Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Велико Търново

Кога ще има нова сбирка за О.К.Б.

Тази тема е заключена « Prev

Vectra_BB снимка Vectra_BB 05 октомври 2008 - 16:49

Аи де наште шефове,даите някаква идея че имам желание да се запозная :thu: с Търновските бегачки :thu:
Яд ме е ,че БМВ-сектантите са по сериозни от нас :thu: :beer: :beer: ... Те са почти всяка неделя :
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 05 октомври 2008 - 19:06

То не пречи и ние да си кръстим някъв ден и час от седмицата за сбирки, ама... горчивия ми вече едногодишен опит говори, че трудно ще се получи.. а и да има ще сме 2 3 -ма на сбирка сигурно в повечето случаи... особено сега като се застуди....

Иначе аз съм с 2те ръце ЗА ... :) Нека всеки който се има за сериозен даде някакво предложение за ден и час в който да се събираме.
Отговори

Vectra_BB снимка Vectra_BB 05 октомври 2008 - 20:05

Ами аз предлагам както сектанти,да е в неделя.такмо ще им правим стартове.
всеки които прояви... :beer: да дава мнения и предложения :beer: :thu: :thu:
Отговори

RIGHT_CHOICE снимка RIGHT_CHOICE 05 октомври 2008 - 22:58

Нека тогава да си спретнем една сбирка щом има желаещи :).Предложения за място и време,който има да пише :beer: .
П.с. Добре дошъл на колегата Vectra_BB :thu: .
Отговори

Vectra_BB снимка Vectra_BB 06 октомври 2008 - 00:39

мерси за посрещането :beer:
Мнението беше редактирано от Vectra_BB: 06 октомври 2008 - 00:41
Отговори

SenS` снимка SenS` 06 октомври 2008 - 09:55

Цитат

Яд ме е ,че БМВ-сектантите са по сериозни от нас... Те са почти всяка неделя
И аз съм съгласен с тебе но това не значи че и ние не можем да се организираме :thu: а за конкретен ден за събиране мисля че неделя ще е най удобно ама все пак секи ще си каже мнението :beer:
Отговори

Tank снимка Tank 06 октомври 2008 - 10:24

Здравейте,радвам се че има активност в сектата.Не е лошо да си правим сбирки всяка седмица по веднъж примерно в неделя вечер.Във Варна например всяка неделя късен следобет-вечер е събират между 8 и 18коли само от нашите.
Незнам обаче колко от нас биха посещавали такива седмични сбирки-все пак сме и по-малък град от Варна и сме и по-малко.
Сещам се за едно място,което е подходящо:
срещу МОЛА има паркинг,точно над шоурума на ОПЕЛ има кафе "ПРИНЦЕС" на паркинга.Има място да се паркират колите на паркинга пред кафето,и който минава от там(от форума) да вижда че има коли-хора и да идва.
1во-има голям паркинг,2ро-до Опел е,3то-близо е до магистралата и ако на 2ма им стане"лошо" могат да отидат 500м. по-нагоре да се замерят :)))
Мисля си че на първо време 19.00-неделя е добър час и ден.
Кажете си мнението за това ново предложение.
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 06 октомври 2008 - 12:07

Мисля че часът и денят са добри, но нека чуем и другите колеги. За мястото мисля че е най-добре на СПС.
Отговори

Vectra_BB снимка Vectra_BB 06 октомври 2008 - 13:03

 Tank, на Oct 6 2008, 11:24 AM, каза:

Здравейте,радвам се че има активност в сектата.Не е лошо да си правим сбирки всяка седмица по веднъж примерно в неделя вечер.Във Варна например всяка неделя късен следобет-вечер е събират между 8 и 18коли само от нашите.
Незнам обаче колко от нас биха посещавали такива седмични сбирки-все пак сме и по-малък град от Варна и сме и по-малко.
Сещам се за едно място,което е подходящо:
срещу МОЛА има паркинг,точно над шоурума на ОПЕЛ има кафе "ПРИНЦЕС" на паркинга.Има място да се паркират колите на паркинга пред кафето,и който минава от там(от форума) да вижда че има коли-хора и да идва.
1во-има голям паркинг,2ро-до Опел е,3то-близо е до магистралата и ако на 2ма им стане"лошо" могат да отидат 500м. по-нагоре да се замерят :)))
Мисля си че на първо време 19.00-неделя е добър час и ден.
Кажете си мнението за това ново предложение.

Танк аз сам сагласен.това е добро предложение,и кафето е удобно.Аз в Неделя в 19h. ще отида там. да видим другите какво 6те кажат.

И да попитам: колко са колегите тука от В.Т. (приблизително)???
Отговори

Tank снимка Tank 06 октомври 2008 - 13:37

СПС наистина е по-доброто кафе,но там паркоместата са по-малко.Идеята ми за това място "принцес"е голямия паркинг където ще можем да си паркираме колите заедно,от гледна то4ка на това че ако ще правим срещите ежеседмични трябва да е място на което се вижда добре дали:
"оооо ей сега минах покрай"мястото" и видях 6 коли от нашите,айде и аз идвам"
на СПС на улицата има всякакви коли и не се разбира колко са от нашите,трябва да влизаш и да търсиш.
Може и на бензиностанция с паркинг и вътре места.Такива са Петрол,първото ОМВ,ЕКО-на магистрална.
Най-добре ще е на новата бензиностанция(която още не е открита)СИТИ ИНВЕСТ-на изхода на Велико Търново над Леденик.
Колко да сме около 15човека от които редовните са 5-6,останалите са епизодични.
Отговори

Vectra_BB снимка Vectra_BB 06 октомври 2008 - 13:45

Аз предлагам,или на ЕСО-то,или на петрола или в "Принцес". всеки да каже каде ще е наи добре,,и в неделя Вектролината пристига :beer: :thu: :thu:
Мнението беше редактирано от Vectra_BB: 06 октомври 2008 - 13:53
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 06 октомври 2008 - 17:06

Хеххх Привет Колега Vectra_BB.
Радвам се че има още един сектант от мойта порода в клуба.Добре дошъл. :thu:
Моето мнение е също за кафе Принцес , НО все пак е добре да се провери :
1.Дали има достатъчно седящи места в кафенето
и 2. НАЙ ВАЖОТО - сервитьорките как са там ?!?! Биват ли :beer:
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 06 октомври 2008 - 17:08

 Vectra_BB, на Oct 6 2008, 02:45 PM, каза:

Аз предлагам,или на ЕСО-то,или на петрола или в "Принцес". всеки да каже каде ще е наи добре,,и в неделя Вектролината пристига :thu: :beer: :thu:


За мен фаворити са Петрол и Принцес-а :)... като мисля че Петрол е по-публичен така да се каже, но местата не са крайно много... другото което се сещам е че ченгетата следят по петрола ко става, преди 2 3 седмици имаше 10тина коли и една патрулка дето седеше на изхода и си 'приказва' с тях :beer: ... с една дума ако не ви бъркат ченгета мисля че петрол е по-яко, ако не - Принцес-а :)
Отговори

Vectra_BB снимка Vectra_BB 06 октомври 2008 - 17:30

 Milislavov, на Oct 6 2008, 06:08 PM, каза:

За мен фаворити са Петрол и Принцес-а :)... като мисля че Петрол е по-публичен така да се каже, но местата не са крайно много... другото което се сещам е че ченгетата следят по петрола ко става, преди 2 3 седмици имаше 10тина коли и една патрулка дето седеше на изхода и си 'приказва' с тях :beer: ... с една дума ако не ви бъркат ченгета мисля че петрол е по-яко, ако не - Принцес-а :)


"шефе" според мен се е видяло че "денят" ще е Неделя,но мисля че след още 4-5 дена коментари на
В.Т. тийм,и ще се реши и часът, кафето или бензиностанция ще е!
аз сериозно съм се навил за срещата в неделя...
аз съм 60% за петрола,е*ал съм ги в патрулките :thu: :beer: :thu:
Отговори

Eroucma снимка Eroucma 06 октомври 2008 - 18:04

Хубав клуб сме :unsure: дума да няма, затова и заведението ни трябва да е хубавко. аз съм за принцеската. и часът ме устроива. Когато несъм наработа ще минавам.
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 07 октомври 2008 - 15:07

В крайна сметка понеже никой не може да каже тук и това е... нека направим така...

Тази неделя 19:00 пред кафе Принцес. Другата неделя 19:00 на Петрол. И тогава ще го решим окончателно. Мисля че е справедливо... :)
Отговори

Vectra_BB снимка Vectra_BB 07 октомври 2008 - 18:24

 Milislavov, на Oct 7 2008, 04:07 PM, каза:

В крайна сметка понеже никой не може да каже тук и това е... нека направим така...

Тази неделя 19:00 пред кафе Принцес. Другата неделя 19:00 на Петрол. И тогава ще го решим окончателно. Мисля че е справедливо... :)


Аз сам там!!!! само дето сам нощна смяна но чак от 10h. :unsure:
Отговори

Tank снимка Tank 07 октомври 2008 - 18:44

Неделя 12.10 в 19.00 часа на паркинга пред кафе "Принцес"-над Опел.
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 07 октомври 2008 - 20:39

Там сме... дано само не стане да сме само 3мата ... :unsure:
Отговори

Boggieman снимка Boggieman 08 октомври 2008 - 12:15

да беше към 8.. и аз щях да дойда , щото съм до тогава на работа..
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg