Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Ремонт на дисплея

Тази тема е заключена

JEMSUN OMEGA снимка JEMSUN OMEGA 12 май 2018 - 07:53

Има ли някой който може да го поправи
Отговори

JEMSUN OMEGA снимка JEMSUN OMEGA 14 май 2018 - 21:30

Благодаря на Приятелите на Форума на Опел Клуб България, че ми помогнахте да си намеря майстор на дисплей. Майтап голям сте на Форума
Отговори

tisho.74 снимка tisho.74 14 май 2018 - 21:48

Ми не останаха бе: https://www.opelclub...0
Това беше пича, който е направил една камара дисплеи в републиката ни. Ама ти е ясно, че вече не е между живите, лека му пръст на Чавдар.
Има някакво момче в Пловдив, но аз му нямам координатите, а и не е много ясно какви са отзивите за работата му.
Мнението беше редактирано от tisho.74: 14 май 2018 - 21:50
Отговори

Стаевски снимка Стаевски 14 май 2018 - 21:53

Просто изчакай, 12 часа не са много време...
Прочети и за дисплеите на другите коли. Пиши на тези дето са си ги направили...
Отговори

calibul снимка calibul 14 май 2018 - 23:01

Леле... "Новоизлюпения"! Още с влизането си иска, и ако не му се даде на момента, раздава крайни определения. Че и думички, като "Приятели" използва! Ти като видиш приятел, директно с "Дай 5 лева!" ли започваш? :fire: ... Няма ли: Здравей! Как си? ...
Относно дисплея ти и аз лично мога да ти го отремонтирам, ама нали се сещаш, че го правя само за Приятели! :bishop:
Отговори

sdonio снимка sdonio 15 май 2018 - 08:05

 JEMSUN OMEGA, на 14 май 2018 - 21:30, каза:

Благодаря на Приятелите на Форума на Опел Клуб България, че ми помогнахте да си намеря майстор на дисплей. Майтап голям сте на Форума

Нещо нечленоразделна реч долавям... Мой човек - тук е форум, не е Фейсбук група, където стоят 50 човека и дебнат да се изкажат - кой подготвен, кой не - няма значение. Тук нещата са по-сериозни. Тук ти се отговаря конкретно и не се приказват празни приказки. Като не ти харесва - ЧАО!
Отговори

fanatic снимка fanatic 15 май 2018 - 12:23

В първото мнение поне аз не видях дори за какво става дума като модел, може би трябва да гадая или да предположа колко е зле.
Поне се радвам да прочета, че доста хора помнят за какво служат форумите, стига да знаеш как да попиташ културно.
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg