Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Car Audio

Някой има ли наблюдение върху Опел Омега + Bose

m4v98sp1 снимка m4v98sp1 11 февруари 2013 - 03:13

Интересно ми е как ли звучи BOSE система в Омегите? Гледам ги при братята Шваби са по една камара пари само говорителите и усулвателя...
Цък
пък и плеъра макар че изглежда същия има друг изход та и той трябва да се сменя.
Абе с вде думи заслужава ли си такава инвестиция??? Толкова ли е добър звука???
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Мнението беше редактирано от m4v98sp1: 11 февруари 2013 - 03:15
Отговори

помагащ снимка помагащ 11 февруари 2013 - 08:15

Преди доста години имах такава 2.5 бензин с кожен салон , свири прилично но не е чак уникално .
Отговори

m4v98sp1 снимка m4v98sp1 11 февруари 2013 - 20:47

 помагащ, на 11 февруари 2013 - 08:15, каза:

Преди доста години имах такава 2.5 бензин с кожен салон , свири прилично но не е чак уникално .

точно това исках да чуя колега. благодаря
Отговори

sathv снимка sathv 11 февруари 2013 - 21:41

 m4v98sp1, на 11 февруари 2013 - 20:47, каза:

точно това исках да чуя колега. благодаря

Та какво по точно искаш да чуеш , че нещо не те разбирам. Ти на колегата ли вярваш или на ушите си? Познаваш ли го колегата , че да се доверяваш на неговите уши? Откъде знаеш, че не е някой музикален инвалид за когото качествена музика в колата значи мощно бумтящ уфър далеч от критериите за качество. /Нищо лошо нямам срещу колегата. Говоря по принцип/
Направи една проба. Пусни една песен от оригинален Cd диск и след това във формат MP3. Ако според теб няма разлика или още по-лошо MP3-ката звучи по добре нямаш място в отбора на хайфистите и фирми като Bose , Hаrmond и т.н не са за тебе. Надувай уфъра да се кривят ламарините и си ти. Ако ли пък не наистина ще усетиш истинския звук. Тоес ще чуваш това което автора на песента иска да чуеш. Истинско hi-fi звучене.
Отговори

m4v98sp1 снимка m4v98sp1 12 февруари 2013 - 01:07

 sathv, на 11 февруари 2013 - 21:41, каза:

Та какво по точно искаш да чуеш , че нещо не те разбирам. Ти на колегата ли вярваш или на ушите си? Познаваш ли го колегата , че да се доверяваш на неговите уши? Откъде знаеш, че не е някой музикален инвалид за когото качествена музика в колата значи мощно бумтящ уфър далеч от критериите за качество. /Нищо лошо нямам срещу колегата. Говоря по принцип/
Направи една проба. Пусни една песен от оригинален Cd диск и след това във формат MP3. Ако според теб няма разлика или още по-лошо MP3-ката звучи по добре нямаш място в отбора на хайфистите и фирми като Bose , Hаrmond и т.н не са за тебе. Надувай уфъра да се кривят ламарините и си ти. Ако ли пък не наистина ще усетиш истинския звук. Тоес ще чуваш това което автора на песента иска да чуеш. Истинско hi-fi звучене.

Вярвам му защото е карал такова нещо...
просто искам да разбера дали има смисъл да се известира в такава система...
А това с ламарините и да ми вибрира номера не е за мен за това питам за тази система
Отговори

MilenPetrov снимка MilenPetrov 02 март 2013 - 16:25

Аз съм с такава система в омега б фейслифт комби. Звукът е много добър но не мога да дам 100% оценка тъй като я купих с липсваща касета на ЦД ченджъра и не мога да чуя истинския звук. На МП3 и радио свири добре. Малко дразни това дето сама си регулира силата на звука според скоростта с която караш но се свиква. На старата ми омега можеше това да се изключва но на тази не открих.
Отговори

m4v98sp1 снимка m4v98sp1 04 март 2013 - 08:15

 MilenPetrov, на 02 март 2013 - 16:25, каза:

Аз съм с такава система в омега б фейслифт комби. Звукът е много добър но не мога да дам 100% оценка тъй като я купих с липсваща касета на ЦД ченджъра и не мога да чуя истинския звук. На МП3 и радио свири добре. Малко дразни това дето сама си регулира силата на звука според скоростта с която караш но се свиква. На старата ми омега можеше това да се изключва но на тази не открих.

Здртавей колега мисля и на тази може да се изключи автоматичното усилване на звука само трбва да поровиш малко или пиши кой модел е радиото уж имам упътване за всички ама е на хартия не е в електронен вид...
благодаря ти за коментара
Отговори

MilenPetrov снимка MilenPetrov 19 март 2013 - 22:33

Здравек, колега, благодаря ти за предложението, но това не ми е такъв проблем колкото това, че няма картриджа за ЦД. Ще съм благодарен ако ми намериш да си купя от някъде ;)

П.с. Може би имам скоро идване към Пловдив ... ако искаш мога да ти покажа на живо как са се справили от босе
Мнението беше редактирано от MilenPetrov: 19 март 2013 - 22:35
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg