Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Новини

Новата Astra OPC

Liubeznia снимка Liubeznia 26 септември 2010 - 11:24

Моля не се изказвайте неподготвени на коя кола какво при колко километра и се скапва защото това нищо не означава в повечето случай, мога да ви затрупам с примери дори на много скъпи автмобили, скъсани ремъци на коли на 1000км, изгоряли компютри, изпуснали AirMatic'ци и т.н. :icon_razz2:

Бижо специално ти виждам, че ревностно защитаваш Old School машините, лошо няма, но това ти изкривява реалната преценка според мен.

Това, че на Инсигнията се е развалил кво значи? Че е хроничен проблем при всичките и Инсигнията за нищо не става?...
Мнението беше редактирано от Liubeznia: 26 септември 2010 - 11:32
Отговори

Icemann снимка Icemann 26 септември 2010 - 11:34

 Globe, на 26 Sep 2010, 8:34, каза:

значи за да видиш сметката на съединителя на тази инсигния си доста голям вандал и определено не си си взел колата която искаш.. или иначе казано я караш като такава каквато искаш ,но и не като такава каквато е :) ,но като цяло темата не е за чистене ами направо за коша...,че отдавна няма общо




Значи когато дадеш 50k за нова кола, а не 1000лв. за кошник.. повярвай ми малко или много ти пука за нея. Любо ви го е казал... много рядко ми се случва да режа колата и да я карам агресивно. Отделно да спомена, че в сервиза до мен лежи още 1 Инсигния, която също чака съединител... Дали проблема е в карането ми, м?
Мнението беше редактирано от Icemann® DiDi: 26 септември 2010 - 11:54
Отговори

Globe снимка Globe 26 септември 2010 - 12:42

дали пък няма да знам ако е хроничен проблем ? или само в пловдив се трошат.. явно там от атмосверните условия..

п.с сега се сещам за друг хроничен проблем на инсигнията.. дойде 1 клиент с оплакване ,че му се наложило на неговата 2.0 турбо инсигния 4х4 да спре 3 пъти от 200 до 0 агресивно през изминалия месец и му се чувало от време на време ,че накладките поскръцвали ,та била боклук вика
Отговори

DanZKi снимка DanZKi 26 септември 2010 - 12:49

Тая тема стана ........Човека ви казва,че не я кара на рали и му е заминал съединителя,а вие си знаете вашето.Някой тогава ще ми обясни ли защо на чисто нова S320 CDI и замина кутията (7G tronic) на 50 000 км,а се нуждаеше от стенд още от магазина,защото от завода излезнала със събрана предница...И още и още,а тя не е 50 000 лева,а 225 000.....Сами си правете изводите...
Отговори

Icemann снимка Icemann 26 септември 2010 - 12:54

 Globe, на 26 Sep 2010, 12:42, каза:

дали пък няма да знам ако е хроничен проблем ? или само в пловдив се трошат.. явно там от атмосверните условия..

п.с сега се сещам за друг хроничен проблем на инсигнията.. дойде 1 клиент с оплакване ,че му се наложило на неговата 2.0 турбо инсигния 4х4 да спре 3 пъти от 200 до 0 агресивно през изминалия месец и му се чувало от време на време ,че накладките поскръцвали ,та била боклук вика



1. Не живея в Пловдив.. вече..въпросният проблем стана тук в Айндховен.
2. Нямам намерение да споря...явно я карам вандалски с мисълта да и взема здравето. Ако бях човек, който да кара и реже... щях на събора да се запиша да карам.. е аз не го направих. Както и да е темата се разводни достатъчно.

ПС: И аз спрях от 180 рязко в Германия и получих вибрации при спиране след това... добре, че ме подсети.

Значи да изброим: съединител, който се счупи защото го използвам при смяна на предавки, спирачки, които се изкривиха, защото реших да спра вместо да се ударя и централна конзола, която скърца и няма управия. Абе перфектно качество!
Мнението беше редактирано от Icemann® DiDi: 26 септември 2010 - 12:58
Отговори

old_corsa снимка old_corsa 26 септември 2010 - 13:03

 Sandman : За СПАМ 30 дни преглед!  :icon_razz2:
Мнението беше редактирано от old_corsa: 27 септември 2010 - 10:08
Отговори

fanatic снимка fanatic 26 септември 2010 - 19:27

Само кажете кога да затворя темата....
Отговори

CuMo снимка CuMo 26 септември 2010 - 20:04

Пичове, сега ако мога да се изкажа и аз - един пич, който през живота си не е карал кола повече от 75 коня, ама колите и изобщо всичко свързано с тях са му доста приятно занимание. Помъчих се да изчета цялата тема и стигнах до извода, че сигурно 10 минути след като си напиша коментара, ще бъда оплют и скастрен, щото карам маломощна кола, а не някое ХЕ, ама както и да е. В живота, света и всичко друго е доказано, че всяко нещо, което е по-ново, в нашия случай новата Астра OPC, е направено за по-добро, има по-мощен двигател, по-здрава конструкция, за по-голяма безопасност, абе всичко най-най. Когато сме в интернет и в тея форуми, конските сили малко се губят, защото реално погледнато и 100 коня са ти достатъчно да постигнеш скорост от 200 км/ч (но не и да я поддържаш спокойно), и също толкова коне ти стигат да си направиш кефа. Тук започнахте да говорите, че били малко, че били само от четири цилиндъра, че недозавивала - еми такова е, няма перфектна марка. Колите от марката която караме почти всички в този форум предоставя толкова качество, колкото е цената, защото всеки знае, че качеството винаги си има цена. Аз лично съм доволен от моята Астричка, но ако имах пари един ден бих си взел нещо японско, а не прехвалените от всички "премиум" щайги като Ауди, БМВ и Мерцедес. Просто това са имена, която имат слава от предишни години. Примера го имам в моя град - пич с най-новата Е класа, ама най-новата, взе си я зимата, обикаля с нея почти и само Първомай т.е. да е навъртяла има няма 20 000 км. и това лято - о, чудо мерджанчето спече дюзичките! Представяте ли си, чисто нов мерцедес. Никоя кола не е застрахована от това нещо, все пак е техника и никой по никога не знае какво се случва вътре. Така, че да си караме 20 годишните опели и да се надяваме след 20 години да сме още живи и здрави, та да си купим тази астра OPC. А дали недозавива и дали 300 коня са й малко - като се качим - ще видим. Поздрави от Първомай!
Отговори

Icemann снимка Icemann 26 септември 2010 - 22:07

 fanatic, на 26 Sep 2010, 19:27, каза:

Само кажете кога да затворя темата....

Ами затваряй я... Аз се опитах да кажа, че Опел не може да скача като пчеличка и че трябва ред по ред да си оправи проблемите, но бях наруган естествено. Темата няма да става за нищо друго освен за хранилка.
Отговори

t_g_stoev снимка t_g_stoev 26 септември 2010 - 22:08

Тя отдавна е хранилка тая тема колега :)
Отговори

efren снимка efren 27 септември 2010 - 10:37

 Марто, на 24 Sep 2010, 14:15, каза:

Във втория линк , който спарки е дал има най-долу контакти. Който не му харесва нещо да се оплаче :icon_razz2:



С няколко дена закъснение, ама все пак бяха почивни дни! Ето и официалния отговор на въпроса ми дали има шанс за Астра OPC 4х4:

Please understand that we have as a policy not to talk about future production vehicles. Since you are asking this question now, I am guessing that you saw the GTC Paris pictures.

The GTC Paris is a concept car, not a production car. This vehicle is suggesting the "flavor" of what a sporty three door in the Astra family could look like. It's very dramatic but we feel many of its design features could be transferred into production. You will see at a later stage what was pure concept and what will hit our roads. The production version of the next generation Astra GTC will be presented to the public late 2011.

Kr
Katie

Вярно аз го питам за OPC, а той ми отговаря за GTC, ама такъв е живота...
Извинявам се за текста на английски, но понеже не си вярвам никак, че ще направя правилен превод и за да не изкривя по този начин през призмата на окаяния си английски изявлението, ще го оставя така.
Ако все пак модератора/ите смятат, че не е правилно да има текст на английски - търрр.
Мнението беше редактирано от efren: 27 септември 2010 - 10:42
Отговори

Icemann снимка Icemann 27 септември 2010 - 15:51

Цитат

Моля имайте в предвид, че имаме услове да не говорим за бъдещи автомобили, които ще се произвеждат. След като задавате въпроса си сега, предполагам сте видяли снимките на ГТЦ Париж.

ГТЦ Париж е концепт, а не производствен модел. Този автомобил предполага да се усети вкуса на това как спортния 3-врат вариант на Астра трябва да изглежда. Много е драматичен, но повечето от дизайнерските решения ще влезнат в продукция. На по-късен етап ще видите чистия концепт, както и какво ще стъпи на пътя. Производствената версия на новата генерация Астра ГТЦ ще бъде представена на публиката през късна 2011та.
Отговори

efren снимка efren 27 септември 2010 - 18:15

 Icemann® DiDi, на 27 Sep 2010, 16:51, каза:




Благодаря за превода. И на мен горе долу така ми звучеше, ама който не си е учил уроците, само предполага :icon_razz2:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg