомври 2009 - 14:13
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg