Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ретро парада

Резервни части предница, пружини, амортесьори

4oko снимка 4oko 28 август 2010 - 08:41

 miroj, на 03 May 2010, 7:01, каза:

отзад е с предни от Манта


ako няма допълнителна тежест отзад (музика, газ или труп на дебел човк) с предни пружини отзад,колата става много склонна към презавиване
(лесно поднася)

отпред: НОВА рязана пружина от нива +НОВИ предни амортесиори от нисан терано 1 резултата е уникален
Мнението беше редактирано от 4oko: 28 август 2010 - 08:49
Отговори

miroj снимка miroj 28 август 2010 - 08:53

доста е твърда но няма как да бъде едновремено ниска и с слаби пружини почва да опира тук там

 4oko, на 28 Aug 2010, 9:41, каза:

ako няма допълнителна тежест отзад (музика, газ или труп на дебел човк) с предни пружини отзад,колата става много склонна към презавиване
(лесно поднася)

отпред: НОВА рязана пружина от нива +НОВИ предни амортесиори от нисан терано 1 резултата е уникален

Твоята бялата отзад с какви пружини е?
Отговори

ГостБързиЯ-1991_* 08 август 2011 - 13:44

колеги помагайте,знам че вече има такава тема,но по другите теми не мамерих по подробна информация,та жъпроса ми е имам манта Б,но предния й мост е много зле...от къде и какви части мога да ползвам за моя опел?интересува ме всичко по предия мост-тампони,шарнири,накрйниц,биалети(с една дума всичко)мерси на отзовалите се!!!
Отговори

martoKZ снимка martoKZ 10 август 2011 - 19:57

погледни това ЦЪК
биалетки стават от Кадет Е :icon_wink2:
Отговори

The old blue fish снимка The old blue fish 13 септември 2011 - 14:50

И външните накрайници стават от Кадет Е. Миналата седмица ги смених.
Отговори

slav4o 0086 снимка slav4o 0086 03 януари 2012 - 19:40

тампоните на предните амортесьори стават от лада, а шарнирите скаро ги поръчвах от ас метал. моята е аскона б, но предполагам, че няма кой знае каква разлика. поздрави
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg