Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to 402 м. ...

молба към всички рацери ..

Harry^racinG снимка Harry^racinG 26 февруари 2007 - 12:58

момчета,апелирам към малко повече отговорсност.. трябва да чакаме някой да се размажа като куче за да се замислим как караме ли ?!? снощи присъствах на самоубийствени изпалнения просто .. нека който не му се живее да се хвърли от некаде и тва е,не е нужно да застрашава живота на околните.Все пак сме се събрали за да си направим кефа а не да си отворим проблеми .. значи не знам как се въздаржах да не му счупа главата на ония идиот с черната астра като на куките да ми влиза с ръчна в омв-то при положение че има толкова много хора и коли?!? каква е тая комплексарщина не знам.. карат ми в насрещното .. и изобщо всеки вижда какво става.. моля ви нека малко успокойм топката,нищо лично към никой,просто се замислете малко какво става .. благодаря ..
Отговори

30e снимка 30e 26 февруари 2007 - 13:15

Баце нищо лично,но се замисли с погревките ти м/у колонките и колите...
Изкарай си я на околомръсното към Шела и си боксувай колкото си искаш
Отговори

city stars снимка city stars 26 февруари 2007 - 13:16

Напълно подкрепям...обсъждано е и преди ама ефект никакъв.А в това число и ти не е лошо да се включиш.Щото един път не съм те видял да не маневрираш на пълна газ насред бензиностанцията.Загряваш си гумите до колонката с горивата и тн.Така че и ти не е зле да се замислиш.Сичко става.А пича с Благоевградската астра не ми се коментира въобще (Stifler ли е това или бъркам?!)

ПП Или оня с червения Голф без задната броня в насрещното, или оня с бялото бмв дето му изгасна колата посредата в опит да пили гуми и тн и тн примери които не са предмет на тоя форум де.През един месец стават сакатлъци, които са излишни!Замислете се.
Отговори

Harry^racinG снимка Harry^racinG 26 февруари 2007 - 13:22

така е,не съм казал че съм перфектен,но поне ще поправя грешката за в бъдеще ..

все пак това е идеята,всеки да си вземе поука за това което е правил ..
Отговори

Vassil снимка Vassil 26 февруари 2007 - 13:30

Дам, Харчо вместо да плюеш се замисли най-напред, Ти кво правиш! Шото некой на теб ше ти строши вратлето, сигурен съм. Правете квот си искате, ей го горе Музея къде е! Няма хора, няма коли, няма нищо. Бръмчете си, пилете си, гонете се, не ме ебе! НО, тва дет правите долу на ОМВто със насрещните, паленето на гуми и т.н. е доста смешна показщина! СМЕШНО Е, ДА! :beer:
Та така, наистина дайте да помислим сериозно, кое е по важното, докато не е станало късно! Ставали сме свидетели на не един и два сакатлъка! Снощи незнам кво е ставало и кой се е правил на мноу Голям, но нека се замисли над доколкото чета "Невероятните" си изпълнения :mhihi:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 26 февруари 2007 - 17:00

За съжаление повечето хора отиват на ОМВ за показ, не разбирам защо си мислят, че подобни глупости правят добро впечатление... Няма среща, която да не премине под знака на простотията в последно време... Представям си какво ще е лятото :beer: :mhihi: То не са ръчни между колонките, пилене на гуми, дрифтове и какво ли още не... Момчета, замислете се - това е бензиностанция, не полигон... :beer:
Отговори

niikoo_1 снимка niikoo_1 26 февруари 2007 - 21:19

Harry^racinG, на Feb 26 2007, 12:58 PM, каза:



Не те познавам, ама ти също трябва да се замислиш много сериозно
:mhihi:


Това даване на газ м/у колонките и форсиране на празен ход са адски дразнещи, разберете това, на никой по тоя начин не може да се направи впечатление даже обратното.


:beer: :icon1_wink:
Отговори

Vassil снимка Vassil 26 февруари 2007 - 21:29

Абе махни дразнещото! Тва е най-малкото! Дет вика Драго, ако има една малко локвичка бенз, представяш ли си как ше ни разпознават после? Тия тъпизми, могат да предизвикат нещо трудно за обяснение :mhihi:
Отговори

beos снимка beos 26 февруари 2007 - 21:38

:beer: Има ли пробелем темата да бъде важна :mhihi:
Отговори

bugatti снимка bugatti 26 февруари 2007 - 21:43

Абе основно простутиите започнаха откакто започнаха всяка неделя да се присламчват разни други клубове....а представете си кат се постопли времето какво ще е....за това аз се си мисля че ше е по добре да има 2 патрулки в неделя нищо че ни е готино да гледаме гонки и тн...поне няма да има жертви и излишни инциденти
Отговори

city stars снимка city stars 27 февруари 2007 - 00:31

Идват някакви странични наблюдатели.Предимно от тунинга.От други клубове, идваме 4-5 човека с голфове (като не съм с Астрата) и нито един не е правил простотии.Даже си крием колите някъде в дъното.Тоя червения голф дето вчера влезна в насрещното е неизвестен, както и един преди 2-3 седмици дето вършееше супер неадекватно между колонките.Тоя с бялото БМВ гнилоч също е неизвестен.Странни са яко.Кво си мислят, че показват не ми е ясно.Ние с Ендо си говорехме, че тия неща са супер излишни.Нито правиш някво хубаво впечатление, нито нещо смислено, а отгоре на сичкото си хабиш бензина и си трошиш колата и застрашаваш чуждо имущество и живот.ТЪПО.Много тъпо.Аз за 3 недели се нагледах на глупости.А и другото върху което искам да акцентирам е, колеги не е нужно на излизане от ОМВ задължително да пилите гуми и изскачате без да се оглеждате.Прави ми впечатление че 80% така излизат.Ми оттам ако се е засилил прицеп с ремарке с 80км примерно.Кво праим?!

ПП и сега малко комизъм....по миналата седмица съм се разцепил от смях.Пристигат в някъв Сивик от преди освобождението, целия изяден от мишки, ръждив, гнил и тн, некви бледни младежи по потници :beer: :mhihi: и отзад две момичета.И пасажера отпред праи клипче с телефон как шофьора паркира.Хахахаха щях да падна.После се качиха там на стръмното към Волф пряката.И пилят на наклона, щото иначе не може да откине наравно.Щях да падна.Яко класици са се навъдили.И такива се кефят и си мислят че са баси тунингарите и стрийт рейсърите. :beer:
Отговори

Harry^racinG снимка Harry^racinG 27 февруари 2007 - 14:13

ех,аз исках добро да направа .. вие сичките ме нахранихте,хубаво като ви пречим толкова няма да идвам повече и тва е ..
Отговори

Maiky снимка Maiky 27 февруари 2007 - 15:55

Harry^racinG, на Feb 27 2007, 02:13 PM, каза:

ех,аз исках добро да направа .. вие сичките ме нахранихте,хубаво като ви пречим толкова няма да идвам повече и тва е ..
 


Недй така бе Хари. Аз си признавам, а предполагам и другите също, че всички сме имали такива етапи в развитието си като шофери, в които не сме мислили трезво. Наистина трябва да се мисли малко повече. В последно време простотията е на първо място. То не е палене на гуми, не е форсиране...Но не съм съгласен, че само Опел клуб-а го прави. Да не говорим за пришълците! Айде всеки да се позамисли следващия път и да ни е готино, а не да се притесняваш дали някой няма да те отнесе! :mhihi:
Отговори

Гостbobirobsan_* 27 февруари 2007 - 19:33

пичове и вие девоики има много не6та за които да се замислиш . но за темата идвам на срещите от 3-4 седмици (новобранец ) но какво ми направи впечатление никои не внимава какво прави а все пак това е бензиностанция :mhihi: дано не се случи нещо за което да сажаляваме после ....установих че е наи лесно да се правим на интересни а далие наи правилно :beer:
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 27 февруари 2007 - 19:59

Е признавам,че направих просотия,ама Хари,ти цепиш всички по тоя показател с глупостите!Абе всички ги праиме тия неща!Съгласен съм,че трябва да се замислиме за това и да спреме с идиотщините! :mhihi:
Отговори

Vassil снимка Vassil 28 февруари 2007 - 01:14

Аре, само не ми обяснявайте, че сички ги правим тея неща :mhihi:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 28 февруари 2007 - 08:33

Абе и в една друга тема го писах, ама що не си намерите някъде затънтено местенце и там да се правят гонки, примерно събирате се, лафче, гледате си колиците и т.н. и по някое време, да кажем 23:00 се събирате рацерите и отивате там и се гоните колкото искате! Все пак ОМВ-то на Бояна е на място където има сериозен трафик дори и Неделя вечер. Това, че някой ще си строши главата, както и да е, но ще пострадат и хора дето нямат вина. Винаги така става! И не я разбирам тая болест да се излиза от ОМВ с пилежи. Лятото като се събирахме на външните масти на ОМВ-то в Благоевград направо не можех да повярвам, всяка, ама всяка кола излизаше с пилеж. Ма някой кофтори дето и сянка вече не хвърлят и те с пилаж милите... Та Хари е прав за това което пише и предполагам се е усетил той самия какво прави.
Отговори

Harry^racinG снимка Harry^racinG 28 февруари 2007 - 19:02

:mhihi:

един човек с нормално мислене..
Отговори

TurboManiak снимка TurboManiak 28 февруари 2007 - 19:28

Ахаам и аз не помня да съм ги праил тия неща. Всичко опира до тва кво имаш в главата :mhihi: или какво нямаш! В тоя дух ще стане сакатлъка и за кво .... за да позирате пред всички "глеите ни кви рацери сме, праим слаломи между колонките... като конуси са ни напрао"...
По-спокойно я карайте и МИСЛЕТЕ преди да направите нещо!
Отговори

Angelinoff снимка Angelinoff 28 февруари 2007 - 19:42

Не ми се верва некой да проумее нещо докато некои не прасне колонката и не му видат сичките пребледнелата физономия после ....


а 100% ще се случи рано или късно! и едно е срещи на клуба , друго е срещи на "кисели дупета" !!!


Нито на едното от двете не съм присъствал , но съм минавал покрай среща на кисели дупета и ме лъха на селяния!!!

А от това което виждам във форума разбирам че срещите на клуба са приятни мероприятия (визирам посещенията в "Родопска Къща" , за които чета и мечтая да дойда ) - това разбирам под среща!


Още преди незнам колко време за да се отърват от киселяци определиха божура за тая цел ... да си киселеят на воля без да застрашават хората!!!


Сега доколкото виждам киселяците изкиселяват , че на божура киселяците били тъпаци и .... киселеят пак по публични места .... ?!?


еми както казах - селяния!


Не визирам никой! :mhihi: към пичовете от форума !

Това е мойто мнение!

ПП. Идеята за разходка до гърция също е супер , идеята за родопите - също!
идеята да се видиме на кафенце също! Но сичките тия идеи не би трябвало да включват простотии!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg