Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

Стикери

Monza_3.0_E снимка Monza_3.0_E 16 април 2009 - 19:49

Как и с кого мога да се разбера за форумните стикери в смисъл кой ще ги разпространява във Варна :)
Отговори

Сл@ви снимка Сл@ви 17 април 2009 - 19:01

Добър въпрос :icon_wink2:
Отговори

aan_astra снимка aan_astra 17 април 2009 - 19:52

тука удряш на греда за Варна
Отговори

Оги снимка Оги 17 април 2009 - 20:14

Ние, понеже някой си Варненец на своя глава си прави и той Опел Форум, всичките сме отебани :icon_wink2:
Нашия регионален пък и има наглоста да е мод в същия :idiot:
Навремето аз печатах стикери и съм раздал на ВСИЧКИ (поне от по-старите), до скоро бяхме втория град който има лепенки на форума, ма понеже и аз бях обвинен в алчност мисля да спра да го правя.
Ще погледна ако имам останали ще ви дам и на вас :mhihi:
Отговори

Maiky снимка Maiky 17 април 2009 - 20:22

Оги, мисля че нагазваш в дълбокото..............никой не те е обвинявал в алчност, ти знаеш какъв е проблема.
Стикери има, ако някой има желанието да се нагърби с разпространението им, може да ги изпратим по Еконт с наложен платеж наведнъж!
Отговори

fanatic снимка fanatic 17 април 2009 - 21:58

Всичко е въпрос на организация. Всичко е информация. Липсва ли едно от двете нема форма нема клуб. Регионалния Ви не е отебан. Сигурно ще те изненадам ако ти кажа че лично аз му предложих да е модератор. Нека потвърди или отрече! Отказа ми- причините няма да ги казвам- прав е !. Човека си има по важни неща в момента и ако сте си приятелчета, някои друг може да го организира ако има желание. Така се прави в нормалните форуми.
Отговори

yasmania снимка yasmania 18 април 2009 - 10:30

---------------------------------------------------------
Мнението беше редактирано от yasmania: 20 април 2009 - 15:50
Отговори

readlan снимка readlan 18 април 2009 - 10:39

И сега последно кого да търся за стикери във Варна? :icon_wink2:
Отговори

Monza_3.0_E снимка Monza_3.0_E 18 април 2009 - 11:25

 yasmania, на 18 Apr 2009, 11:30 AM, каза:

Тук Оги е достатъчно наясно , кучетата помним кое и как се тълкуваше. По него време Той имаше желанието и възможността и наистина направи нещо , с което всички бяхме облагодетелствани , но се прие твърде лично от вътрефорумната организация.




Не е така Вик. Прави си че ми предложи , с Майки също говорихе по телефона, еваларката , пичове сте. Това което стана си знаем че беше чиста ебавка и непреценени действия от страна на УС / който по това време се съставляваше май САМО от Вектра Б, щото се действаше първосигнално по негово решение/ . Като ми предложихте мотивите ми за отказ бяха че не бих допуснал той толкова лесно да си поправи действията, чрез мазнене , след което да се бием в гърдите колко сме велики.

Така че - хем е така, хем не е. Покана имаше, но след всичко което чух за себе си, няма себеуважаващ се човек който да може да приеме. И на двамата Ви беше ясно , въпреки това си направихте труда да поговорим, за което евала. След дъжд - качулка казва фолклора в такива ситуации.


По темата - братле ела на Варненска среща, незнам защо още не си идвал, при положение че си толкова фен , а аз преди 2 години още точих лиги на монцата ти, спряна зад Дубровник . . .
Срещата както следиш от контекста е всяка неделя към 8 , при кофти време и зимата сме на Практикер приземният паркинг, а при топло лятно - между Бриколаж и Пикадили!

Ще се изненадаш колко фенове се събирам, въпреки "мъртвият" раздел.
Оги може да ти даде ако има още такива лепенки, същите са и са си яки!


Не съм идвал до сега защото нямам автомобил :) иначе тази седмица ще дода задължително :)
Отговори

fanatic снимка fanatic 18 април 2009 - 22:47

Цитат

Ще се изненадаш колко фенове се събирам, въпреки "мъртвият" раздел.

:icon_wink2: :mhihi: :idiot:



Пак се почва. Не ми се обяснява кой какво е правил и кой какво не. Бъдещето ще покаже.....


Който желае стикери моля да събере хората и ако обичат да кажат колко пък другото е лесно.

Яска първо трябва да се научим, че няма безплатен обяд, после да се научим че АЗ НАПРАВИХ не носи успех / пример членове на УС и доста потребители/ и никой от тях не е прокопсал и трето не знаеш много работи. Казвам ти го съвсем отговорно. Когато човек говори трябва да е наясно с фактите а не с пристраситята си.

Много ми е лесно на мен. Пускам файла в криви и всеки си печата. Това добре ли е като вариант?
Или може би по западните форуми има някаква нова система? Всеки за себе си?

Мен чул ли си ме да кажа АЗ НАПРАВИХ, АЗ СЪБРАХ, АЗ СЪМ!!

Това е форум. Публично пространство, където ако искаш да си част трябва да дадеш а не само да смучеш. Май ти най- добре трябва да го знаеш.

И май ВЕКТРА Б никога не е бил състава на форума, но от несериозни, некомпетентни и ламтящи за някаква измислена известност хора той определено е по добрият избор.

За да го има този форум някой все трябва да плаща, да чисти, да подрежда, да регистрира. Нали така?

Ако бяхме опел форум от 20 човека сигурно е по лесно. НЕ съм запознат.

Тук така наречения управителен съвет+ модераторския екип+ много хора, които дори не пишат се опитват да правят форум за всеки а не за Варна или Вуйно или друго отделно населено място. Там е разликата......
Отговори

yasmania снимка yasmania 18 април 2009 - 23:59

--------------------------------------------------
Мнението беше редактирано от yasmania: 20 април 2009 - 15:50
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 19 април 2009 - 12:28

айдеее пак се сгази лука.

Относно стикери... няма проблеми да се направи каквото си поискаме! Просто трябва да има желание и разбирасе малко пари. Имам възможност да изнамеря печатница където да ги направят скоро ще може и във фирмата където сега работя. Срещата във Варна си е винаги от 19:30(още сме на зимното място и час) на пикадили практикер подземния паркинг.
Отговори

yasmania снимка yasmania 19 април 2009 - 16:31

-------------------------------
Мнението беше редактирано от yasmania: 20 април 2009 - 15:49
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 19 април 2009 - 16:55

щото човека питаше за стикери вие си говорите с контекстове, отстрани не изглежда добре но... а и си пуснах реклама малко на новата месторабота.
Отговори

Оги снимка Оги 19 април 2009 - 19:56

Не стаа ли въпрос за кой ше се заеме за Варничка да осигурява лепенки ???
Отговори

Maiky снимка Maiky 19 април 2009 - 20:02

 Оги, на 19 Apr 2009, 08:56 PM, каза:

Не стаа ли въпрос за кой ше се заеме за Варничка да осигурява лепенки ???


Точно. Идеята е да си направите списък, някой да събере кеш-а, да каже колко броя ще Ви трябват и аз да ви ги пусна по Еконта с наложен! Е те това е идеята!
Отговори

Monza_3.0_E снимка Monza_3.0_E 20 април 2009 - 15:23

искам 8 на кой да дам парите :)

И незнам за какво я пуснах тази тема направете си спам тема и там си спорете :) ако може админите да изтрият спана и да си останат смислените отговори по темата :)

Отделно не можах да дода тази неделя поради технически причини но другата седмица ще дода :)
Отговори

yasmania снимка yasmania 20 април 2009 - 15:52

<_< модовете може да си чистят . . .

Ще се видим другата седмица, пиши едно Л.С. дотогава ако искаш
Мнението беше редактирано от yasmania: 20 април 2009 - 15:52
Отговори

Оги снимка Оги 20 април 2009 - 15:55

 Monza_3.0_E, на 20 Apr 2009, 04:23 PM, каза:

...


Ти си най-на-зор, пък не можа да "додеш" <_< :knee:

Иначе ние си говорим ПО темата .. ако не ти стана ясно!
Търси се зарибен, всеотдаен и надежден Варненец да се занимае с форумните дела :knee:
Мнението беше редактирано от Оги: 20 април 2009 - 16:03
Отговори

fanatic снимка fanatic 20 април 2009 - 16:38

Все ще се намери. Варна е голям град.....
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg