Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Черният списък...

Автоморга за Опел Куклен,Пловдивско

bestceler снимка bestceler 26 август 2017 - 00:04

Здравейте !
Искам да изразя изключително негативното си мнение относно автоморгата в Куклен,Пловдивско. Почти всички части, които се предлагат са развалени или неработещи, при това се предлагат на изключително скъпа за втора ръка цена ( около 10% по-евтино от чисто нови). Взех компресор за климатик, който не работеше и когато му го върнах каза, че ще ми даде друг, при което ми измъкна от някъде един, който нямаше никакъв шанс да проработи. За капак не ми възстанови цялата сума (75%), защото "той си бил играел да търси частта". Отделно втория компресор ми каза, че ходил от колега да го взима и ми го дава с надценка.Не мога да не изразя и възмущението си от изключително арогантното му поведение през цялото време. Горещия ми съвет към всички е просто да подминавате тази автоморга и да не пазарувате от там, какъв е смисъла да има богат избор, когато 90% от този избор е неработещо/развалено. Ако не желаете да бъдете измамени, избягвайте този безскрупулен и арогантен човек!
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 26 август 2017 - 10:10

Имам едно питане аз. Гледам, че си новорегистриран....Целта на регистрацията ти само, за да оплюеш моргата ли е? Гледам, че не си се постарал да си попълниш правилно профила. И ощ един въпрос имам, като са ти казали цената и не те устройва защо си се съгласил?
Отговори

CuMo снимка CuMo 26 август 2017 - 10:52

Ивайло, няма да се учудя ако колегата е прав. Аз преди три години, когато си търсих прословутите задни спирачни апарати се обадих на тоя пич и го питах, обяви ми цена на 80 лв. за брой и 150 лв. за двата. Когато го попитах не е ли малко скъпо, той със супер надменния тон ме попита и ми заяви, че или съм щял да взимам и "да ходи да си губи времето" или да не съм го занимавал с глупости и ДА, това била цената, ако съм искал, той нямал зор. Сам си прави сметката и за цените и за отношението на човека към клиентите.
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 26 август 2017 - 11:00

Да бе, ясно. Но в крайна сметка никой не може да те накара насила да купиш нещо, ако цената не те устройва нали? :icon_wink2: В интернет лесно можеш да провериш частите кое колко струва. Всеки сам си прави преценка, а пък да се държи нагло търговеца....просто му хвърлям нещата и отивам в другата морга.
Отговори

bestceler снимка bestceler 27 август 2017 - 18:01

IvailoM , Във Фейсбук групата съм дългогодишен член, но тук се регистрирах наскоро и да, основно за да изразя възмущението си от този некоректен търговец, за да може други потребители да не се залъгват. Да , много е скъпо , но прежалих парите и поръчах компресора , след като не работеше му звъннах и по телефона ми каза, че нямало да има проблем и ще ми върне парите. И понеже отивам петък, а не събота още от вратата ме пита "Ти к'во праиш тука, нали утре щеше да дойдеш ?". Най-нагло ми заявява, че няма да ми върне парите, защото ми бил приготвил друг компресор и ми носи един шупнал от ръжда, не се върти, без шанс да заработи. След дълги скандали, дето едва ли не беше готов на бой да налита ми върна 200 лв при първоначално платени 250лв, защото съм го бил разкарвал и занимавал да сваля и търси компресор. Ако това за теб е коректно отношение, не знам, но аз се надявам повече да не попадам на такива хора и пиша, за да не изгорят и други хора като мен. И въпроса не е толкова в парите колкото в безобразно наглото и безочливо поведение на въпросния човек.
Отговори

DanZKi снимка DanZKi 27 август 2017 - 20:31

Голям чешит е,спор няма. Понякога при него цената е по-висока от тази на нова част. Последно съм имал вземане-даване с него преди 7-8 години,но няма смисъл да си тровиш нервите,а и да си губиш времето там. Има части да зарине окръга,обаче търговията му куца. :icon_wink2:
Отговори

opel_apostolov снимка opel_apostolov 21 септември 2017 - 10:03

Здравейте,колеги! Бих искала да внеса малко пояснение относно негативното мнение на г-н bestceler. Господина ми се обади за въпросния компресор и уговорката ни беше,че ако не работи ще му го заменим/пари не връщам/. След ден или два ми се обади и ми каза,че компресора не работи /вече е монтиран и работи/ и ще дойде в събота да му го заменим. Действително при нас се оказа,че няма такъв компресор,но понеже бях поела ангажимент за замяна потърсих от колега и това,което той казва, че му го даваме с надценка изобщо не е вярно и изобщо не е ставало на въпрос. Господина дойде в петък,въпреки, че уговорката беше за събота ние извадихме компресора , който бяхме приготвили, но той изрази мнение, че и той няма да работи. Баща ми му предложи да му го монтира за негова сметка т.е. без това да струва нещо на господина и да види, че работи. Съпругта му беше с него и не беше съгласна, защото имала 3 кг. месо в колата и щяло да и се развали, но ако и предложим хладилник щяла да чака,предложих и хладилник и фризер-което си избере, но внезапно и стана много топло и искала да си ходи. Г-н Доктора реши, че ще дойде на следващия ден да му се монтира компресора, но след десет минути реши, че идвало зима и няма да му трябва компресор.Та освен некоректни търговци има и некоректни клиенти, които дори не са и ориентирани какво искат.
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 21 септември 2017 - 13:01

Знаех си :smile3560:
Отговори

opel_apostolov снимка opel_apostolov 21 септември 2017 - 13:58

 IvailoM, на 21 септември 2017 - 13:01, каза:

Знаех си :smile3560:

Не ви разбирам? Знаехте си-какво?
Отговори

Hotblooded снимка Hotblooded 21 септември 2017 - 20:00

Че зад всеки недоволен клиент, стои търговец, който е направил повече от каквото се налага :D
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg