Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Черният списък...

некоректен колега

Тази тема е заключена Next »

IvailoM снимка IvailoM 10 юли 2011 - 20:10

Ако новите педали са GM дай да видим номер на гърба им. Мен ме съмнява да са. Оригиналният педал на газта има по специфична форма и закрепване отзад, което тези металните нямат. За мен Десислав е подвел волно/неволно tuzaria1977 и не иска да поеме отговорност след това.....
Отговори

Гостtuzaria1977_* 10 юли 2011 - 20:15

 IvailoM, на 10 юли 2011 - 20:10, каза:

Ако новите педали са GM дай да видим номер на гърба им. Мен ме съмнява да са. Оригиналният педал на газта има по специфична форма и закрепване отзад, което тези металните нямат. За мен Десислав е подвел волно/неволно tuzaria1977 и не иска да поеме отговорност след това.....

Ето за това става на въпрос - благодаря за разбирането! :clapping:
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 10 юли 2011 - 20:17

Изразявам личното си мнение, погледнато отстрани за мен така изглежда. Снимай въпросните метални педали отзад да се види дали имат номер :icon_wink2:


Сега забелязах и нещо друго. В обявата на Десислав е поставен твоят линк със снимките??? Преди това той е бил поставил други снимки, а след това е редактирал обявата???
Мнението беше редактирано от IvailoM: 10 юли 2011 - 20:23
Отговори

Гостtuzaria1977_* 10 юли 2011 - 20:28

 IvailoM, на 10 юли 2011 - 20:17, каза:

Изразявам личното си мнение, погледнато отстрани за мен така изглежда. Снимай въпросните метални педали отзад да се види дали имат номер :icon_wink2:


Сега забелязах и нещо друго. В обявата на Десислав е поставен твоят линк със снимките??? Преди това той е бил поставил други снимки, а след това е редактирал обявата???

Ами утре ще кача снимки!
Лека вечер.
Отговори

sashonikolov снимка sashonikolov 10 юли 2011 - 20:39

Колега кога си правил снимките на педалите и с какво?
Странно но в обявата на Колегата Десислав линка не показва никакви снимки на капачки за педали...... :confused:
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 10 юли 2011 - 20:43

 sashonikolov, на 10 юли 2011 - 20:39, каза:





Има ги, но много трябва да поръчкаш из албумите на Десислав. И там намирам снимките и албума на колегата tuzaria1977 :unsure: :confused:
Отговори

Гостtuzaria1977_* 10 юли 2011 - 20:44

 sashonikolov, на 10 юли 2011 - 20:39, каза:

Колега кога си правил снимките на педалите и с какво?
Странно но в обявата на Колегата Десислав линка не показва никакви снимки на капачки за педали...... :confused:

Днес ги правих с Нокия Н8 - 12 мегапиксела!
Ами той ги е изтрил!
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 10 юли 2011 - 20:45

Как си ги правил днес като вчера си ги постнал тук? Апаратът е Нокия N8-00 и вчера са правени в 20:44.
Мнението беше редактирано от IvailoM: 10 юли 2011 - 20:47
Отговори

Гостtuzaria1977_* 10 юли 2011 - 20:50

 IvailoM, на 10 юли 2011 - 20:45, каза:

Как си ги правил днес като вчера си ги постнал тук? Апаратът е Нокия N8-00 и вчера са правени в 20:44.

Да прав си не са днес,а вчера ги снимах.
Отговори

sashonikolov снимка sashonikolov 10 юли 2011 - 21:04

 IvailoM, на 10 юли 2011 - 20:45, каза:

Как си ги правил днес като вчера си ги постнал тук? Апаратът е Нокия N8-00 и вчера са правени в 20:44.
Ивчо ме изпревари с писането на поста но и аз точно това щях да напиша.....

 tuzaria1977, на 10 юли 2011 - 20:50, каза:

Да прав си не са днес,а вчера ги снимах.

Последно..?

 IvailoM, на 10 юли 2011 - 20:43, каза:

Има ги, но много трябва да поръчкаш из албумите на Десислав. И там намирам снимките и албума на колегата tuzaria1977 :unsure: :confused:
много въпросителни се събраха.....
е очевидно няма как да са били същите снимки защото тези са правени вчера а за последно темата на колегата е редактирана на 19 юни.
Нещо се разминават нещата или аз нещо бъркам..... :unsure:
Мнението беше редактирано от sashonikolov: 10 юли 2011 - 21:05
Отговори

Гостtuzaria1977_* 10 юли 2011 - 21:24

 sashonikolov, на 10 юли 2011 - 21:04, каза:

Ивчо ме изпревари с писането на поста но и аз точно това щях да напиша.....

Последно..?

много въпросителни се събраха.....
е очевидно няма как да са били същите снимки защото тези са правени вчера а за последно темата на колегата е редактирана на 19 юни.
Нещо се разминават нещата или аз нещо бъркам..... :unsure:

Не колега не бъркаш!
1 Колегата Десислав си е изтрил снимките!
2 Аз направих снимките вчера защото ме помоли колега!
3 Очевидно е ,че педала на газта не става!
4 Преди да напиша на Десислав,че педалите не стават го търсех 2 дни по гсм,но той не искаше да говори с мен!
5 Да сме обективни и да бъдем честни едни към други защото сме колеги и обичаме марката Опел.
6 Ако бях аз,щях да си взема педалите обратно и да върна парите на купувача!
Отговори

sashonikolov снимка sashonikolov 10 юли 2011 - 21:32

както казах не взимам ничия страна!Просто се опитах да наредя пъзела но не се получи.Затова се опитах да доизясня положението до колкото е възможно.
Мисля,че и другата страна трябва да се изкаже въпреки,че по-в началото на темата е писал,че несмята да коментира случая..
Мнението беше редактирано от sashonikolov: 10 юли 2011 - 21:32
Отговори

Гостtuzaria1977_* 10 юли 2011 - 21:50

Така е, би било чудесно и другата страна да се изкаже, но не би, той не иска. Нека всеки да прецени защо! Аз съм тук, пиша, звъня му, но той не отговаря! Пъзел няма, ситуацията е съвсем ясна. Купих педали, за който ми се гарантира, че са нови и стават за моята кола Астра H. Платих ги, видях ги и леко се разочаровах, че са пробвани и тук там жулнати. Реших, че не е фатално. Ужасно тъпо ми стана когато педалът на газта въобще НЕ СТАВА. Веднага звънна на Десислав, но той не ми вдигна. Писах му, а отговорът му беше, че аз греша, педалите ТРЯБВА да станат и не си ги иска обратно. Това е ....
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 10 юли 2011 - 21:51

Явно колегата, който се крие и отказва поне да си защити името във форума, негласно се съгласява със нещата и признава вината си!

Според мен случката е следната : Десислав е пращал веднъж педалите, видял е че не стават , върнал е парите и после е пробвал номера отново, ако някой върже, колегата е вързал и Десислав считайки че вече се е отървал от ненужната стока за него, се е покрил. Явно и няма намерение да се защити или поне да отрече нещата.


Утре вечер ще му бъде наложено наказание! Даваме му още време да си изчисти мизерията върху името си.
Отговори

Гостtuzaria1977_* 11 юли 2011 - 23:01

 Бижо Бижев, на 10 юли 2011 - 21:51, каза:

Явно колегата, който се крие и отказва поне да си защити името във форума, негласно се съгласява със нещата и признава вината си!

Според мен случката е следната : Десислав е пращал веднъж педалите, видял е че не стават , върнал е парите и после е пробвал номера отново, ако някой върже, колегата е вързал и Десислав считайки че вече се е отървал от ненужната стока за него, се е покрил. Явно и няма намерение да се защити или поне да отрече нещата.


Утре вечер ще му бъде наложено наказание! Даваме му още време да си изчисти мизерията върху името си.

Благодаря Ви Бижо Бижев,аз смятам че в форума е недопустимо подобно отношение между колеги!
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 12 юли 2011 - 09:25

Колегата Десислав, явно предпочита да го смятат за некоректен търговец, бъдеще тук също няма.

Отстранен е от форума за неопределено време!
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg