Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Двигатели, горивни системи, съединители, ск.кутии

трепери скоростния лост

doolettle снимка doolettle 31 март 2008 - 21:04

 omega, на Mar 31 2008, 06:41 PM, каза:

 LOTUS-OMEGA, на Mar 31 2008, 08:23 AM, каза:

други мнениия по въпроса има ли?
някои колега с омега да спорели щото ми се струва че това е "лечимо" и то доста лесно само чалъма да се разбере
колегата добре показа за вектра,калибра .....,ами за омегата


задни тампон на скоростна кутия, 100%, този над гумено каре, качи га на канал и обеси се на скоростите от зад при кардана и веднага ще разбереш :16V:

освен това като си гласиш ръчната- измъкни 4те щипки на правоъгълния маншон дето сктива ябълката на скоростния лост над кардана и с един помощник ако има луфт по някой от двата подвижни възела, няма как да не го хванеш! Много е просто и незнам как ще се разбие затова съм по-склонен да приема предложението за тампона. Пък може и да запалиш и да видиш откъде вибрира, даже ако някак свалиш оборотите та да трепери повече ще е по-лесно.
Отговори

LOTUS-OMEGA снимка LOTUS-OMEGA 31 март 2008 - 21:41

колеги мерси много за мнението ви- особено на колегата doolettle които не за 1ви път ми помага :16V: и на колегата омега,които също ме светна по един въпрос
ще видя кво е положението като си ида на враца и ще пиша кво е станало
:16V:
Отговори

doolettle снимка doolettle 31 март 2008 - 21:52

забравих да кажа да си вземеш 4-5 щипки за кръгъл отвор около 8мм щот тия оригиналните често се чупят при сваляне. Аз сложих (тапицерски) почти същите нато на корите на вратите само че с една периферия ама каквото и да сложиш тряа да държат само един гумен предпазител дет тежи неповече от 60-70гр.
Отговори

LOTUS-OMEGA снимка LOTUS-OMEGA 02 април 2008 - 18:17

аз ще ида при един приятел тои само опели прави цял живот и ще го сменим заедно
:16V:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg