Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Новини

Opel Insignia вместо Opel Vectra?

Тази тема е заключена Next »

NoNamee снимка NoNamee 27 януари 2008 - 01:08

Абе, на мене това новото име хич не ми харесва ... пък и модела, отзад никак не е хубав и няма нищо общо взето с Вектра.
Мене лично наи-много ми харесва Вктра А, незнам защо така се получава ... :) според мен е наи-сполучливата. В, нещо не ме радва особено.
Вектра С е вече съвсем друго нещо, голяма красавица, ама скоро няма да карам такава кола ... :( тъиче си оставам с А :)
Отговори

NoNamee снимка NoNamee 27 януари 2008 - 01:14

Нашареният вариянт ми харесва повече ... :)
Отговори

bOJoOoo снимка bOJoOoo 27 януари 2008 - 01:24

Изобщо, ама изобщо не ми харесва ...... дизайнът, отзад фаровете като на астрата да не би да отварят тази широката кола ? ...... ебахти ........ :sup: :sup: :sup:
Отговори

fanatic снимка fanatic 27 януари 2008 - 01:30

Публикувано изображение
2.8 V6 turbo ще е 300 коня а 2.7 дизел ще е 200 коня. V8 както винаги няма да има. Модела излиза 2009 година. Както каза колегата ще се казва Инсиния. За мен поредния по скоро консервативен ход на Опел.
Отговори

Stranger снимка Stranger 27 януари 2008 - 01:32

 zenite, на May 23 2007, 08:27 PM, каза:

Новото поколение на Opel Vectra ...



Много е грозна...мяза на BMW :sup: :sup:
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 27 януари 2008 - 02:10

Да не говорим каква смешка са страничните огледала... :sup:
Отговори

baitanas снимка baitanas 27 януари 2008 - 07:41

Чесно казано не ме кефи
Отговори

S.Iliev снимка S.Iliev 17 февруари 2008 - 12:42

Отзад ми прилича на недоспала АСТРА,подула се горката!!!!Иначе страничните огледала ми допаднаха ама да се сложат на някоя по-малка кола!!!Модела е добър ама не отива на Вектрата!!!!
Отговори

A s t r a снимка A s t r a 17 февруари 2008 - 12:56

За мен е доста кофти.Като я гледам се чуда на акъла на тея хора <_<
Отговори

Icemann снимка Icemann 17 февруари 2008 - 13:15

Много е зле отзад.Добре, че няма да петни името Вектра...поне надявам се. <_<
Отговори

A s t r a снимка A s t r a 17 февруари 2008 - 13:28

 icemann, на Feb 17 2008, 01:15 PM, каза:

Много е зле отзад.Добре, че няма да петни името Вектра...поне надявам се. :3:

И аз съм на твоето мнение.. <_<
Отговори

vlad0 снимка vlad0 17 февруари 2008 - 14:04

отпред ми прилича на тойота корола
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 23 март 2008 - 13:25

отзад е опел ГТ а като цяло дизайна е зле! Последният добър дизайн беше на астра Н! От там нещо закуцаха. Корсата я оср@ха тотално. Не знам дано бързо сменят дизайнерите. Напоследък изглежда само мерцедес плащат на дизайнери другите правят простотии! Не мога си го представя това да е правеноот екип добри дизайнери!!! Примери бол и не самопри опел, вижте новата корола и авенсиса. Авенсиса е къде къде по-премислен от това нещо изглеждащо като пернишки тунинг върху старото. Въобще тенденцията за правенето на коли изглеждащи като детски рисунки и издържащи по 100000км и да ги хвърлиш не ме кефи!
Отговори

bOJoOoo снимка bOJoOoo 23 март 2008 - 19:13

вътре като дизаин не ми харесва , това кафяво е някак си доста мрачно и не предава удоволствие да я караш като че ли ..... иначе отвън е нещо по-различно от останалите коли като фасон отвън са я издокарали :) поне това е моето мнение ..
Отговори

cTaH4o снимка cTaH4o 28 април 2008 - 18:29

Много голяма и лееко грозновата :newsm05_41: Прилича на старите коли от 50те и 60те - големи и някак си всичките модели си приличат- безформени и обли, а отвътре с много излишни екстри, особенно с толкова електроника, глупости и хромирани части :knee: .

Къде отидоха готините стари седани :knee: :newsm05_41:
Отговори

Shades снимка Shades 04 май 2008 - 17:34

Тегля ключа на темата поради простата причина, че вече сме 2008 и Insignia е вече факт. Факт е и темата с официалните й снимки, където я обсъждаме. :whistle:
Отговори

Зенит-е снимка Зенит-е 24 февруари 2010 - 14:33

Вярно е, че темата е доооста стара, но лично аз доста се посмях като чета как плюем/плюете по Инсигнията. Автомобила с толкова много награди. Да не говорим за iceman, нищо лично пич, обаче :icon_confused: :

 icemann, на 17 Feb 2008, 13:15, каза:

Много е зле отзад.Добре, че няма да петни името Вектра...поне надявам се. :mhihi:

... а я погледнете какво кара...
Не вярвах, че четейки по-старите теми, човек може искрено да се забавлява :girl_devil:
Отговори

chefu снимка chefu 12 март 2010 - 16:07

 zenite, на 24 Feb 2010, 14:33, каза:

Вярно е, че темата е доооста стара, но лично аз доста се посмях като чета как плюем/плюете по Инсигнията. Автомобила с толкова много награди. Да не говорим за iceman, нищо лично пич, обаче :icon_wink2: :

... а я погледнете какво кара...
Не вярвах, че четейки по-старите теми, човек може искрено да се забавлява

Да, да, тъкмо и аз това забелязах :mhihi: 8) 8)
П.П. Нещо лично и от мен ;)
Отговори

BECK0 снимка BECK0 12 март 2010 - 16:56

Хах верно.. но и без да съм я чел тази тема преди, на мен новата "вектра" ми харесва.. :)
Отговори

chefu снимка chefu 12 март 2010 - 17:07

И на мен...още от както я видях за първи път в AutoBild :) А пък за малката Insignia (New Astra), просто нямам думи.... :icon_wink2:
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg