Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Новини

Opel Insignia вместо Opel Vectra?

Тази тема е заключена

simbon4o снимка simbon4o 17 септември 2007 - 13:50

ще бъде маса грозна кола! Астрата ще си остане пследната със оригинален и красив дизайн
Отговори

chepa_2001 снимка chepa_2001 17 септември 2007 - 14:01

 simbon4o, на Sep 17 2007, 02:50 PM, каза:

ще бъде маса грозна кола! Астрата ще си остане пследната със оригинален и красив дизайн

А защо си мислиш че на мен примерно ми харесва дизайна на астра?
Отговори

fanatic снимка fanatic 17 септември 2007 - 14:02

Кога ще се появи двигател V8 за такава кола. Конкуренцията одавна има такива мотори!!!!!!!
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 17 септември 2007 - 14:49

Прави ли ви впечатление, че стъклата са запотени :icon_rolleyes:
Отговори

DerMeister снимка DerMeister 17 септември 2007 - 15:06

 НеаМ РаВеН, на Sep 17 2007, 03:49 PM, каза:

Прави ли ви впечатление, че стъклата са запотени :knee:

Потърси с търсачката! Разисквано е многократно! Тва е от кабинния филтър. Дигаш капака и е под пластмасата горе!
А дали има защита срещу ръжда? :icon_rolleyes:
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 17 септември 2007 - 15:07

На мен ми прилича на модел производен от концептуалния "GT" с доста приятна странична линия приличаща на автомобил с 2 врати, абе нещо хубаво ще излезе накрая!! и доколкото съм чувал слуховете се предвижда в гамата задвижване 4х4!!
Отговори

van7775 снимка van7775 25 октомври 2007 - 21:13

http://constructeurs.photos.caradisiac.com...5178-336-0.html
за всяка кола си има и шофьор :beer:
Отговори

sauber снимка sauber 25 октомври 2007 - 21:23

В Екстериора не ми харесва единствено разстоянието между отделните ЛЕД редове на фаровете...иначе ме кефи супер много.

Салон-а е меко казано отвратителен. Много жалък опит за нещо иновативно. А на всичкото отгоре грам не подхожда на екстериора :beer:

Гледам го и ...Абе това направо си е крос оувър, поне така ми изглежда. Какъв заместител ще бъде на Вектра не знам...А и новото име не ми харесва :beer:
Отговори

chevrolet 16V снимка chevrolet 16V 26 октомври 2007 - 02:35

затова нов модел кола никога! едно време голф 2 и джета 2 напрактика една и съща кола се стремяха да изглеждат различно, сега всички еднакви. като вали и гледам в огледалото и незнам това пежо 107,207,307,308,407,1007,807 ли какво е??? същото със всички марки. няма друго като старите модели
Отговори

Prilo снимка Prilo 03 декември 2007 - 19:32

:o Тхехейй.... :o Днеска и без т'ва ми е супер скапан ден :o
Ама...нова булка - нов късмет :blink:
Отговори

BOBSI снимка BOBSI 03 декември 2007 - 19:36

Много добре изглежда наследника на Вектра :blink: :bou:
Красиво :bou:
Ако се запази този силует за масовото производство ще е добре :o

Прилича ми леко на Бентли, отстрани.

:o :o

П.П. интересно ми е, какво ли са намислили за Астра...дали ще има Астра I или ще има налседник..
Отговори

Nasko_69 снимка Nasko_69 03 декември 2007 - 19:57

Маркетинговата стратегия на една компания изисква по-често да се сменя основното име на даден модел. За този клас автомобил това име много се задържа – почети 19 години. Крайно време бе да се смени. После ще сменят името на корсата и астрата.
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 03 декември 2007 - 20:14

Накрая да вземат да сменят и името Опел освен ... че се задържа вече има няма 140 години :crazy:
Отговори

A s t r a снимка A s t r a 03 декември 2007 - 20:17

Ммм мене си ме кефи повече Вектра :ph34r: .... И много много не ме кефи дизайна отзад.Отред като я погледах си кажах"М тва ще е нещо страшно" и като погледнах отзад се разочаровах.
Отговори

chepa_2001 снимка chepa_2001 03 декември 2007 - 20:19

 IGNEV, на Dec 3 2007, 07:14 PM, каза:

Накрая да вземат да сменят и името Опел освен ... че се задържа вече има няма 140 години :crazy:

Бе ко да ти кажа :blink:
Отговори

RED-VECTRA снимка RED-VECTRA 03 декември 2007 - 20:40

Тези не са добре да прексръстят наи добрия си модел.А и VECTRA звучи доста по приятно от тази глупост.Все 1 форд смени името на Мондеото или ВФ на голфа това е пълна глупост :blink:
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 03 декември 2007 - 20:48

За съжаление това не е първата недомислица, която ще сътвори любимата ми марка Опел. Името Вектра е придобило огромна популярност по света и синоним на качество и стил. Продадени са над 10 милиона от любимият на много хора модел. Пък и звучи къде къде по- добре от труднопроизносимото Инсигния. От друга страна си мисля, че по- добре да скъсат с Вектра, защото този нов модел автомобил е всичко друго, но не и Опел- нищо от познатия и обичан дизайн на марката. Като ще е грозно- да е Инсигния, а не Вектра.
Отговори

Mixi снимка Mixi 03 декември 2007 - 21:01

неможе да сменят името, но по- добре защото този модел няма нищо общо с вектраи освен да наака хубавото и модел отвърдил се с годините друго няма да направи! Тази отвратителна задница направо.. не ми се вярва че някой я е измислил :blink: по-добре че няма да е вектра
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 03 декември 2007 - 21:10

 Mixi, на Dec 3 2007, 08:01 PM, каза:

неможе да сменят името, но по- добре защото този модел няма нищо общо с вектраи освен да наака хубавото и модел отвърдил се с годините друго няма да направи! Тази отвратителна задница направо.. не ми се вярва че някой я е измислил :blink: по-добре че няма да е вектра

Тук сме на едно мнение. Прекалено вече взе са става копирането на американските безумия.
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg