Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

Идея за нова национална среща

Тази тема е заключена Next »

Minush снимка Minush 11 септември 2006 - 09:09

Нали имаше предложение от ОСВ и се тъкмеше за Карандила?! Казвайте направо да се действа и......Защотото както казва madtiger зимата иде и нема време!
Отговори

Оги снимка Оги 11 септември 2006 - 09:17

Minush, на Sep 11 2006, 09:09 AM, каза:

Нали имаше предложение от ОСВ и се тъкмеше за Карандила?! Казвайте направо да се действа и......Защотото както казва madtiger зимата иде и нема време!
 


Спим само ние ... нищо не прайм :19a: Ама щот се опитваме да намерим място и дата дето да устройва всички ...
:19a: ТОВА НЯМА КАК ДА СТАНЕ :19a: ... все ще има някой дето не е съгласен. Офертата е: казва се еди си къде, на еди си коя дата и това е. Който иска да дойде ще намери начин, нали ? Пък и в крайна сметка що тряа толкова да усложняваме нещата :19a: ... който е идвал на сбирки знае как е, други само снимки са гледали ама и това стига да се види за какво стаа въпрос :19a: ...
Ае стягайте се :crazy: и да отиваме щот ще има :19a:
П.С. Само за едно нещо да припомня ... ае тоя път да не се организираме на 620 км от Варна ПАК, а :19a: ... БгМапс вместо да ми покаже къде е това ми написа: "Ти луд ли си е, къде ще ходиш !" :19a:

буков, на Днес, 08:34 AM, каза:

а тука ми се струва само младежи има  :19a:


Ко знаеш тея младежи как :19a: и се :19a: друго ще разправяш :19a:
Мнението беше редактирано от Loz: 11 септември 2006 - 09:25
Отговори

Vassil снимка Vassil 11 септември 2006 - 09:25

Ако до 20 дни няма Точно и Ясно решение ще ви пусна една оферта! Надявам се обаче, дотогава вече да сте се и събрали ;)
П.С. Лоз! Нема такъв като тебе мен! Паднах от стола на последното ти изречение. Мнооооого :19a:
Отговори

madtiger снимка madtiger 11 септември 2006 - 09:28

Ами дай тогава да казваме ние от Варна каде и кога и който иска да идва... то не се прави така ама тука над 160 отговора никой нищо конкретно не каза, за това и другата тема е ЗАТВОРЕНА! Нека поне Let's Fly да каже нещо по въпроса, как вървят преговорите и дали има такива... Да очакваме ли въопще нещо???

То все ще има някой, на който няма да му е удобна определена дата... ама в крайна сметка е невъзможно да се угоди на всички!
Отговори

kaka снимка kaka 11 септември 2006 - 09:35

Щом си видял и другата тема, мисля, че положението е ясно. Let's fly държи контакта с хората от ОСВ, съответно очакваме информация от него кога, къде и т.н. След като не е влизал във форума от 01.09., явно все още няма какво да сподели. С това мисля да затворя и тази тема, за да не се нагнетява излишно обстановката. Когато има нещо конкретно по въпроса, ще се разбере.
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg