Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

OPEL Weekend Кюстендил 3

Гостpeshokn_* 07 февруари 2010 - 15:35

След дълго забавяне и неналичие на мероприятия от подобен род през изминалата 2009 г.; не чак дотам единодушно взех решение да организирам трети по ред OPEL WEEKEND у наше село - китното и пропаднало село на разврат и поквара - Кюстендил.

Следователно каня всички желаещи и нежелаещи от OPEL Club Bulgaria да се присъединят към заформящата се сбирко-софра.

Официалния повод е, че на 21 март, сиреч неделя, ще има празник на града - "Кюстендилска Пролет 2010" - тоест града ще се напълни с всякаква сган, кифтета, кебабчета, ша има лунапаркове, циркове и всякакви такива простотии, предполагам някои чавета ще попеят на площадеца, после ще изберем Кюстендилската МИС СЛИФКА - най-гърбавата и най-грозната, па ще се разходим из Хисарлъка, ще се побутаме сред сганта, ще ядем и ще пием, пък като изтрезнеем - пак ще се напием! Отделно на цялата тая развратност и разгулност, ще организираме сбирка на летището, където ще можем да си измерим комплексите и размерите на фалосите. Изключително много държа да карате пияни, инак нема се гоня с вас! :devil-smiley-019:

Що се касае до спането - варианти един куп. Можем да изберем евтиния вариант и да бъдем на хижата на ДАП, където е евтино по разбираеми СОЦ причини - 10 лв. (по стара информация), но лично аз не одобрявам тази идея - първо защото хижата се намира на 20 км от града, кара се по планински път, отделно на това условията са наистина като за 10 лв. Малко по-скъпия, съответно по-добър вариант е хотел "ЛаВега" - 30 лв за стая с две легла. Като трети вариант бих посочил Хижа Осогово - Гудже и компания могат да кажат какви са условията там - аз бях в Ресторанта и лично съм доволен. Цени за хижите и ЛаВега ще дам допълнително до ден - два.

Темата ще се подновява постоянно, а линка горе ще седи до края на срещата. Значи за какво идва реч? Аз пускам покана, при което колегите от София, водени от Кака (дано) да речем се събират в съботата, в точно определен час на Шел Драгичево - Шела, веднага след изхода на София, посока Перник. Ако има хора от други градове, човека в София ги поема (в случая мога да бъда и аз този човек), събират се и отиват на първата среща на Шела. Там се пие кафе, бира, ракия, водка, кой какво може и какво не може, палят се колите и се тръгва групово към Кюстедил. Следва 70 км. каране, при което се получават доста забавни ситуации - понякога се достигат скорости до 240, особено при Извор, но това вече е въпрос на уговорка - аз лично нямам възможност и не обичам да карам толкова бързо. Както и да е, малко преди Кюстендил има бензиностанция "Струма Петрол" - там се появява кюстендилската група, паркира се зад кафето и установяваме колко много опели има на едно място, аз умирам от вътрешен кеф, иначе сядаме и почиваме за по кафе. След което тръгваме към хотела (в Петък вечер ще имам информация къде точно ще бъдем) и вие се настанявате. Следователно вече се взима решение какво предпочитате - веднага да заседнем на маса и да се започнат автомобилните тематики, да се изродят в пиянски песнопения, и накрая да се обичаме и уважаваме или първо да се разходим из нощен Кюстендил. Заведения има много, така, че ще се съобразя с това, какво точно желаете вие - имаме ресторанти, кръчми, оремаци, Планети, Пайнери, Майнери, Тонколони, Монколони, Баклава, Фешан Дискотеки, Клубове и пр. ... абе всичко имаме, и от гарга срамни косми имаме. След разходката вече се заформа софрата и кой доколкото и докъдето изкара. По принцип е адски весело, особено когато Гуджо се отдаде на страсти. Това сами ще го разберете.
На следващия ден се преценява съобразно програмата на празника - в града ще стане лудница. Има всякакви хора, от всякакви градове, циркове, лунапаркове и пр. Можете да видите другите две теми - съответно за миналите два уикенда. Ще поругаем културно новата мис Грозна Кюстендилска пролет, можем да си купим и развалени яйца и изгнили домати, да крещим КОРУПЦИЯЯЯЯЯЯ и тн. Общо взето всичко е позволено - у наше село ограничения няма. След това трябва да се разходим до Хисарлъка - то се пада едно възвишение над града, гористо е, има асфалт - можем да се качим с колите или да изберем да вървим пеша ... разходката си заслужава и е адски красиво. На върха на възвишението има скара, бира, кръчми, зоопарк, маймунка със синьо дупе и тн. Както казах - каквото искате - това ще правим. След като ни писне от това летаргично отношение към самите нас си, можем да се вдигнем и да отидем на Летището в Кюстендил, където реално ще проведем гонки и ще осмислим с пияните си глави аджеба какво ни обединява. Ако имате предложения за нещо допълнително, ще се радвам да ги прочета - няма значение темата дали ще добие спам отенък - по-добре всичко да бъде точно и ясно. Аз от моя страна мога да обещая, че ще се постарая всичко, което е по моите възможности да бъде на ниво!

Така, сега очаквам включване от Вас!


СПИСЪК НА ЖЕЛАЕЩИ:
(удебелените никове са потвърдили присъствие)

1. kaka
2. gujo78 ( предлага транспорт - София - Кюстендил)
3. Liubeznia
4. GT 51
5. gubim_kontrolu + жена
6. s7ifl3r + жена
7. SpaceWalker + жена
8. rokos (предлага транспорт - София - Кюстендил)
9. shadow
10.Angelinoff + жена + приятел
11. mercedes_benz + Буба (уредено спане)
12. veseliq roger (предлага транспорт - София - Кюстендил)
13. MixManiack (уредено спане)
14. petko (уредено спане)
15. Tep3uo
16. djamal + 3
17. Krasteff (присъствие в събота през деня)
18. vasko__2 ?
19. Ibox ?
20. Chofil ?
21. mistik ?
22. Matik ?
23. JoRjInIoOo ?

Кюстендилска група:

1. peshokn
2. kraskata_corsa
3. MSparco
4. IMPERIA1515
5. KH0001
6. asensio
7. Vertig0
8. mitaraf
9. petia_8477
10. Kotev
Отговори

Гостpeshokn_* 07 февруари 2010 - 15:46

ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХОТЕЛИ:

Предстой да се допълнят възможните варианти + включени цени!

Хижа "ДАП"
Хижа "Осогово"
Хотел "Лавега"
Семеен хотел "Рай"
Хотел "Рай"
Хотел "Сезони"
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 07 февруари 2010 - 15:49

Ако котка не ми мине път ще се присъединя на драго сърце да си замерим......рИкиите :devil-smiley-019: И ми е много мерак да видя кюстендилските слиФки :nau:
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 07 февруари 2010 - 15:56

Пеш, удари ме и мене в списъка... като знам кво беше, предполагам кво ше е :devil-smiley-019:
Пп. Живи и здрави, дано да успея да дойда
Отговори

Митев снимка Митев 07 февруари 2010 - 15:57

С удоволствие бих се присъединил и аз, стига, както каза Иво, котка да не мине път.
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 07 февруари 2010 - 16:13

Ако всичко върви като хората и аз тая година идвам! :devil-smiley-019:
Отговори

gujo78 снимка gujo78 07 февруари 2010 - 22:09

 Liubeznia, на 07 Feb 2010, 15:56, каза:

Пеш, удари ме и мене в списъка... като знам кво беше, предполагам кво ше е :drinks:

Аз няма да идвам :drinks:
Отговори

MSparco снимка MSparco 07 февруари 2010 - 23:51

Като гледам май аз съм първия кюстендилец записал се за сбирката. Дано да се събудят и другите.
Отговори

Blaze 2.0 16V снимка Blaze 2.0 16V 08 февруари 2010 - 11:55

Малко съм нов тук,но се надявам,че ще мога да дойда.
Да се запозная с познатите имена от форума,пук и да видим кой каква Опеляга кара :drinks: .
Дано до тогава мойта каляска да я оправат че днес пак ми извъртя номер.
Отговори

SpaceWalker снимка SpaceWalker 08 февруари 2010 - 12:29

Искам и аз :drinks:
Отговори

Krasteff снимка Krasteff 08 февруари 2010 - 12:50

-1 :drinks:
Отговори

Ex7r3m1s7a снимка Ex7r3m1s7a 08 февруари 2010 - 13:38

Пешко, баце пиши ме и мен :drinks: :drinks:
Отговори

Matik снимка Matik 08 февруари 2010 - 18:44

Сравнително нов съм във форума, но ще се радвам да ме включите за сбирката :)
Отговори

mercedes_benz снимка mercedes_benz 09 февруари 2010 - 09:45

 Matik, на 08 Feb 2010, 17:44, каза:

Сравнително нов съм във форума, но ще се радвам да ме включите за сбирката :)

Евала колега чак от Стара загора, ако дойдеш те признавам...!
Пепино пиши и твой стар познат, ама нали знаеш без преспиване, че жената че ме утрепе да преспиваме некде у Кюстендилско...! :)
Отговори

petko снимка petko 09 февруари 2010 - 18:26

и аз ше дойда.
Мнението беше редактирано от petko: 09 февруари 2010 - 18:28
Отговори

KRiS_KN снимка KRiS_KN 09 февруари 2010 - 20:14

Аз също ще дойда, задължително трябва да се запозная с някой хора! Пешо, за нощуване не ме предвиждай, защото спим по масите :mhihi:
Отговори

rokos снимка rokos 09 февруари 2010 - 22:15

Не съм чест посетител на форума, но бих искал да се присъединя към офертата.
Отговори

kaka снимка kaka 09 февруари 2010 - 23:40

 peshokn, на 09 Feb 2010, 23:00, каза:

... колегите от София, водени от Кака ...

Това засега е само пожелателно, Пеш, макар че няма да е същото без мен :mhihi: За съжаление не виждам много светлина в тунела до датата на уикенда, но и при най-малката вероятност знаеш, че ще дойда. Най-много да се натреса на някого като пътник без билет, само да не ми се обиди Гнидата, че тия надписи "Осогово рацинг" си ги е заслужила :mhihi:
Отговори

Гостpeshokn_* 09 февруари 2010 - 23:44

Знаеш, че няма ядове ... ако е нужно, ще помогна!
Отговори

kaka снимка kaka 09 февруари 2010 - 23:56

Не е нужно, но все пак благодаря. Нещата са далеч по-сложни и комплексни.

Абее... какво се обясняваме - знаеш, че ще намеря начин да дойда :mhihi:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg